1

Tema: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Sveiki. Patekau į keblią situaciją, laikas spaudžia, žmonės kenčia o aš neįsivaizduoju, ką daryti..
Turiu (turėjau) vaikiną dvejus metus. Rimta draugystė, planavom kartu ateitį, vienas kitą puikiai pažįstame, jis mano žmogus, savas. Viskas iš tiesų tarp mūsų buvo gerai, vienas kitą mylėjom, rūpinomės. Jis- geriausias mano sutiktas žmogus, neįsivaizduoju kito tokio, kuris galėtų šitaip stipriai mane mylėti ir kuriam būčiau tokia svarbi.
Tik va, visai neseniai man viskas įkyrėjo. Atsibodo tas dėmesys, nebelaukiau susitikimų, erzino kiekvienas jo judesys ir žodis, prie jo nuolat jausdavausi nervinga, nepatenkinta. Tiesiog nebejaučiu jam jokių šiltų jausmų, tik prisirišimas ir gailestis.
Taip pat atsirado kitas vaikinas, su kuriuo pažįstami dar tik porą mėnesių, tačiau jau jaučiu jam stiprią simpatiją, šalia jo esu laiminga, linksma, užmirštu rūpesčius. Jam taip pat labai patinku, rūpiu.

Taigi, su dviem vaikinais vienu metu juk nebūsiu, turiu nuspręsti, o tai nežmoniškai sunku.. Abiems aš rūpiu- jie man taip pat abu svarbūs. Žinoma, dabar širdutė linksta prie antrojo vaikino. Tačiau bijau padaryti didelę klaidą- nutraukti tokius rimtus santykius dėl mėnesį tepažįstamo vaikino.. Bijau, jog su juo nieko nesigaus ir gailėsiuosi palikus pirmąjį- jis tikrai nebepriims atgal. O jei pasilikčiau su pirmuoju, neaišku, ar grįžtų tie seni jausmai, ar vėl galėčiau būti laiminga..

Be galo skaudu juos abu kasdien matyti kenčiančius ir liūdnus, todėl turiu kuo greičiau priimti sprendimą, kuris bet kokiu atveju kažką įskaudins..

Kokios jūsų mintys? Kaip elgtumėtės?

2

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Jei negali išsirinkti tarp dviejų - reiškia reikia trečio smile)) santykiuose neturėtų būti abejonių, ar tai tikrai tas žmogus smile)

3 (redagavo Tomas 2014-01-29 22:14)

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Aš tai siulau visu pirma suaugti. Jeigu su tuo taip buvo po kuriuo laiko ir su situ tas pats bus, su savim turi dirbti ir ismokti kad apie tai ka kalbejai ir isvardinai amzinai nesitesia, o paziurek kiek poru isgyvena iki gylios senatves kartu, galvoji ten meile taip ilgai tesei, ne velnio, tai tiesiog pagarba zmogui uz tai kad yra, uz rupesti palaikima visame kame... o tai ka tu apibudinai tik parodo tavo neisilakstyma ir nepastovuma gyvenime. Todiel ir siulau pirmiausia suaugti. Likti su tuo vaikinu su kuriuo eisi ir mokytis ispresti visas problemas... o ne begti nuo ju, ka akivaizdu tu ir bandai daryti...

4 (redagavo Artūras 2014-01-29 22:48)

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Teisingai Tomas sako, reikia suprasti pirmiausia ko nori gyvenime, kokios yra tavo vertybės o ne daryti tokius rimtus sprendimus.

Už tave niekas negali primti sprendimo, turi kažką aukoti. Arba aukoti praeityje kurioje viskas buvo gerai ir kuri galimai tikrai niekada nesugryš. Arba aukoti viską dėl ateities, kuri galimai bus geresnė negu dabar esama padėtis.

5

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Tomai, ačiū už nuoširdumą smile čia dar viena bėda, jauni esam, tikrai dar neišsilakstę abu, jau senai gailiuosi kad taip anksti tokius rimtus santykius pradėjau, nes nuo 16 metų įsipareigoti visam gyvenimui nevilioja.. bet mano vaikinas būtent toks žmogus, kokio tėvo norėčiau savo vaikams o sau vyro. bet kas iš tų santykių jei laimės nėra..

