1

Tema: kino teatrai

i koki dazniausiai einat? kas ten patinka? kas ne?

2

Re: kino teatrai

dazniausiai einam i Tresto mazaja sale, nes tik ten rodo naujausius lietuviskus filmus, o kol susiruosiam nueiti, is didziosios sales juos perkelia i mazaja smile viskas ten gerai, kedes nepatogios, zmoniu nedaug.. zodziu, ka jau cia labai skustis big_smile

3

Re: kino teatrai

Namie i foteli ar i lova labiausiai man patinka.Filma atsisiust gali beveik koki nori (iskyrus LT filmus), uz bilieta moketi nereikia ir t.t..:D

4

Re: kino teatrai

Tomas, 26 parašė:

Namie i foteli ar i lova labiausiai man patinka.Filma atsisiust gali beveik koki nori (iskyrus LT filmus), uz bilieta moketi nereikia ir t.t..:D



nemanai. kad nuejes i kino teatra pasijaustum zymiai kitaip? juk kita aplinka ir pan...

5

Re: kino teatrai

Ne nemanau..Nu gal kaikur pvz Cinamone patogios kedes tai gal ir nieko..O siaip as filmo ziurejimo nesureiksminu kaip kulturinimosi kokio kaip teatras pvz..Teatras yra gyva visiskai kitaip, o kinas tai belekas...
P.s...Teatre niekad nebuves isvis..:D

6

Re: kino teatrai

na vilniuje turbut tik vingis ir akropolis like

7

Re: kino teatrai

Tomas, 26 parašė:

Ne nemanau..Nu gal kaikur pvz Cinamone patogios kedes tai gal ir nieko..O siaip as filmo ziurejimo nesureiksminu kaip kulturinimosi kokio kaip teatras pvz..Teatras yra gyva visiskai kitaip, o kinas tai belekas...
P.s...Teatre niekad nebuves isvis..:D



nemanai apsilankyti kada nors?

8

Re: kino teatrai

Siaip jau seniai noriu teatre pabut, bet vis nerandu progos..Nekarta siule man bet vis aplinkybes tokios susiklosto kad negaliu pasinaudot kvietimu..:)

9

Re: kino teatrai

o gal tik issisukineji?

10

Re: kino teatrai

Ne nu keistas tavo mastymas..Sakau kad NORIU, tik nepavyxta..Kai noras bus labai didelis tada ir nueisiu..O siaip ir tuos dalykus galima parsisiusti.:D
Pana man tuoj parsius roko opera "Meile ir mirtis Veronoje"..Ne spektaklis bet panasu..

11

Re: kino teatrai

na ka jau padarysi, kad keistas...as tik pasiteiravau...persiprasau...

12

Re: kino teatrai

i ,,saules" arba ,,Laiko\ na mazokos tos salikes bet nieko gerai kad nors tokios yra....

13

Re: kino teatrai

"Coca cola plaza", nes ten nuejus pasijuntu, kad tikrai esu kine...

14

Re: kino teatrai

anksciau dazniausiai lankydavausi "planetoj", o kai atsirado "cinamonas", tai niekur kitur ir nebelendu..=) naujausius filmus rodo, kainos normalios, patogios kedes ir lb netoli namu - ko dar gali trukt?:D

15

Re: kino teatrai

Vilniuje Vingis ir Akropolis da best, nes tikrai gerai viskas įrengta ir malonumas žiūrėti filmus. Plius nerealios nuolaidos įsigijus kino klubo kortelę ir šiaip daug privalumu. Nors akropolyje salės ir mažesnės bet mano nuomone garsas būtent ten geriausias.

16

Re: kino teatrai

Cinamon :DGeriawsiaj big_smile