1

Tema: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Man 26 metai,esu simpatiskas,normalus,tvarkingas virukas is Panevezio.Ieskau vyresnes moters maloniam laiko praleidimo kartu. wink laukiu laiskuciu jei domina

2

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

man tinka

3

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

dauguma taip pergyvena del to kad vyresnes ar jaunesnes dieve cia tik skaiciai ;D

4

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

man patinka tik jaunas vyras,o pugaciova babunia 35 metus vyresne uz galkina eina galva iskelusi as uz jauna kuna

5

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

prASOM KALBINKITE ATSAKYSIU MIELAI

6

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Senas arklys vagos negadina Miela Kristina, kaip man  atrodo cia svarbiau sugebeti patenkinti savo partnere, jam ar jai i  ju amziu neziureti, ir antra cia turetu vienas kitam patikti, ir zinoti ko vienas is kito nori esant abipsem sutarimui

7

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

kazkaip juokingai man atrodo iesko antros puses o nuotrauku nera, tai gal ir anketa netikra? nesuprantu ko cia sleptis jei rimtai ieskai antros puses...

Linas parašė:

Man 26 metai,esu simpatiskas,normalus,tvarkingas virukas is Panevezio.Ieskau vyresnes moters maloniam laiko praleidimo kartu. wink laukiu laiskuciu jei domina

8

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Mielai pabendrauciau su vyresne moterim:))))

9

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Pabendrauciau ir as su vyresne:)

10

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

domina tik vyresnės iki 27 metų. ;D nes paprasčiausiai jos protingesnės. bentjau lyginant su mano amžium..

11

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

big_smile Taip, taip vyresnės - protingesnės big_smile Toks jausmas, kad jums patinka vyresnės, vien dėl to kad lovoje turėtų būt geresnės big_smile Nu gerai dar iš dalies gyvenime šalto ir karšto ,matę.... bet yra išimčių. Negalvokit kad jaunesnės, visiškai nusivažiavusios....

12

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Satela parašė:

big_smile Taip, taip vyresnės - protingesnės big_smile Toks jausmas, kad jums patinka vyresnės, vien dėl to kad lovoje turėtų būt geresnės big_smile Nu gerai dar iš dalies gyvenime šalto ir karšto ,matę.... bet yra išimčių. Negalvokit kad jaunesnės, visiškai nusivažiavusios....

Prie ko cia iskart lova? O gal tau lova ir yra svarbesne, kad ikeli vulgarias nuotraukas i savo anketa?
Jei iesko vyresnes, tai nebutinai del lovos. Tas pats ir su jumis, ieskot vyresniu vyru del pinigu, bet gal atsiranda tokiu, kurios ne del pinigu draugauja.

O jaunesnes labiausiai ir nusivaziuoja, jau ir taip daug nusivaziavo. Nesakau, kad visos, bet dauguma taip.

13

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Ponaitis parašė:
Satela parašė:

big_smile Taip, taip vyresnės - protingesnės big_smile Toks jausmas, kad jums patinka vyresnės, vien dėl to kad lovoje turėtų būt geresnės big_smile Nu gerai dar iš dalies gyvenime šalto ir karšto ,matę.... bet yra išimčių. Negalvokit kad jaunesnės, visiškai nusivažiavusios....

Prie ko cia iskart lova? O gal tau lova ir yra svarbesne, kad ikeli vulgarias nuotraukas i savo anketa?
Jei iesko vyresnes, tai nebutinai del lovos. Tas pats ir su jumis, ieskot vyresniu vyru del pinigu, bet gal atsiranda tokiu, kurios ne del pinigu draugauja.

O jaunesnes labiausiai ir nusivaziuoja, jau ir taip daug nusivaziavo. Nesakau, kad visos, bet dauguma taip.


O ka reiškia vulgaru? big_smile Man tai kai biuveik niekas nedengia big_smile O nuo kada yra uždrausta su suknele forografuotis? Tai gal nevalgaru butu, apsirengusi kaip musulmonė ?:D
Kadangi aš tai išreiškiau į sarkazmo formą, labai sunkiai žmonės supranta tai, ne visiems lemta priimti humorą...

14

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Nekalbu apie tave, as apskritai tik kaip pavyzdi pateikiau. Sukneles nera uzdraustos, tik zinai, vat yra merginu su kuo trumpesne suknele nusifotkina, arba isvis su kelnaitem, o po to stebisi, kodel jai iskrypeliai seksomanai raso, tai kieno pirmiausia kalte?:)
As rimtai, tu juokauji, tebunie.

15

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Ponaitis parašė:

Nekalbu apie tave, as apskritai tik kaip pavyzdi pateikiau. Sukneles nera uzdraustos, tik zinai, vat yra merginu su kuo trumpesne suknele nusifotkina, arba isvis su kelnaitem, o po to stebisi, kodel jai iskrypeliai seksomanai raso, tai kieno pirmiausia kalte?:)
As rimtai, tu juokauji, tebunie.



Va va pagaliau tikriausiai kažkas tau trenkė į galvą ir susivokiai. Aš taip pat pateikiu pavyzdžius, o tu nė kiek  nesupranti jų, tiksliau nesupranti kad tai yra pavyzdys big_smile aš nesiskundžiau kad man kažkokie seksomanai, narkomanai iškrypėliai rašo:D  kai rasi skunda- pranešk man. big_smile
Labai tu rimtai, oj labai...

16

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Na zinok trenke ar ne, bet is taves vien chamiskumas. Tavo pasisakymai su provokacijom yra labai zema. Sedeti prie pc ir rasyti visoki **** ant zmoniu kiekvienas sugeba. Niekuo nenustebinai.

17

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Ponaitis parašė:

Na zinok trenke ar ne, bet is taves vien chamiskumas. Tavo pasisakymai su provokacijom yra labai zema. Sedeti prie pc ir rasyti visoki **** ant zmoniu kiekvienas sugeba. Niekuo nenustebinai.


Neminek cia daugiskaitos big_smile as nerasau ant zmoniu, seip rasau ant taves, as ir nesistengiu nustebinti big_smile juk cia tu esi per zemai, as tai savo vietoj:D

18

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Nu vat, ''ismintinga'' mergina vadinasi.  O noresiu ir minesiu daugiskaita ir vienaskaita. Mergaite supyko, kad ja uzblokavo, tai dabar bando viesai parodyt isterijas. Gi pati save zemini. Prisiknisai dabar prie manes del skirtingos nuomones, nors niekur nebandau iperst savo nuomones, nei mano zodziai pirmi ir paskutiniai, is kur tu trauki tokius dalykus.

19

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

tu ir vėl kartoji tą pati big_smile ne, tu nors ir šimtą kartų mane blokuok , širdies neskauda:D Pirmas pradėjai, paskutinė aš užbaigsiu. Nes nieko protingo suvelti negali. Vsio.

20

Re: Vyresnes moterys,jaunesni virukai

Tik don't cry please.