41

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

tai va, Sauliau, butent tai ir turiu omeny.. cia ne ''is kur as atsiradau'' diskusija, bet viskas pasibaigia tuom, kad zmogus pradeda galvoti kas juos sukure, pradeda itikineti vienas kita tuom, kuom tiki. Tai ir gaunasi tikejimas.
va yra zmoniu, kurie grybais save laiko, nezinau koks cia tikejimas.

42

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

saulius tau ne parama

43

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Slidi tema, tikrai.... Labai neimam I sirdi ka cia pakeverzosiu, nes tai tik mano nuomone. Jo, tikejimas, tai kasdienine injekcija stabiliasnei psichinei buklei islaikyti, nes religingas pilietis gyvenimo nelaimes linkes priimti bent jau prasmingas, tipo bausme, taip dievas norejo, dievas zino geriau....
Na, o dabar mano nuomone.... Tikejimo, kaip tokio, reikia dazniausiai silpniems zmonems, nes be "stogo" virsuje greiciausiai isprotetu. Tai kai uzmaciau per tv minia avinu laukianciu pasirodancio naujo popeziaus, dinktelejo siaubinga mintis, tiek silpnu ir tiek pasakom tikinciu, savim nepasitikinciu zmoniu!!!! Kazkaip anksciau neatkreipdavau demesio, jauciu ant senatves durnumas pareina.... Apie religijos sistema, nesvarbu kokia religija paimtumem, turbut net gincytis nereikia- tai viso labo pinigu plovimas, pasinaudojant zmoniu silpnumu, daugiau nieko... Negaliu ir nenoriu smerkti religingu zmoniu jai jie nuo to geresni ir be atlygio padeda kitiems, bet suprasti niekaip negaliu, kam reikia kazkokios pasalines jegos, kad butum doras, teisingas, nuolankus, paslaugus kito zmogaus atzvilgiu.....? Negi butinai reikia zinoti 10 dievo isakymu, kad nezudytum, o jau paciam nedaeina? Jai nedaeina, reiskia varsteliai isklibe, kitaip niekaip.....
Zodziu, reiketu stiprybe susirasti savyve, o ne maldomis prasineti pasaku heroju.....

44

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Katalikas esu pereinantis i ateizma smile

45

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Man asmeniškai tas pats
Tegul žmogus tiki tuo kuo nori.
Aš netikiu, bet nieko neturiu prieš žmones kurie yra tikintieji.

46

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Aš tikiu, ir tai, manau, yra svarbiausia.
Man religija neturi reikšmės- gali vadinti save kataliku, judėju, musulmonu, ar dar kuo, bet nė velnio netikėti. Gali nepriskirti savęs jokiai religijai ir būti giliai iš pagrindų tikintis žmogus.

Nesvarbu, kokia religija, kaip tu vadini tai, kuo tiki- dauguma ( o gal ir kiekvienas mūsų) nešiojamės savyje asmeninį "dievą", ar mes jam suteiktume kokį atvaizdą, ar tai tebūtų mūsų pasąmonė, reaguojanti į mūsų mintis. Mes tikim, mes tikimės (blogiausio/geriausio). Galbūt mano mintys ir padrikos, bet nemoku parašyti to, apie ką tik galvoju. :>

šiaip, užauginta kaip katalikė, bet domina ir kiti tikėjimai. Studijų metu sudomino Rytų tikėjimai, o praeitą savaitę klausiau paskaitos apie daoizmą, ir dabar bandysiu domėtis dao filosofija :>

47

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Ne aš esu netikintis. Tikėjimai yra skirti tik pinigų išviliojimui iš tikinčiųjų. Mokslo pasaulyje tikėti kažkokia neegzistuojančia būtybe kuri viską valdo kiek per primityvu.

48

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Silvestras parašė:

Ne aš esu netikintis. Tikėjimai yra skirti tik pinigų išviliojimui iš tikinčiųjų. Mokslo pasaulyje tikėti kažkokia neegzistuojančia būtybe kuri viską valdo kiek per primityvu.

kaip ir primityvu is vienos puses. Bet is kitos - kaip suprast is kur atsirado viskas, ta prasme ne kad adomas ir ieva, bet kiek zinom buvo kazkoks didysis sprogimas, viskas pasitaske gabalais - gavos zvaigzdes, planetos, ir t.t.

Kas sukele ta sprogima? Ten buvo kazkokks didelis gabalas pirma? Is kur tas gabalas atsirado? Is nieko? Kaip is nieko kazkas gali atsirast.

