101

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Tikiu tik į save smile

102

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Ką krikščionybė gero pasiekė su kryžiaus karais? Nieko,išskyrus tūkstančių kraujus praliejo. O vikingai būvo patys pirmieji,kurie atrado Šiaurės Amerika,tik jie ten neužsibuvo,vikingai,kaip ir keltai ar germanai žinojo,kad pasaulis apvalus. Žodžiu,čia galima ginčytis ir ginčytis,nes kiek žmonių,tiek ir nuomonių.

ka dave kriskcionybe? jei apie moksla snekam tai ir kompiuterius ir telefonus, ir t.t. smile

o siaip antanas gerai atsake, tai kad jie garbindavo visokius objektus - saule, vanduo, tai del to ir panasu tarp genciu, visai logiska.

O ir siaip - gentys nesusitikdavo, nebendraudavo?

Mano tėvukas yra pusiau vokietis,o jo motina,mano močiutė yra vokietė. Anyways,būtų labai malonu,jei nesigilintume į MANO asmeninius reikalus,okay?

pala pala, cia yra forumas ir mes diskutuojam apie tai kas mums idomu smile o mum labai idomu isnagrinet tave smile

103

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:

Ką krikščionybė gero pasiekė su kryžiaus karais? Nieko,išskyrus tūkstančių kraujus praliejo. O vikingai būvo patys pirmieji,kurie atrado Šiaurės Amerika,tik jie ten neužsibuvo,vikingai,kaip ir keltai ar germanai žinojo,kad pasaulis apvalus. Žodžiu,čia galima ginčytis ir ginčytis,nes kiek žmonių,tiek ir nuomonių.

ka dave kriskcionybe? jei apie moksla snekam tai ir kompiuterius ir telefonus, ir t.t. smile

o siaip antanas gerai atsake, tai kad jie garbindavo visokius objektus - saule, vanduo, tai del to ir panasu tarp genciu, visai logiska.

O ir siaip - gentys nesusitikdavo, nebendraudavo?

Mano tėvukas yra pusiau vokietis,o jo motina,mano močiutė yra vokietė. Anyways,būtų labai malonu,jei nesigilintume į MANO asmeninius reikalus,okay?

pala pala, cia yra forumas ir mes diskutuojam apie tai kas mums idomu smile o mum labai idomu isnagrinet tave smile

Nemanau,kad gentys gyvenusios pvz Azijoje atkeliautų į Europą vien tik pabendrauti.
Savo įdomumą pasilikit sau ir nesikiškit į mano asmeninius reikalus. + ši tema apie tikėjimą ar apie mane,hmmm..iš pavadinimo atrodo,kad apie tikėjimą,bet gal aš klystu? C:

104

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Dariau, jeigu labai idomu, tai pats rasi, kuris popiezius prakeike  elektra, ka jau kalbeti apie kompiuterius ir telefonus smile krikscionybe dave tik inkvizicija ir daug kraujo. Visi krikscionybes saltiniai yra uzrasyti, kiekvienas mastantis zmogus gali su jais susipazinti ir suprasti, kad tai idioto paistalai. Tai nesudetinga

105 (redagavo Darius 2015-08-10 06:30)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Nemanau,kad gentys gyvenusios pvz Azijoje atkeliautų į Europą vien tik pabendrauti.

europos - azijos pasienyje gyvenancions gal ir ateidavo.

Dariau, jeigu labai idomu, tai pats rasi, kuris popiezius prakeike  elektra, ka jau kalbeti apie kompiuterius ir telefonus

popiezius gal ir taip, bet as turejau galvoje tuos isradejus - tai jie tiketina buvo krikscionys.

