1

Tema: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

taip jau yra mano gyvenimėly, jog n..., kaip besistengčiau ir ką bedaryčiau...  nesiseka man su merginomis, nors tu ką... suprantu, kad daugelis bėdų yra manyje... bet problema tame, kad kas kartą nepavykus, arba kai mane praspiria... hmmmm... mano pyktis ir pagieža moteriškąjai giminei vis didėja, taip pat didėja ir nepagarba joms bei visiškas nepasitikėjimas... klausimas: kaip atsikratyti to pykčio ir agresijos? kaip elgtis, kad pamačius kokią laimingą porą viešajame tansporte, man nesinorėtų jų išmesti jų iš trūlo ar autobuso ir pervažiuoti jų galvas? ;DD kaip prisitaikyti prie visuomenės ir su šypsena žiūrėti į tuos egoistiškus, veidmainiškus, savanaudiškus, bukus padarus vadinamais merginomis/moterimis? smile

2

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

susirask darba, cia nesamoniu nerasinejas, o jai merginas-moteris laikai tokiom bjauriom nieko nuostabaus, kad visos tave praspire

3

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

neapsiverk, gerai? ;D

4

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

atėjo beveik klimaksine boba, ir aiškina kaip man gyventi smile eik kitiems portą ****, jei neturi ką įdomaus ar prasmingo pasakyti smile

5

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Iš pat pirmo komentaro jau galima susidaryti nuomonę, kad esi labai kompleksuotas, nemokantis bendrauti ir sunkaus charakterio žmogus. Todėl pradėk nuo savęs pirmiausiai. O jeigu nepavyksta pačiam, tai tada psichologas padės. Daugiau nėra kitų būdų. Niekas tikrai neateis ir nepamos burtų lazdele, kad viskas būtų tobula - turi savo pastangų daug įdėt.

6

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

dėl sunkaus charakterio sutinku smile dėl bendravimo nelabai, bet ačiū už nuomonę smile sakai pradėt nuo savęs? taip žinau... bet pagrindinis klausimas.... ką daryti, kad nejausti pykčio? smile

7

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tai cia tu verki o ne as, bendrauji tai tragiskai, kazka isaiskint mires reikalas, manau tau net psichiatrai nepades, dabar taip yr pakol psichopatas nepriapzins, kad yra psichopatas niekam jo gydyt nevale, zodziu Tadai susitaikyk su tuo, kad mirsi nekaltybei:::021

8

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

na, tragiškai bendrauju su tais, kurie mano nuomone, neverti gero bendravimo iš mano pusės... o tu geresnio žodžio iš manęs tikrai nesulauksi :DD sumauta beraštė,,, smile

9

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

dėl sunkaus charakterio sutinku smile dėl bendravimo nelabai, bet ačiū už nuomonę smile sakai pradėt nuo savęs? taip žinau... bet pagrindinis klausimas.... ką daryti, kad nejausti pykčio? smile

Ką daryti? Daugiau pozityvo į savo gyvenimą įnešti. O su pozityvu įsileisti ir toleranciją. Tikrai siūlyčiau kartais nepastebėt kokių nors komentarų, veiksmų ar pnš., kurie paprastai Tave erzina. Jeigu kreipsi dėmesį į kiekvieną smulkmeną - išprotėsi.

10

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

galbūt.... smile

11

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Kaip kaip uzsiimk veikla dirbk sunkiai ir neturesi laiko mastyt apie pagiezas ir pan