Tikintiems - is kur pats Dievas galejo atsirast? Yra kazkoks Dievo dievas? tada is kur tas dievo dievas atsirado big_smile ****, iki begalybes galima big_smile

49

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:
Silvestras parašė:

Ne aš esu netikintis. Tikėjimai yra skirti tik pinigų išviliojimui iš tikinčiųjų. Mokslo pasaulyje tikėti kažkokia neegzistuojančia būtybe kuri viską valdo kiek per primityvu.

kaip ir primityvu is vienos puses. Bet is kitos - kaip suprast is kur atsirado viskas, ta prasme ne kad adomas ir ieva, bet kiek zinom buvo kazkoks didysis sprogimas, viskas pasitaske gabalais - gavos zvaigzdes, planetos, ir t.t.

Kas sukele ta sprogima? Ten buvo kazkokks didelis gabalas pirma? Is kur tas gabalas atsirado? Is nieko? Kaip is nieko kazkas gali atsirast.

Tikintiems - is kur pats Dievas galejo atsirast? Yra kazkoks Dievo dievas? tada is kur tas dievo dievas atsirado big_smile ****, iki begalybes galima big_smile

Dvi paskutinės eilutės šypsotis privertė, nes tikintieji visur mato tik dieva nors patys jo nematę ir net nežino, kad realiai jokio dievo nėra, o viskas tik savaime susiformavo. Daugumą kurie teigia matę dievą ar kažką panašaus vėliau išaiškėja, kad tuo metu tie žmonės buvo stipriai apsinešę. big_smile Vat ir visi pasakojimai tikintiesiems. big_smile

50 (redagavo Andrius 2014-08-28 21:49)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

As tikiu. Tikejimas yra mano gyvenimo pamatas. Tiketi nematant yra tikejimo paslaptis tiketi matant yra zinojimas smile netikiu baznycia, netikiu vatikanu, netikiu popiezium. Tikiu kad kazkas yra, kazkas aukstesnis uz mus. Vadinu tai Dievu arba Kureju, kai man buna sunku paprasau stiprybes, kaip negaliu rasti iseites paprasau isminties, kas vakara padekoju uz nugyventa diena , nesvarbu kokia ji buvo, kas ryta padekoju uz nauja diena. Gyvenime vykstanciu ivykiu neskaitau nelaimem, dievas duoda pamokas, jis atsiuncia draugus kad suprastum kas yra isdavyste, atsiuncia priesus , kad suprastum kas yra nieksybe, duoda kaleima, kad suprastum kas yra laisve.  Duoda skriauda , kad suprastum kas yra kilnumas. vadinkime tai kaip norime dievu alahu buda ar mokslu smile laikas nuo laiko tas kazkas mums siuncia ivairius isbandymus , berods nereiksmingus ivykius kuriuose mes priemame sprendima taip tas kazkas mus isbando smile
karta gyveno labai pamaldi moteris kuri kas vakare prase Dieve jeigu tu esi pasirodyk man kaip nors,   berods Dievas neisgirdo jos maldu... karta i jos duris pasibele cigone ir moteris ja isvare, kita karta pasibelde elgeta ir moteris vel pasielge taip pat, trecia karta i duris pasibelde vaikas ir moteri ji nuvyjo smile moteris meldesi toliau  ir vis prase dievo apreiskimo jai.... uzmigusi ji susapnavo sapna kuriame isgirdo balsa, as pas tave buvau atejas tris kartus o tu mane isvarei.... dievas tai nera kazkoks senukas su balta barzda, dievas yra viskas kas vyksta aplink mus, tiesiog mes to nematome nes nenorime matyti... smile
daugelis sako dievas man nepadeda, dievas nuo manes nusisusko ir t.t Karta gyveno moteris labai varginga ji turejo sunu, ir viena vakara isgirdo jog vaikas maldoje praso dviracio kaledoms, motina labai nusimine ir pagalvojo kaip nusimins vaikas kaip nusivils dievu juk as neturiu pinigu nupirkti jam dvirati, vaikas kas vakara prase dviracio ir tai motinai vere sirdi, atejus kaledu rytui vaikas dviracio negavo. Vakare po maldos motina paklause savo sunaus turbut labai pyksti ir manai, kad dievo nera ir jis taves neisgirdo.... o vaikas paziurejas i mama atsake Ne mamyte Dievas man pasake NE.