Tai dabar ir twiterri naudoja popiezius kiek teko per radija girdet, tai laikai keicias smile

ši tema apie tikėjimą ar apie mane,hmmm..iš pavadinimo atrodo,kad apie tikėjimą,bet gal aš klystu? C:

tai galim pakurt tema apie tave smile

106 (redagavo Mantė 2015-08-10 15:04)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

tai galim pakurt tema apie tave smile

Ačiū,gal nereikia,nesu nei Šalčiūtė,nei dar kokia įžymybė,o ir dėmesio turiu užtektinai

107

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Adele parašė:

Taip esu tikinti esu kataliki perdaug nebegu i baznycia bet kas priklauso ta atlieku per sventes dar nueinu o ateistas man atruoda  netikintis zmogus .

nu bet sitoj sistemoj as skaitau daug informacijos yra nesuteikiama,  neaiskinama pilnai zmogaus evoliucija, reinkarnaciju  ciklas.  didzioji kunigu dalis tiki kad zmogus reinkarnuoja, o ka raso biblija? pvz. aisi i pragara , tai degsi amzinai, gryni kliedesiai.  pas mus viens cia papasakoja karts nuo karto, ten i tokia istojes , nei sekta nei ne, ciort znajet.  tai tipo jei netiki i jezu aisi i pragara. jei  itiki, jy priemi tai jau neisi.  nu kas per kliedesiai,      viskas priklauso, nuo zmogaus kaip jis atgyvena gyvenima, kiek prisiciudina, tiek tada ten problemu buna kitame matavime, ta prasme pomirtiniame pasaulyje, ir kituose busimuose gyvenimuose.  o cia kalbos kad pragare busi visa amzinybe, tai kliedesiai gryni

108

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Domas parašė:

Jei atvirai netikiu nei i viena religija,na galbut sakykim mokslu,logika,faktais.Nemanau jog dievas sukure zeme per 7 dienas,ar kad Alachas isvale planeta ir leido cia zmonems gyvent ir t.t...Evoliucija is bakteriju,kosmoso,visatos susikurimas tai yra tai kuo as tikiu.Kiekvienas sau esam dievas ir savo gyvenimo,likimo kurejas,valdytojas,nera jokio zmogelio nei virs nei po mumis kuris ''rupinasi''kiekvienu is musu..bet tiket ar ne,ir kokia religija manau yra kiekvieno is musu pasirinkimas,nors pats netikiu niekada nesmerkiu tikinciu,jei tik zmogui tai padeda,daro ji stipresni kodel ne,bet fanatiku kurie nori visiem grust savo tikejimo doktrina nevirskinu.

blavatskaja ta puikiai visa reikala isaiskina, yra dariaus valsio vienoje is knygu, iterpta siek tiek jos rasliavos. jos knygu nera isversta i lietuviu kalba, sudetinga ezoterine literatura, ten ja dar reik suprast. tai rasoma kaip viskas kuresi, kas tas dievas yra!

109

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Alvydas parašė:

Butu idomu suzinoti koks zmoniu poziuris i tikijima. Jei tikite, tai kuom? Kokia religija ispazistate, ka zinot apie kitas? Kas is to tikejimo ir pan..?
As matot nezinau kuom tiket, noriu surast tikejimo prasme, kokia is to nauda, pasidalinkit patirtim ir viskuo kitu, ka zinot. dekuj.. smile

tikesi tu kuom ar ne cia jokio skirtumo. Svarbiausia  gyvent pagal visatos desnius reikia stengtis,  nekent niekam,  vent visko kas yra blogis ar blogio atmainos, nes viskas yra yrasoma i gyvenimo knyga, nuo kurios priklausys tavo busimos reinkarnacijos, busimi gyvenimai

110 (redagavo Aivaras 2015-08-10 18:50)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:

Nemanau,kad gentys gyvenusios pvz Azijoje atkeliautų į Europą vien tik pabendrauti.

europos - azijos pasienyje gyvenancions gal ir ateidavo.

Dariau, jeigu labai idomu, tai pats rasi, kuris popiezius prakeike  elektra, ka jau kalbeti apie kompiuterius ir telefonus

popiezius gal ir taip, bet as turejau galvoje tuos isradejus - tai jie tiketina buvo krikscionys.

