1

Tema: kaip veikia "transliacija"?

Regis dar nebaigta kurti, bet nesuprantu, kodėl tarp transliuojančių nerodo manęs, kai būnu pasijungęs ir neužkrauna kitų transliacijos. Nors seniau buvau davęs nuorodą draugei, tada rodė. Nežinau ar tokią žadama palikti ar toliau tobulins, bet būtų geriau, kad transliuojančiųjų sąraše būtų visi kas įsijungę kamerą ir kad būtų galima nueiti į to žmogaus anketą, nes dabar ją galima rasti nebent pagal naudotojo skaičiuką, matomą adreso juostoje. Šiaip labai keistai, kad tiesiog "numetė" tą transliaciją ir nieko nepranešė, nepaaiškino. Tipo supraskit patys?

2

Re: kaip veikia "transliacija"?

tipa jo

3

Re: kaip veikia "transliacija"?

Normaliai

4

Re: kaip veikia "transliacija"?

Tai testinis variantas, kuris yra šiuo metu tobulinamas.

5

Re: kaip veikia "transliacija"?

Laba vakareli visiems:-)

6

Re: kaip veikia "transliacija"?

Reiktu išbandyti bet as bijau kad paskui moterys, košmarus sapnuos mane pamačiusios per web  transliacija big_smile

7

Re: kaip veikia "transliacija"?

Laba visiems,na tai kas ten seses jolantos ieskojo:-)

8

Re: kaip veikia "transliacija"?

O aš pamaniau, kad čia tema apie genų transliaciją į baltymus... big_smile

9

Re: kaip veikia "transliacija"?

superine tema,,transliacija,,...:)

10

Re: kaip veikia "transliacija"?

kodel man neina transliacijos pasijungti, paspaudziu "transliuoti" atsidaro langas ir buna baltas fonas  virsuje puslapio adresas ir poto nieko neina nei kamera ijungti nei kazka pakeist nezinau, nzn ar turi esmes ar ne, naudoju firefox narsykle, gal kas galit padet?

11

Re: kaip veikia "transliacija"?

Marius parašė:

kodel man neina transliacijos pasijungti, paspaudziu "transliuoti" atsidaro langas ir buna baltas fonas  virsuje puslapio adresas ir poto nieko neina nei kamera ijungti nei kazka pakeist nezinau, nzn ar turi esmes ar ne, naudoju firefox narsykle, gal kas galit padet?

As seniau kai isbandziau,tai pirma kamera ijungiau o paskui transliuoti spausti.

12

Re: kaip veikia "transliacija"?

Robertas parašė:

Regis dar nebaigta kurti, bet nesuprantu, kodėl tarp transliuojančių nerodo manęs, kai būnu pasijungęs ir neužkrauna kitų transliacijos. Nors seniau buvau davęs nuorodą draugei, tada rodė. Nežinau ar tokią žadama palikti ar toliau tobulins, bet būtų geriau, kad transliuojančiųjų sąraše būtų visi kas įsijungę kamerą ir kad būtų galima nueiti į to žmogaus anketą, nes dabar ją galima rasti nebent pagal naudotojo skaičiuką, matomą adreso juostoje. Šiaip labai keistai, kad tiesiog "numetė" tą transliaciją ir nieko nepranešė, nepaaiškino. Tipo supraskit patys?

13

Re: kaip veikia "transliacija"?

Одинокий волк parašė:

Reiktu išbandyti bet as bijau kad paskui moterys, košmarus sapnuos mane pamačiusios per web  transliacija big_smile

kodel turetu

14

Re: kaip veikia "transliacija"?

kada atbuokins anketa ieskok  lt nzn nzn lakiu butinai greiciau

15

Re: kaip veikia "transliacija"?

vopsie nereikalinga ta transliacija. prisirenka visokiu poweriu.  paskui verkia, kad uzblokuoja anketas.. big_smile
paziurek i foto savo, viskas aisku, kas tavo galvoj..

16

Re: kaip veikia "transliacija"?

Kidel neveikia per iphone?

17

Re: kaip veikia "transliacija"?

Ash parašė:

Kidel neveikia per iphone?

Iš mobiliųjų įrenginių transliacijos veikia tik su Android operacine sistema.

18

Re: kaip veikia "transliacija"?

kodel negaliu pasijunkt transliacijos

19

Re: kaip veikia "transliacija"?

jolantele parašė:

kodel negaliu pasijunkt transliacijos

Transliuotis galima tik po 24 valandų nuo anketos sukūrimo.

20

Re: kaip veikia "transliacija"?

Puslapiui reiketu issamiau atsinaujinti video transliaciju taisykles nes tarp administratoriu yra susireiksminusiu nevykeliu, kurie uz viena ar du keiksmazodzius savo depresines nuotaikas islieja  net tik uzblokuodami  dalyvio rasyma konkrecioje transliacijoje, bet ir visa vartotojo dalyvavima transliaciju pokalbiuose smile