12

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Auch.. Tadai big_smile prajuokinai.. buna zmonem tokiu dalyku.. smile "mano pyktis ir pagieža moteriškąjai giminei vis didėja, taip pat didėja ir nepagarba joms bei visiškas nepasitikėjimas". Del to, kad tu nusivili kai subyra tai ka ilgai kurei ir del to, ko stengeisi.. logiska, kad tave uzvaldo emocijos, pyktis - suprantamas dalykas. Bet tai turetu praeiti su laiku.. Bet tu tiesiog su savimi nedirbi, laikas bega, tu pyksti ant aplinkiu. "kaip elgtis, kad pamačius kokią laimingą porą viešajame tansporte, man nesinorėtų jų išmesti jų iš trūlo ar autobuso ir pervažiuoti jų galvas?" Va cia yra puikus pvz.. Tu, pyksti ant kitu, kad yra laimingi. Ir nesvarbu ar jie tikrai laimingi ar ne.. tave tiesiog tas erzina.. turi nekreipti i tai demesio.. paprasciausiai reikia galvoti i prieki ir mastyti, ne kaip juos uzmusti, o pagalvoti apie tai, kad bus laikas ir tu toje vietoje sedesi.. as manau is dalies tu to ir nori.. ir tai tau pasireiskia per agresija smile O del merginu/moteru buna visokiu smile mes visi ta zinom.. tie kas delioja i remus, patys nekazka geresni. Tie kas supranta, kad kiekvienas unikalus, gali matyti zmoguje ir daug gero smile Mes visi esame patyre daug nusivylimu ir daug skausmo, bei dar daugiau neteisybes smile Geriausias mano mastymas.. atsistoji, pasiziuri ir pamastai.. na tu dabar neivertinai to, kas buvo nuostabu tavo gyvenime.. Ir dar geriau buna pamatyti, kai zmones po tave nusirita zemyn.. ir netgi labai zemai.. o tie kas tampa laimingesni.. saunu, as dziaugiuos uz juos. Vadinasi as pamastau, kad as toje vietoje nebuvau pakankamai suprantingas, geras, tinkantis.. ir stengiesi patobuleti smile Maziau parinkis smile i kvaiseles ziurek su sypsena, o i protingesnes su nuosirdzia sypsena. smile tai yra visa esme smile

13

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

dėl sunkaus charakterio sutinku smile dėl bendravimo nelabai, bet ačiū už nuomonę smile sakai pradėt nuo savęs? taip žinau... bet pagrindinis klausimas.... ką daryti, kad nejausti pykčio? smile

pyktis baime ar dar kas,,,tai emocijos kaip galima atsikratyt ir kokiam tikslui ?

,

14

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Ponaitis R, Jūsų mintys vertos dėmesio smile įdomu smile
tinsanis, kaip atsikratyti, aš dar nežinau, bet kokiam tikslui, atsakyti galiu smile man tai trukdo tas pyktis ir nepasitikėjimas... trukdo naujoms pažintims, naujų ryšių ar santykių kūrimui smile atrodo, va, gera mergiotė, bet tada pamąstai, sukyla pyktis ir topteli mintis "ji kaip ir kitos" arba "jei kitos elgėsi blogai, nepagarbiai mano atžvilgiu, tai ir ši gali taip pasielgti" ir tada rankos nusvyra, kumščiai susigniaužia, žvilgnis nusileidžia į žemę ir varau toliau ;D

15

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

taip jau yra mano gyvenimėly, jog n..., kaip besistengčiau ir ką bedaryčiau...  nesiseka man su merginomis, nors tu ką... suprantu, kad daugelis bėdų yra manyje... bet problema tame, kad kas kartą nepavykus, arba kai mane praspiria... hmmmm... mano pyktis ir pagieža moteriškąjai giminei vis didėja, taip pat didėja ir nepagarba joms bei visiškas nepasitikėjimas... klausimas: kaip atsikratyti to pykčio ir agresijos? kaip elgtis, kad pamačius kokią laimingą porą viešajame tansporte, man nesinorėtų jų išmesti jų iš trūlo ar autobuso ir pervažiuoti jų galvas? ;DD kaip prisitaikyti prie visuomenės ir su šypsena žiūrėti į tuos egoistiškus, veidmainiškus, savanaudiškus, bukus padarus vadinamais merginomis/moterimis? smile

Siūlyčiau apsilankyti pas psichologą....

