61

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

kas yra tas katalikas?. Ir kas tas ateistas? Nesuprantu

62

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Niekada į nieką netikėjau (bent nuo tų laikų, kai nebetikiu Kalėdų Seneliu) ir visai nejaučiu poreikio – Visata ir gyvybė yra nuostabi ir be antgamtiškų jėgų. Aišku negaliu sakyti, kad neegzistuoja kažkas ką laikytume aukštesne jėga – ką gali žinoti, bet lygiai taip pat nėra pagrindo manyti, kad ji egzistuoja.

63

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Taip esu tikinti esu kataliki perdaug nebegu i baznycia bet kas priklauso ta atlieku per sventes dar nueinu o ateistas man atruoda  netikintis zmogus .

64

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Tikiu, kad net tai, kas atrodo tiesa, gali būti paneigta. Su dievais ir kitomis būtybėmis nedraugauju.

65

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

o as manau, kad dievai ir demonai tai tie patys ufonautai.. big_smile

66

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

religija tam sukurta kad burti zmones i bendruomene, kad melzti is zmoniu pinigus..nuo religijos prasidejo normos bendravime. galima sakyti viskas nuo jos prasidejo. tai buvo 10 isakymu, poto su daugiau papildymu, vadinas istatymas prasidejo, ko negalima ko galima. Isakai tape nenugincijami per ilga laika tapo istatymais ir savotiska teise, lygumo nelygumo poziuriu is to kito ir matmenys.. Na taip tikiu kad religija kazka nuveike zmoniu samoneje. nors biblija pradeda rasyt nuo atmenamu laiku ir gana vaikiskai viskas pateikta kad nesukt galvos nes jei moze ejo per raudona jura apie 4000 metu atgal tai iki jo begales simtmeciu, kas ir ko neparasyta, kas istrinta. Jei tikesi tai bus tavo lemtis, bet ir jei netikesi taipogi bus tavo lemtis nors ir nezinoma tau. pagal plejadiecius tai musu religija sumodifikuota kad mum suprasti, bet pirmoji dogmatine sistema buvo 190 tukt metu atgal kai dauguma ateiviu rusiu norejo permodifikuoti zmogu ir paskleisti savo rusi ar tureti plantacija savo klonams.

67

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Esu pagonis,asatru arba kitaip skandinavų pagonis ir taip,tikiu į Dievus. Apskritai nekenčiu didžiųjų religijų,išskyrus budizmo,kuris yra palyginus geras ir švelnus tikėjimas.

68

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Sveiki, neesu tikintis, bet jokiu būdu nežeiddžiu tikinčiūjų, na mano tėvai nebuvo tikintys , na ir aš toks, gerbiu visus tikinčius (išskyrus islamą) tai grynas terorizmo demonstravimas ir propagavimas

69

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:

Esu pagonis,asatru arba kitaip skandinavų pagonis ir taip,tikiu į Dievus. Apskritai nekenčiu didžiųjų religijų,išskyrus budizmo,kuris yra palyginus geras ir švelnus tikėjimas.

cia jau mados reikalas.. big_smile

70

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

tikiu i dieva, bet nesu labai religinga.

71

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Tomas parašė:
Mantė parašė:

Esu pagonis,asatru arba kitaip skandinavų pagonis ir taip,tikiu į Dievus. Apskritai nekenčiu didžiųjų religijų,išskyrus budizmo,kuris yra palyginus geras ir švelnus tikėjimas.

cia jau mados reikalas.. big_smile

Mados?
Nusispjauti man ant tos mados,niekad jos nesivaikiau ir nesivaikysiu. Jeigu tau tikėjimas yra mada,tai ir būk su ja sau vienas

72

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Ateistė, netikiu dievu.

73

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Musu proteviu tikejimas yra tai kas tikra, jie tikejo i Gamta....  Visi kiti tikejimai kaip istorija parode tera masina melzti pingus ir kontruoliuoti mase...

74

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:
Tomas parašė:
Mantė parašė:

Esu pagonis,asatru arba kitaip skandinavų pagonis ir taip,tikiu į Dievus. Apskritai nekenčiu didžiųjų religijų,išskyrus budizmo,kuris yra palyginus geras ir švelnus tikėjimas.

cia jau mados reikalas.. big_smile

Mados?
Nusispjauti man ant tos mados,niekad jos nesivaikiau ir nesivaikysiu. Jeigu tau tikėjimas yra mada,tai ir būk su ja sau vienas

na nesakau, kad tai blogai. cia panasiai, kaip buti emo, ar urlaganu. kiti tiki satanizmu. irgi is mados.. big_smile

