1

Tema: koncertai

kokiame koncerte paskutini karta buvot? kokie ispudziai?

2

Re: koncertai

oj.. Jono ir Rasos (is Dangaus) koncertas - buvo liudnas vaizdas, bet gal ne tiek jie kalti, kiek organizatoriai..

3

Re: koncertai

hh-apdovanojimai geras koncertas, organizuota neblogai ir pristatyna irgi bet apsauga nuvyle savo elgesiu

4

Re: koncertai

em.. prodigy smile gerai buvo. geri sentimentai buvo uzpuole smile Na ir Pure Valentine smile bet is vip lozes stengiausi neiti be reikalo - nekoks kontingentas bendra mase sudare smile)

5

Re: koncertai

buvau rusi kazkokiam, kuriame du apzelia jaunuoliai gyvai klyke i mikrofonus britrocka kazkoki.Po koncerto buvo dalinami grupes  realyzai, nes turbut ju niex nezino ir tokiu budo buvo bandoma pasireklamuoti biskiuka smile

6

Re: koncertai

Metalmania Lenkijoj. įspūdingas koncertas.

7

Re: koncertai

eurovijos finalas

8

Re: koncertai

o kokie ispudziai?

9

Re: koncertai

VKR Europos dienso koncertas smile lijo bet smagu visai smile

10

Re: koncertai

Vilas, 21 parašė:

buvau rusi kazkokiam, kuriame du apzelia jaunuoliai gyvai klyke i mikrofonus britrocka kazkoki.Po koncerto buvo dalinami grupes  realyzai, nes turbut ju niex nezino ir tokiu budo buvo bandoma pasireklamuoti biskiuka smile


huh, geras.:D kad dabar (per artimiausią savaitę) tokį...:V

11

Re: koncertai

Mano paskutinis aplankytas koncertas buvo Prodigy:D~ pats koncertas geras buvo tik truko man ju taip reklamuotos garso aparaturos:D)

12

Re: koncertai

rycio cicono...visai neblogai kai isgeri daug;D

13

Re: koncertai

Ruta, 10 parašė:

paskutini karta buvau kelias i zvaigzdes koncerte!!!!!:P:P:P:P:P

kiek pastebejau, i tokiu zvaigzdziu koncertus tik vaikuciai ir eina... nu dar seneliai... ai, dar visiski bukagalviai (cia aisku mano nuomone wink )... nu ka, dabar galit mane pjauti big_smile peace wink

14

Re: koncertai

ta prasme bukagalviai muzikos supratimo atžvilgiu big_smile