6

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Žinau, jog niekas nenuspręs, bet man labai labai sunku, tad  norėjau išgirsti daugiau įvairių nuomonių, patarimų kaip visgi susiprasti ko pati noriu. ačiū Jums

7

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

va jė tau, nenoriu būti kandus, bet 18metų visi galvoja kad "tai yra tikroji meilė, vienintelis žmogus, tik tas žmogus toks nuostabus, kitų tokių nėra", kai realybėje kitų ir nebuvo, kitų ir nemato, kol neišgaruoja rožinės spalvos.
mano patarimas, būk su tuo kuris patinka ir negalvok kas liks įskaudintas ir kaip pasielgti teisingai.

8

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

sad aišku yra geresnių, bet klausimas ar tie geresni sugebėtų mane taip mylėti stipriai kaip šis

9

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

aišku sugebėtų... manau visi visada galvoja, kad tai ką turėjo buvo geriausia ką gali turėti, bet tiesa ta, kad daugumos meilė panaši, jei jausmai tikri. be to, kartais paleidę kažką gero, gauname dar geresnį smile

10

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Siulyciau nesirinkt nei vieno.O patarimas tau butu suaugti,ir kaip gyvenime zinosi ko tikrai nori tada kazka rinktis...

11

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Jaunas  vaikinas  klausia  išminčiaus   :-Įsimylėjau  merginą,ką  daryti  vesti  ją  ar  ne?
Išminčius  atsakė  :-  Koks  skirtumas   kaip  pasielgsi  ,vistiek  gailėsis .
Jei  naujasis  draugas  pasirodys  ne  toks  nuoširdus  ,kaip  pirmasis ,kaip  jausiesi ?  Ar  žinai  ,kad  iš  pradžių  buna  aistra ,o  vėliau  prasideda  santykių  kurimas? Esi  dar  per  jauna  rimtam  gyvenimui,bet  dažniausiai  pirmoji  meilė  neišdyla. Ar  nesigailėsi,kad  ją  praradai  dėl  savo  kaltės? O  gal  ne  viskas  gerai  tarp  jūsų?  Gal  vaikinas  bijo  prarasti  tave ,daro  spaudimą,jautiesi  tarsi  persekiojama ? O  baimė  verčia  klysti  visus.. Ar  jauti  jo  norą  perdaug  valdyti  tave,ir  dėlto  nori  nutraukti  bendravimą?Ogal  pačiai  dar  norisi  pasidžiaugti  ,jaunyste  ir  vengi  rimto  įsipareigojimo? Jaunam  tai  reikia  pabūti  laisvam  ,tik  ,kad  tai  nebūtų  viso  gyvenimo  įprotis. Gyventi  su  nemylimu  sunku,Bet  juk  draugavote  2  metus ,tai  meilė  buvo. O  jei  po  dviejų  metų  meilė  praeis  ir  kitam.?  Į  šiuos  klausimus  gali  atsakyti  tik  tu   pati.  Nebereikalo  sakoma  mokėkime  įvertinti  ,tai  ką  turime  ir  neverkime  praradę.

12

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

kai lakstyt noresi man parasyk,palakstysim

13

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Saulė parašė:

Sveiki. Patekau į keblią situaciją, laikas spaudžia, žmonės kenčia o aš neįsivaizduoju, ką daryti..
Turiu (turėjau) vaikiną dvejus metus. Rimta draugystė, planavom kartu ateitį, vienas kitą puikiai pažįstame, jis mano žmogus, savas. Viskas iš tiesų tarp mūsų buvo gerai, vienas kitą mylėjom, rūpinomės. Jis- geriausias mano sutiktas žmogus, neįsivaizduoju kito tokio, kuris galėtų šitaip stipriai mane mylėti ir kuriam būčiau tokia svarbi.
Tik va, visai neseniai man viskas įkyrėjo. Atsibodo tas dėmesys, nebelaukiau susitikimų, erzino kiekvienas jo judesys ir žodis, prie jo nuolat jausdavausi nervinga, nepatenkinta. Tiesiog nebejaučiu jam jokių šiltų jausmų, tik prisirišimas ir gailestis.
Taip pat atsirado kitas vaikinas, su kuriuo pažįstami dar tik porą mėnesių, tačiau jau jaučiu jam stiprią simpatiją, šalia jo esu laiminga, linksma, užmirštu rūpesčius. Jam taip pat labai patinku, rūpiu.