51 (redagavo Andrius 2014-08-28 22:12)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Kartais gyvenime vyksta labai idomiu dalyku smile man yra buves toks atsitikimas jog teko per didziule kaitra zingsniuoti daugybe kilometru, o vietoj vandens turejau  dvi gertuves vandenio kurio prisilyliau is saltinio, o tas saltinis pasirode esantis mineralinio vandens ir buvo labai surus, tad mano trokulio malsinimas tapo dar didesnio troskulio priezastimi,  neesu dar jautes tokio jausmo, priejus pirma vieta kur buvo gali gauti vandens zmogus atsake jog vandeni reikia pirkti, ir nedave ne laso vandens... atrodytu koks blogas pasaulis ir dievo jame nera  21 amziuje galima mirti i troskulio, bet eidamas galvojau jeigu dievas man dave toki sunku isbandyma reiskia jis zino kad tai mano jegoms... zinoma as galejau is to zmogaus tiesiog pasiimti ta vandeni nes jo norejau labiau uz bet ka pasaulyje o lauke dar nemazas kelias, bet jam atsakiau tebunie dievas tau teisejas..... eidamas prisiminiau istrauka is svento rasto Ir sotus alkano neuzjaust ir  istrokusio nepagirdys.... Dievas man parode kas yra troskulys ir kokia laime kitam gali buti slakelis tyro vandens. Ir taip yra daug kur dievas parodo zmogui karo baisybes kad tasai suprastu kokia svarbi yra taika, dievas parodo zmogui mirti jog tasai suprastu kokia trapi dovana yra givybe. Jis parodo mums blogi, kad suprastume kas yra gerumas. Jei nesuprantame paprastai gauname stipresnes pamokas...ir sakome kodel man nesiseka kodel toks gyvenimas neteisingas , kodel dievas manes negirdi, dievas girdi jis tau rodo pamokas ir sako kad kazka darai netaip, bet mes visuomet klausiame kodel taip padare dievas, bet niekuomet nepasiklausiame o KA PADAREME MES.
Niekas musu gyvenime nevyksta veltui smile jeigu nenorime tai ir nematome smile

52

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

apie dviracius prisiminiau viena citata:

“When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn’t work that way so I stole one and asked Him to forgive me.”

Al Capone

53

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Satanistas pasak krikscioniu....   Taip as esu tikintis... Tik tikrai ne pasakom....

54

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:

apie dviracius prisiminiau viena citata:

“When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn’t work that way so I stole one and asked Him to forgive me.”

Al Capone

ah,ha,ha jo cia gali isvartyti kaip nori..

55

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Andrius parašė:

Kartais gyvenime vyksta labai idomiu dalyku smile man yra buves toks atsitikimas jog teko per didziule kaitra zingsniuoti daugybe kilometru, o vietoj vandens turejau  dvi gertuves vandenio kurio prisilyliau is saltinio, o tas saltinis pasirode esantis mineralinio vandens ir buvo labai surus, tad mano trokulio malsinimas tapo dar didesnio troskulio priezastimi,  neesu dar jautes tokio jausmo, priejus pirma vieta kur buvo gali gauti vandens zmogus atsake jog vandeni reikia pirkti, ir nedave ne laso vandens... atrodytu koks blogas pasaulis ir dievo jame nera  21 amziuje galima mirti i troskulio, bet eidamas galvojau jeigu dievas man dave toki sunku isbandyma reiskia jis zino kad tai mano jegoms... zinoma as galejau is to zmogaus tiesiog pasiimti ta vandeni nes jo norejau labiau uz bet ka pasaulyje o lauke dar nemazas kelias, bet jam atsakiau tebunie dievas tau teisejas..... eidamas prisiminiau istrauka is svento rasto Ir sotus alkano neuzjaust ir  istrokusio nepagirdys.... Dievas man parode kas yra troskulys ir kokia laime kitam gali buti slakelis tyro vandens. Ir taip yra daug kur dievas parodo zmogui karo baisybes kad tasai suprastu kokia svarbi yra taika, dievas parodo zmogui mirti jog tasai suprastu kokia trapi dovana yra givybe. Jis parodo mums blogi, kad suprastume kas yra gerumas. Jei nesuprantame paprastai gauname stipresnes pamokas...ir sakome kodel man nesiseka kodel toks gyvenimas neteisingas , kodel dievas manes negirdi, dievas girdi jis tau rodo pamokas ir sako kad kazka darai netaip, bet mes visuomet klausiame kodel taip padare dievas, bet niekuomet nepasiklausiame o KA PADAREME MES.
Niekas musu gyvenime nevyksta veltui smile jeigu nenorime tai ir nematome smile

o jei vietoj zodzio tikejimas,sakytume AS isiklausau i save.vieni save girdi,o kitiems tai nelabai sekasi.tu eini geru keliu:)ir dar...Dievas pries dovanodamas dovana,visada suvynioja ja i problema:)

56

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

ateizmas irgi yra tikejimas,taip kad jei esi niekuo netikintis tai dar nereiskia kad pas zmogun nera tikejimo.:::044

57

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

as priprazistu ieskotalikybe,
as vis tikiu kad kazka rasiu sitam puslapyje smile

58

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

manau tiki tik naivus žmonės kurie nežino tiesos arba jos tingi ieskoti

59

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

manau tiki tik naivūs žmoės kurie nežino tiesos arba tingi jos ieškot

60

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

kas yra tas katalikas?. Ir kas tas ateistas? Nesuprantu