1

Topic: PINK FLOYD

Kaip manot ar sita legendine grupe dar kadanors susiburs? Dar sukurs kaska naujo?
Kur slypi ju populiarumo paslaptis?

Gal netgi kamnors teko netgi pabuvoti ju koncerte?
Manau kad neimanoma rasti grupes kurios kuryba butu nors kiek panasi i siu roko monstru.... Nors klausant kai kurias dainas vargiai arpasakysi jog tai rokas...
Mano manymu tai labiausiai ikvepianti grupe.
Kokia ju daina jums megiamiausia, asmeniskai man: Shine on you craz diamond.

2

Re: PINK FLOYD

Is PULSE koncerto nerealiausia yra comfortably numb, patariu parsisiust kas nemate...

3

Re: PINK FLOYD

Jei reiktu sudaryti savo megstamiausiu dainu TOP 20 neabejotinai i ji pakliutu bent 7 ju dainos: Mother, Wish You Were Here, Comfortably Numb ir kt... Vien jau uz albuma The Wall jiem medali duociau.
Kur PINK FLOYD populiarumo paslaptis? O gi ju talente. Ir tame kad jie tiki tuo ka daro. Muzika ju gyvenimas.
Nebetikiu kad atsiras tokiu grupiu dar, kokios buvo pries 20 metu...

4

Re: PINK FLOYD

Nemanau, kad Pink Floyd dar kada nors susiburs aktyviai veiklai. Ne nebent sugros 3-4 gabalus kokiame nors Bono organizuojamame koncerte afrikos vaikams padeti, bet nedaugiau. o del to ar teko kam nors pabuti ju koncerte - nemanau kad cia atsiras tokiu. mes dal lb mazi buvom kai jie koncertavo smile

5

Re: PINK FLOYD

Jie jau pasiekie kiek kiti pasvajoti nedrysta. Smagu i juos keturis kartu grojancius LIVE 8 koncerte ziuret buvo... Ir kaip publika juos priima smile

6

Re: PINK FLOYD

Jonas, 24 wrote:

Nemanau, kad Pink Floyd dar kada nors susiburs aktyviai veiklai. Ne nebent sugros 3-4 gabalus kokiame nors Bono organizuojamame koncerte afrikos vaikams padeti, bet nedaugiau. o del to ar teko kam nors pabuti ju koncerte - nemanau kad cia atsiras tokiu. mes dal lb mazi buvom kai jie koncertavo smile


Jie apie 98 sugrojo paskutiny koncerta, savo aktyvioje veikloje tai tikimybe siokia tokia yra kad kaskas mate. Ir beto sia vasara buvo susirinke, tikiu kad bent vienas Lietuvis buvo tame LIVE 8.

Dar teko girdeti kad jie labai zole rukydavo, gal kas galit patvirtinti arba paneigti? Idomu, gal ju unikalumo paslaptis slypi tame? big_smile big_smile

7

Re: PINK FLOYD

Bent jau David Gilmour tesia savo solo pasirodymos. Maciau jo 2002 koncerta. O del rukymo tai nieko negirdejau apie tai. Nebet jaunysteje, o kad paskutiniu metu tai abejoju. Nors nezinau. Bent jau neteko, kad jie kentetu nuo narkotiko, alocholio ir pan kaip dauguma kitu smile

8

Re: PINK FLOYD

Man asmeniskai labiausiai patinka Pink Floyd albumas The Wall. Tiesiog neisskiriant atskirai kuriniu, bet tai imant kaip visuma. Nuostabu... Daugiau nemanau, jog galima butu kazka pridurti... Zodziais nenusakoma... :V Pagarba jiems... O del koncerto, tai esu uztikrinta, jog mano tevai tikrai jame yra kazkada buve... big_smile big_smile

9

Re: PINK FLOYD

man labiau patinka DEEP PURPLE

10

Re: PINK FLOYD

sheip pats nelabai domiuosi tokia muzika, tachiau pastebejau, kaip tevo akyse suzhiba ugnis kai jis ishgirsta kokia pink floyd daina.. smile taigi jeigu kas zhinote, kur galechiau parsisiusti ju albumu, buchiau dekingas.. visokiu hdd.takas.lt ar torrentu net nesiulykite.. smile

11

Re: PINK FLOYD

Tautvydas, 16 wrote:

sheip pats nelabai domiuosi tokia muzika, tachiau pastebejau, kaip tevo akyse suzhiba ugnis kai jis ishgirsta kokia pink floyd daina.. smile taigi jeigu kas zhinote, kur galechiau parsisiusti ju albumu, buchiau dekingas.. visokiu hdd.takas.lt ar torrentu net nesiulykite.. smile

lieka emule...:)

12

Re: PINK FLOYD

Tautvydas, 16 wrote:

sheip pats nelabai domiuosi tokia muzika, tachiau pastebejau, kaip tevo akyse suzhiba ugnis kai jis ishgirsta kokia pink floyd daina.. smile taigi jeigu kas zhinote, kur galechiau parsisiusti ju albumu, buchiau dekingas.. visokiu hdd.takas.lt ar torrentu net nesiulykite.. smile


i ftp idesiu keleta dainu

13

Re: PINK FLOYD

Vaidotas, 12 wrote:

man labiau patinka DEEP PURPLE

Vaidotai, tik neisizeisk, bet ar tau Deep Purple tikrai patinka, ar taip pasakei tik del vieno kurinio (Smoke on the water) labai gerai visiems zinomos melodijos..?