Taigi, su dviem vaikinais vienu metu juk nebūsiu, turiu nuspręsti, o tai nežmoniškai sunku.. Abiems aš rūpiu- jie man taip pat abu svarbūs. Žinoma, dabar širdutė linksta prie antrojo vaikino. Tačiau bijau padaryti didelę klaidą- nutraukti tokius rimtus santykius dėl mėnesį tepažįstamo vaikino.. Bijau, jog su juo nieko nesigaus ir gailėsiuosi palikus pirmąjį- jis tikrai nebepriims atgal. O jei pasilikčiau su pirmuoju, neaišku, ar grįžtų tie seni jausmai, ar vėl galėčiau būti laiminga..

Be galo skaudu juos abu kasdien matyti kenčiančius ir liūdnus, todėl turiu kuo greičiau priimti sprendimą, kuris bet kokiu atveju kažką įskaudins..

Kokios jūsų mintys? Kaip elgtumėtės?

nieko nedaryciau. Leisciau situacijai klostytis savaime ir islikciau sazininga sau ir kitiems. Nepulciau ju supazindinti, bet tiesiog gyvenciau... vistiek situacija dviprasmiska... faktas, kad antras vaikinas atsirado todel, kad tarp judvieju didejo plysys...

14

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Saulė parašė:

Sveiki. Patekau į keblią situaciją, laikas spaudžia, žmonės kenčia o aš neįsivaizduoju, ką daryti..
Turiu (turėjau) vaikiną dvejus metus. Rimta draugystė, planavom kartu ateitį, vienas kitą puikiai pažįstame, jis mano žmogus, savas. Viskas iš tiesų tarp mūsų buvo gerai, vienas kitą mylėjom, rūpinomės. Jis- geriausias mano sutiktas žmogus, neįsivaizduoju kito tokio, kuris galėtų šitaip stipriai mane mylėti ir kuriam būčiau tokia svarbi.
Tik va, visai neseniai man viskas įkyrėjo. Atsibodo tas dėmesys, nebelaukiau susitikimų, erzino kiekvienas jo judesys ir žodis, prie jo nuolat jausdavausi nervinga, nepatenkinta. Tiesiog nebejaučiu jam jokių šiltų jausmų, tik prisirišimas ir gailestis.
Taip pat atsirado kitas vaikinas, su kuriuo pažįstami dar tik porą mėnesių, tačiau jau jaučiu jam stiprią simpatiją, šalia jo esu laiminga, linksma, užmirštu rūpesčius. Jam taip pat labai patinku, rūpiu.

Taigi, su dviem vaikinais vienu metu juk nebūsiu, turiu nuspręsti, o tai nežmoniškai sunku.. Abiems aš rūpiu- jie man taip pat abu svarbūs. Žinoma, dabar širdutė linksta prie antrojo vaikino. Tačiau bijau padaryti didelę klaidą- nutraukti tokius rimtus santykius dėl mėnesį tepažįstamo vaikino.. Bijau, jog su juo nieko nesigaus ir gailėsiuosi palikus pirmąjį- jis tikrai nebepriims atgal. O jei pasilikčiau su pirmuoju, neaišku, ar grįžtų tie seni jausmai, ar vėl galėčiau būti laiminga..

Be galo skaudu juos abu kasdien matyti kenčiančius ir liūdnus, todėl turiu kuo greičiau priimti sprendimą, kuris bet kokiu atveju kažką įskaudins..

Kokios jūsų mintys? Kaip elgtumėtės?



Kaip su tokio nerimto poziurio mergina isvis galima kurti ateiti?????
O tu nemanai, kad su tavim vaikinas taip pat kada nors pasielgs? Kaip tada reaguosi?   Jei manai, kad esi mergina ir tau galima taip su vaikinais elgtis, tai ka as galiu pasakyti - SIAUBAS kas pasidare jums.
Jums viskas blogai, kai vienas tavo zodziais apibudintas geriausiu net sutiktu dabar tampa antroj vietoj, nes jam saltesne pasidarei, o dabar jau su kitu prasidejai...

15

Re: prašau Jūsų patarimų, minčių, nuomonių..paskaitykite

Mergaite, apie ka tu sneki? Tau sunku? Taip, ir tau ir vaikinams bus sunku, nes laiva skandini tik tu pati.

Nera laimes?  Palauk, o kas tavo suvokimu laime?  Zmogus tau rodo daug meiles, demesio, rupinimosi tavim, o tu sito nevertini. 

Kartais merginos niekada ir neissilaksto, vat tada su tokiom tikrai laime jokios, tad mokek vertint ta ka tau duoda, o nepulti iskart prie kitu.