Tai dabar ir twiterri naudoja popiezius kiek teko per radija girdet, tai laikai keicias smile

ši tema apie tikėjimą ar apie mane,hmmm..iš pavadinimo atrodo,kad apie tikėjimą,bet gal aš klystu? C:

tai galim pakurt tema apie tave smile

Baikite jus buti tipiski krikscionys ir bandyti sudeginti ant lauzo kekviena kuris bent kiek nesutinka su jusu nuomone.... Mergina protyngai gana savo nuomone isreiskia ir gana pagrystai. Patys bent karta biblija atsiverskite ir perskaitytykite bent viena dievo jusu isakyma ''Mylek artima savo''
O dar galima sukurti tema ir apie pvz ''Dariu'' Itariu kaip ir pas kekviena dora kriksioni nuodemiu butu galima atkapstyti.... O grasinti merginai sukurti tema tik apie ir vien uz tai, cia jau galima ir byla uzsidirbti.... jei tik geras advokatas pas mergina atsirastu....:)

111

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Aivaras parašė:
Darius parašė:

Nemanau,kad gentys gyvenusios pvz Azijoje atkeliautų į Europą vien tik pabendrauti.

europos - azijos pasienyje gyvenancions gal ir ateidavo.

Dariau, jeigu labai idomu, tai pats rasi, kuris popiezius prakeike  elektra, ka jau kalbeti apie kompiuterius ir telefonus

popiezius gal ir taip, bet as turejau galvoje tuos isradejus - tai jie tiketina buvo krikscionys.

Tai dabar ir twiterri naudoja popiezius kiek teko per radija girdet, tai laikai keicias smile

ši tema apie tikėjimą ar apie mane,hmmm..iš pavadinimo atrodo,kad apie tikėjimą,bet gal aš klystu? C:

tai galim pakurt tema apie tave smile

Baikite jus buti tipiski krikscionys ir bandyti sudeginti ant lauzo kekviena kuris bent kiek nesutinka su jusu nuomone.... Mergina protyngai gana savo nuomone isreiskia ir gana pagrystai. Patys bent karta biblija atsiverskite ir perskaitytykite bent viena dievo jusu isakyma ''Mylek artima savo''
O dar galima sukurti tema ir apie pvz ''Dariu'' Itariu kaip ir pas kekviena dora kriksioni nuodemiu butu galima atkapstyti.... O grasinti merginai sukurti tema tik apie ir vien uz tai, cia jau galima ir byla uzsidirbti.... jei tik geras advokatas pas mergina atsirastu....:)

nieks nieko cia nedegina smile tiesiog domisi kitokiais zmonemis smile

ir nieks nesako kad negalima pas kriskcionis nuodemiu atkrapstyti, o kaip tik jei vadovautis biblija, tai mes visi turim pragare degt big_smile nes ten net ir tai kai niekuo nepakenkia kitam, vistiek padaroma kaip nuodeme smile

pirma kart girdziu kad galima byla uzsidirbt pakuriant tema apie zmogu.

112

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Darius parašė:
Aivaras parašė:
Darius parašė:

europos - azijos pasienyje gyvenancions gal ir ateidavo.


popiezius gal ir taip, bet as turejau galvoje tuos isradejus - tai jie tiketina buvo krikscionys.

Tai dabar ir twiterri naudoja popiezius kiek teko per radija girdet, tai laikai keicias smile


tai galim pakurt tema apie tave smile

Baikite jus buti tipiski krikscionys ir bandyti sudeginti ant lauzo kekviena kuris bent kiek nesutinka su jusu nuomone.... Mergina protyngai gana savo nuomone isreiskia ir gana pagrystai. Patys bent karta biblija atsiverskite ir perskaitytykite bent viena dievo jusu isakyma ''Mylek artima savo''
O dar galima sukurti tema ir apie pvz ''Dariu'' Itariu kaip ir pas kekviena dora kriksioni nuodemiu butu galima atkapstyti.... O grasinti merginai sukurti tema tik apie ir vien uz tai, cia jau galima ir byla uzsidirbti.... jei tik geras advokatas pas mergina atsirastu....:)

nieks nieko cia nedegina smile tiesiog domisi kitokiais zmonemis smile

ir nieks nesako kad negalima pas kriskcionis nuodemiu atkrapstyti, o kaip tik jei vadovautis biblija, tai mes visi turim pragare degt big_smile nes ten net ir tai kai niekuo nepakenkia kitam, vistiek padaroma kaip nuodeme smile

pirma kart girdziu kad galima byla uzsidirbt pakuriant tema apie zmogu.