75

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Tomas parašė:
Mantė parašė:
Tomas parašė:

cia jau mados reikalas.. big_smile

Mados?
Nusispjauti man ant tos mados,niekad jos nesivaikiau ir nesivaikysiu. Jeigu tau tikėjimas yra mada,tai ir būk su ja sau vienas

na nesakau, kad tai blogai. cia panasiai, kaip buti emo, ar urlaganu. kiti tiki satanizmu. irgi is mados.. big_smile

Visų pirma,nekalbėk apie emo,satanistus ir pnš,jei net nežinai iš kur jie atsirado. Tavo žiniai,emo yra muzikos stilius,o vat fashioncore yra tai,ką mes vadiname emo. O tikraijie satanistai atsirado apie 90-tuosiuos Norvegijoje.  Pagonybė,jeigu ką,yra prigimtinis žmonių tikėjimas. Ir jeigu tu ir buvai sutikęs kokių paaugliukų,kurie ale sako,o mes čia pagonys ir pnš,tai taip,jie dėl mados taip,nes paauglystėje viskas dažnai būna dėl mados. Bet tik prašau nevelti tos mados,kur tas tikėjimas yra rimta. Sakau,man nusišvilpti ant tos mados,tegul kad ir būna madinga tapti kokiais musulmonais ar dar kuo,man vienodai. Mada ir tikėjimas yra du skirtingi dalykai. Tu manai,kad aš save vadinu pagonimi tik dėl to,kad iš mados išsiskirčiau? Na,tada esi tikrai ne toks ir protingas. Tu pabandyk tų paaugliukų paklausti mitologijos ir ką jie tau atsakys,ogi nieko,nes kaip ir sakiau,jie bando maištauti,jie bando atrasti save visur,et tu manęs paklausk apie mitologija ir aš tau drąsiai atsakysiu į klausimus,nes man nebereikia maištauti,nebereikia savęs ieškoti,tie laikai jau praėjo. Bet tada aš turiu tau klausima,tai tada,pagal tave ir krikščionybė yra mada?

76

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Pagonybė,jeigu ką,yra prigimtinis žmonių tikėjimas.

kaip suprast?

77

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:

Pagonybė,jeigu ką,yra prigimtinis žmonių tikėjimas.

kaip suprast?

Tiesiogiai ir suprask. Gi prieš krikščionybę buvo tik pagonybė,t.y. pirmapradis žmonių tikėjimas,taip pat ir prigimtinis,nes iš ko gi kito mes atsiradome,jeigu ne iš tų pačių žmonių,kurie kadaise buvo pagonys

78

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

geriau neerzinkit dievu aptarinedami cia visokius tikejimus. nes supyks dievai trenks perkunas is dangaus ir nebebus jusu

79 (redagavo Darius 2015-08-09 16:26)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:
Darius parašė:

Pagonybė,jeigu ką,yra prigimtinis žmonių tikėjimas.

kaip suprast?

Tiesiogiai ir suprask. Gi prieš krikščionybę buvo tik pagonybė,t.y. pirmapradis žmonių tikėjimas,taip pat ir prigimtinis,nes iš ko gi kito mes atsiradome,jeigu ne iš tų pačių žmonių,kurie kadaise buvo pagonys

tas nereiskia kad prigimtinis smile tiesiog zmones tuo metu nezinojo kuo tiket tai tikejo pagonybe smile butu ateje kas nors ivede kriskcionybe kai buvo sukurta pagonybe, tai butu krikscionimis buve.

O tavo tevai pagonys? ar tu persikelei tiesiog i kita tikejima?

80

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:
Mantė parašė:
Darius parašė:

kaip suprast?

Tiesiogiai ir suprask. Gi prieš krikščionybę buvo tik pagonybė,t.y. pirmapradis žmonių tikėjimas,taip pat ir prigimtinis,nes iš ko gi kito mes atsiradome,jeigu ne iš tų pačių žmonių,kurie kadaise buvo pagonys

tas nereiskia kad prigimtinis smile tiesiog zmones tuo metu nezinojo kuo tiket tai tikejo pagonybe smile butu ateje kas nors ivede kriskcionybe kai buvo sukurta pagonybe, tai butu krikscionimis buve.

O tavo tevai pagonys? ar tu persikelei tiesiog i kita tikejima?

Pagonybė,nebuvo sukurta,taip kaip dižiosios religijos,gods,ar kas nors čia istorija bet skaitė,ar bent tuo domėjusi... Priminsiu istorija,nes matosi,kad daug kas ją užmiršta. Daugumoje valstybių,taip pat ir Lietuvoje krikščionybė buvo kaip grasinimas,t.y. arba jūs priimat ją arba mes jus išžudom. Dar daugybę metų po krikščionybės priėmimo ir lietuviai ir skandinavai meldėsi seniesiems dievams.
Ne,mano tėvai nėra pagonys,o aš ir pati niekad nebuvau tikinti,bet prieš 4 metus atradau pagonybę ir man gerai