1 (redagavo Rūta 2014-02-16 23:15)

Tema: Gailiuos kur įstojau

Ar gailitės, kur įstojot? Kur mokotės ir kur norėjot įstot?
Aš įstojau į ergoterapiją, bet tik 2 kurse supratau, kas tai per dalykas ir kad man tai nepatinka
pasidalinkit savo patirtimi smile

2 (redagavo Petras 2014-02-16 23:22)

Re: Gailiuos kur įstojau

Tai jeigu supratai, kad nepatinka ir tai nėra Tavo specialybė, tai dar labai laiku susigriebei ir gali be didelių problemų perstoti į kitą specialybę. Ir dar dalį studijuotų dalykų galbūt užsiskaitysi naujame dalyke.

Nebent, žinoma, dabar jau esi 3 kurse, kai perstoti kažkur kitur jau yra vėlu.

3

Re: Gailiuos kur įstojau

o kas susimokės už metus? big_smile ne taip lengva paimt ir perstot smile

4

Re: Gailiuos kur įstojau

Gailiuos, kad išvis pasidaviau bandos rodomam keliui ir kažkur stojau. Ragavau ir medicinos, ir genetikos.
Aukštojo mokslo sistema yra perpuvus ir sustabarėjus. Sėdi sukriošę dėstytojai ir grūda makaulėn sausus, ginčytinus faktus. Jokios pasirinkimo laisvės. Požiūrį į tave įtakoja pažįstamų ratas, šeimos statusas.
Vadovaujuos paprasta taisykle: "Nori mokytis, pažinti, suprasti? Eik į biblioteką." Šiknos trynimas auditorijose tik atbukina loginį mastymą ir aštrų protą.

5 (redagavo Petras 2014-02-16 23:29)

Re: Gailiuos kur įstojau

Jeigu perstoji iš valstybės finansuojamą, į valstybės finansuojamą ir dar į tą patį kursą (iš antro į antrą), tai niekam nieko mokėt nereiks. Tavo studijų krepšelis tiesiog pereis į kitą universitetą.

Vat jeigu savo noru nutrauksi studijas dabar ir toliau niekur nebesimokysi iki pat rugsėjo, bei stosi į naują dalyką, tada jau reikės dabartiniam universitetui susimokėti už prasimokytą laiką, nebent, žinoma, turėsi pateisinamą priežastį (galima imti akademines atostogas, tada pareikšti, kad nutrauki studijas ir taip išvengti mokesčių valstybei).

6

Re: Gailiuos kur įstojau

va va..įtaka..artimujų, draugų, dar kieno..rezultate lieki žmogus nelaimingas ir išvaistęs metus, nors nesakau, kad visai nenaudingos studijos, sužinojau ir išmokau naudingų dalykų, bet pats darbas ne prie širdies

7

Re: Gailiuos kur įstojau

Rūta parašė:

Ar gailitės, kur įstojot? Kur mokotės ir kur norėjot įstot?
Aš įstojau į ergoterapiją, bet tik 2 kurse supratau, kas tai per dalykas ir kad man tai nepatinka
pasidalinkit savo patirtimi smile