Patikek su laiku dar ir ne tik uz ta bus galima byla uzsidirbti, prie geru noru... big_smile Cia priklausomai nuo temos konteksto....
Dometis pasiulyciau i privata ir kitu tonu, ziurek gal kas ir iseitu.... smile O tai toks vaizdas kad skalpus vienas ktam lupate... nors ka jus ten supaisysi siai dienai gal cia jusu toks budas susipazinti ir primtinas abiems.... smile

113 (redagavo Akvilė 2015-08-11 00:52)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Nesu tikinčioji, tačiau niekad nepiršau savo pasaulėžiūros kitiems smile  tikiu, jog kiekvienas renkasi kuo tikėti. Bet prieš nusprendžiant tai, pirmiausia pasiūlyčiau išstudijuoti visas religijas ir tik tada pasirinkti. Jei žmogus nuo mažumės auklėjamas pagal tam tikrus mokymus, tuomet aš vadinu tai daugiau kaip tradicijos sekimu nei tikėjimu smile

114

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

jeigu kama yra tikejimas, tada tikiu karma smile

115

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

tikiu skaiciais ir atsitiktinumais

116

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Akvilė parašė:

Nesu tikinčioji, tačiau niekad nepiršau savo pasaulėžiūros kitiems smile  tikiu, jog kiekvienas renkasi kuo tikėti. Bet prieš nusprendžiant tai, pirmiausia pasiūlyčiau išstudijuoti visas religijas ir tik tada pasirinkti. Jei žmogus nuo mažumės auklėjamas pagal tam tikrus mokymus, tuomet aš vadinu tai daugiau kaip tradicijos sekimu nei tikėjimu smile

kam ten studijuoti...  gal paprasciau burtus mesti... big_smile  viens du, as muslimas.. big_smile

117

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

skirtinguose pasaulio kampeliuose skirtingas poziuris i ta vadinama dieva. Ar tik cia nekvepia tu vadinamuju dievo tarnu vaizduote smile Manau, kad visatoje vis tiek egzistuoja zmogeliams nesuvokiami dalykai. Ar bent kas nors zino kas yra uz visatos ribu (aisku jeigu tokios yra) viskas ka galime tik isivaizduoti arba spelioti

118

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Tadas parašė:

skirtinguose pasaulio kampeliuose skirtingas poziuris i ta vadinama dieva. Ar tik cia nekvepia tu vadinamuju dievo tarnu vaizduote smile Manau, kad visatoje vis tiek egzistuoja zmogeliams nesuvokiami dalykai. Ar bent kas nors zino kas yra uz visatos ribu (aisku jeigu tokios yra) viskas ka galime tik isivaizduoti arba spelioti

uz   visatos yra kaip spejama dar daugybe visatu.  savo visatos niekad neapkeliaus jokie sustriausi ateiviai, ant kiek daug yra planetu gyvenamu, ar bent jau su kazkokiom primityviom gyvybes formom

119

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Jo, apie tai irgi esu girdejes. Taip pat kaip siuolaikines fizikos teorijos apie kirmgrauzas arba 9 ismatavimus (nors mums suprantami tik 4). Milijardai sviesmeciu i visas puses - nemenki atstumai, aviacianiu kuru varomoms turbinoms, tikrai neiveikiami. Sustresnes gyvybes formos galbut supranta musiskius fizikos desnius ir zmogiskaji IQlygiai taip pat, kaip mes suprantam gyvunu dauginimosi instinkta. Ir jos sugeba pasinaudoti "visatos paslaugomis" - zvaigzdiu radiacija ar gravitacijos jega. Savaime suprantama, tai tik speliojimai

120

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

niekas nera amzina yra vienas tikras dalikas garantuotas MIRTIS  esu garantuotas ir  zinote tikrai kad mirsine net nera abejoniu ... esate tikintys i mirti ir nezinote simtu procentu ar bus kas po mirties ?stai cia tada visi tampa tikintys. ..dar nei vienas is ten negryzo ir nesake man kaip ten blogai ...lool
nebuvo pirma pries visas tas eras ir simtus tukstancius metu ; nei kataliku ,nei krikscioniu, nei budistu ,nei musulmonu !
bet teigti kad religija neturejo itakos musu gyvenime ,negalime ... civilizacija kuresi aplink religija karai lydejo religija ir isitikinimai ...viskas kas yra aplink mus  yra surista su religija ....