14

Re: PINK FLOYD

Yra ir daugiau geru ju kuriniu bet man asmeniskai Deep Purple ir Smoke on the water vos ne sinonimai gaunasi. Sis kurinys uzgozia visa kita...

15

Re: PINK FLOYD

na butent. todel ir pasidomejau ar Depp Purple is tikruju patinka, ar tik del to kurinio...

16

Re: PINK FLOYD

Pink floyd yra vieni is garsiausiu roko musikantu-kureju, kurie prisidejo prie didziosios britanijos svietimo reformos perversmo, sukurdami projekta "the wall" kuriame galima isgirsti hita "we no need no education" sep jie ipatingi del gausaus efektu naudojimo ju kurinuose(kiekvienas garselis apgalvotas). O past as megstu Comfortable Numb, Siulau paklausyti paciu pirmuju ju albumu, ten tai dvelkia ju gabumas...

17

Re: PINK FLOYD

Vilius, 20 wrote:

Pink floyd yra vieni is garsiausiu roko musikantu-kureju, kurie prisidejo prie didziosios britanijos svietimo reformos perversmo, sukurdami projekta "the wall" kuriame galima isgirsti hita "we no need no education" sep jie ipatingi del gausaus efektu naudojimo ju kurinuose(kiekvienas garselis apgalvotas). O past as megstu Comfortable Numb, Siulau paklausyti paciu pirmuju ju albumu, ten tai dvelkia ju gabumas...

Tik tas hitas "we no need no education" vadinasi "Another brick in the wall (part II)" wink

18

Re: PINK FLOYD

tai tikriausiai labiausiai isgarsejes ju kurinys is to albumo... nors yra dar 2 dalys...  tiesiog antraja dali daug kas "perima" ir perdainuoja... o siaip albume "The wall" vienas is mano megstamiausiu kuriniu yra "Goodbye Blue Sky"...

19

Re: PINK FLOYD

Ingrida, 15 wrote:

tai tikriausiai labiausiai isgarsejes ju kurinys is to albumo... nors yra dar 2 dalys...  tiesiog antraja dali daug kas "perima" ir perdainuoja... o siaip albume "The wall" vienas is mano megstamiausiu kuriniu yra "Goodbye Blue Sky"...

Na kitos dvi dalys daugiau instrumentalines ir perdaug gilios kad jas butu galima perdainuot, o Part2 daugiau popsinis kurinys kuris po jo isleidimo visur ir visais laikasi tapo mosleiviu ir studentu neoficialu himnu vien del teksto smile mano nuomone tokia smile
O kalbant apie visa siena, tai net watersas ir gilmuras yra pripazine kad "The Wall" yra labiausiai ju komercinis albumas.... sad man labiau prie sirdies Wish you were here ir Division bell.....
O kaip kolega minejo labai verta pasiklausyti pirmuju ju albumu, ten ir jauciasi tas ekspirementalizmas, ta koncelcija kuria sukure Sydas Barretas, kuris veliau is grupes buvo ismesta ir kartu su juo yrasyta 1,5 albumo. Butent sis zmogas ir padejo Pinkams tapti karaliais... smile
Paieskokit gabalu "Bike" ir "See emily play"
Tik gaila kad pirmuosius albumus klausyt yra labai sunku nes jie gan prastos, lyginant su siuolaikine, garso kokybes..... Vat juos galetu kasnors pergrot. Galbut nebesijaustu tos atmosferos 100% bet jau butu bent sis tas...

20

Re: PINK FLOYD

gal Siena ir ir komerciskas be tikrai neeilinis albumas. Vien del dainu formato, ju daug, kai kurios vos po 20 sek.  Kai pirma kart ji perklausiau jis man visiskai nepatiko. kazkokia nesamone, bet kai paklausai 10 kartu ir pagauni minti tai tikrai super... Dar verta palausyti to paties albumo koncertu irasa. Ten siek tiek painprovizuojama, solo partijos daug ilgesnes (cia jei jos patinka), kuriniai skamba siek tiek kitaip, gal ve taip tobulai, bet savotiskai zaviai smile