16

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Romas parašė:

Kaip kaip uzsiimk veikla dirbk sunkiai ir neturesi laiko mastyt apie pagiezas ir pan

Pritariu tau irgi pasiuliau dirbti, darbas geras vaistas nuo depresiju, pykciu ir nusivilimu, bet ka tu tinginiui isaiskinsi, dar baisiausiai supyko, zinoma sedeti tevams ant sprando garsiai dejuot ir verk geriau nei lenkt nugara visuomenes labui.

17

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

Ponaitis R, Jūsų mintys vertos dėmesio smile įdomu smile
tinsanis, kaip atsikratyti, aš dar nežinau, bet kokiam tikslui, atsakyti galiu smile man tai trukdo tas pyktis ir nepasitikėjimas... trukdo naujoms pažintims, naujų ryšių ar santykių kūrimui smile atrodo, va, gera mergiotė, bet tada pamąstai, sukyla pyktis ir topteli mintis "ji kaip ir kitos" arba "jei kitos elgėsi blogai, nepagarbiai mano atžvilgiu, tai ir ši gali taip pasielgti" ir tada rankos nusvyra, kumščiai susigniaužia, žvilgnis nusileidžia į žemę ir varau toliau ;D

na jai pykti islietum ant tu mergiociu tai butu negerai o tai kad varai toliau -neradai tinkamos tad ir varai toliau,,,nebutu pykcio,,,pvz:gyventum su tokia mergiote ji duotus su kitais  o tu kadangi emocijos pykcio nebutu  kaip reaguotum  ?kokia emocija butu pakeitus pykti?:) kad praeitis maiso na visko su ta praeitim buna bet kokia ji bebutu tai praeitis,,

18

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

jei paciam nepavyksta surasti sau antros puses, pasidziauk bent uz tuos kuriems tai pavyko ir nereiks metyt is autobuso ju. tik laiko klausimas gal ir tau viena diena pasiseks ir tu busi tas kuri kazkas nores ismest is autobuso smile

19

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

įvairių įvairiausių nuomončių smile)) gerai smile bet, jus gilinates ne ten kur reikia smile veiklos aš turiu pakankamai nemažai, studijos, repeticijos, veikla jaunimo organizacijose, visokios chalturkės, bo darbo normalaus mano studiju metu nelabai rasi, arba vienas kitam trukdys smile klausimas ne tame susirasiu aš ką ar ne,koks aš esu blogas ar geras, teisingas ar neteisingas esu, kokia ta mano praeitis, ar jūsų prognozuojama ateitis smile klausimas: kaip atsikratyti, pavadinkim tai, pykčio priepuoliais? kitaip tariant, kaip nebepykti? smile dar kitaip..... kaip išlikti ramiam? smile
tai va... smile kam kapstytis ten kur nereikia? smile

20

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

įvairių įvairiausių nuomončių smile)) gerai smile bet, jus gilinates ne ten kur reikia smile veiklos aš turiu pakankamai nemažai, studijos, repeticijos, veikla jaunimo organizacijose, visokios chalturkės, bo darbo normalaus mano studiju metu nelabai rasi, arba vienas kitam trukdys smile klausimas ne tame susirasiu aš ką ar ne,koks aš esu blogas ar geras, teisingas ar neteisingas esu, kokia ta mano praeitis, ar jūsų prognozuojama ateitis smile klausimas: kaip atsikratyti, pavadinkim tai, pykčio priepuoliais? kitaip tariant, kaip nebepykti? smile dar kitaip..... kaip išlikti ramiam? smile
tai va... smile kam kapstytis ten kur nereikia? smile

tai va praeitis praeiciai
ateitis speliok nespeliojes ar planaves,,
esi dabar,,
pykcio priepuolis,,pykcio neatsikratysi sansu jokiu,,,cia kaip su (alkoholiu-rukimu)  kad ir numesi vistiek kazkuriuos dar traukia,,,Bet kokiu atveju, naudinga pyktį išreikšti. Tačiau itin svarbu kaip tai padarysi-konsultuokis kas tai ismano su psichologais,,,:))) jai tau tikrai tas pyktis maiso