21

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tiesiog pamaniau, jog.... visigi tokie laikai, daug streso, visus tai daugiau ar mažiau liečia smile tai galvojau, jog gal kas susiduręs su drepesijos gydymu, pykčio tramdimu sunkumais ir panašiais dalykais ir kaip jie su tuo tvarkosi smile tik tiek smile

22

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

tiesiog pamaniau, jog.... visigi tokie laikai, daug streso, visus tai daugiau ar mažiau liečia smile tai galvojau, jog gal kas susiduręs su drepesijos gydymu, pykčio tramdimu sunkumais ir panašiais dalykais ir kaip jie su tuo tvarkosi smile tik tiek smile

man pyktis normali emocija ir ji man daug mielesne emocija nei kad uzuojauta ar gailestis,,

23

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

hmmmm.... kaip čia dabar aiškiau išsireiškus.... smile tokia mano dabartinė savijauta prieštarauja mano pasaulėjautai ir pasaulėžiūrai smile tas nekontroliuojamas jausmas neretai trukdo blaiviai ir racionaliai mąstyti smile aš suvokiu, kad pyktis tai emocija, bet pyktį, ar kokią kitą emociją turi kažkas sukelti? smile o kai pykstama, iš esmės, be priežasties konkrečios arba išvis be priežasties, tai, manau, kažkas jau ne taip smile

24

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

hmmmm.... kaip čia dabar aiškiau išsireiškus.... smile tokia mano dabartinė savijauta prieštarauja mano pasaulėjautai ir pasaulėžiūrai smile tas nekontroliuojamas jausmas neretai trukdo blaiviai ir racionaliai mąstyti smile aš suvokiu, kad pyktis tai emocija, bet pyktį, ar kokią kitą emociją turi kažkas sukelti? smile o kai pykstama, iš esmės, be priežasties konkrečios arba išvis be priežasties, tai, manau, kažkas jau ne taip smile

priezastis yra tik tu jos nepastebejai neradai,nebutinai tai turi but  :zmogus ,daiktas ,gali but ir mintys ,kazkokie pagalvojimai ir pan,,

25

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

galbūt... smile

26

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

jo as ir manau kad uzsiemimai praskaidrins mintis ir nebus problemos. kai sedi cia ir diskutuoji tai nuo tokiu dalyku isvis stogas pavaziuos, geriau eik sportuot, salej visa pagieza issportuosi wink

27

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Viktorija parašė:
Tadas parašė:

taip jau yra mano gyvenimėly, jog n..., kaip besistengčiau ir ką bedaryčiau...  nesiseka man su merginomis, nors tu ką... suprantu, kad daugelis bėdų yra manyje... bet problema tame, kad kas kartą nepavykus, arba kai mane praspiria... hmmmm... mano pyktis ir pagieža moteriškąjai giminei vis didėja, taip pat didėja ir nepagarba joms bei visiškas nepasitikėjimas... klausimas: kaip atsikratyti to pykčio ir agresijos? kaip elgtis, kad pamačius kokią laimingą porą viešajame tansporte, man nesinorėtų jų išmesti jų iš trūlo ar autobuso ir pervažiuoti jų galvas? ;DD kaip prisitaikyti prie visuomenės ir su šypsena žiūrėti į tuos egoistiškus, veidmainiškus, savanaudiškus, bukus padarus vadinamais merginomis/moterimis? smile

Siūlyčiau apsilankyti pas psichologą....

Net keista kodel nepasiulei jam nusipjaut kiausu, juk nusipjovus dingsta visos problemos, va kaip medike turetum tai zinot, visa beda juose. Va vyrai agrsyvus nusipjauna kiausus isitato papus ir pykcio kaip nebuta.

28

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Ola, o tu bandei kada nors pasakyti ką nors protingo ar naudingo? ar tu tik nusišnekėti čia ateini? smile)

29

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

Ola, o tu bandei kada nors pasakyti ką nors protingo ar naudingo? ar tu tik nusišnekėti čia ateini? smile)


Visu pirma ne TU o JUS kas cia dabar per familiarumai, 24m. bernui o nieks dar nemoke kaip bendrauti su vyresniais o galu gale su moterim.
Jai butum placiu paziuriu tai zinotum, kad JAV vyrai patyre panases problemas nusipjauna kiausus ir isistato papus, nes jie sirdija jauciasi moterim, gal i tu toks nes labai daug isterikuoji, nusisneki.:::001

30

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

man tu esi tu, ne daugiau smile gerbiu tuos, kas pagarbos nusipelnė... jeigu bendrautum kaip normali suaugusi moteris, gal ir sulauktum iš manęs pagarbos, o dabar tau jaučiu tik pasibjaurėjimą smile jei turi vagina ir papus,tai dar nieko nereiškia, paprasčiausia boba ir tiek...
neturiu aš ką veikti, kaip jankių iškrypėliais domėtis... blemba, nejaugi tave gerbti reikia už tavo bukumą ir nusišnekėjimus??? ;DDD

31

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Šiandien 3:51

dabar aš puikiai suprantu, kodėl TU vieniša ;DDD nes tu idiotė ;DD

Jauciu pilietine pareiga paviesinti ka man atrase Tadas

Tadai baik man rasinet nesamones, menkydamas mane tu menkini pirmoje eileja save:::001

32

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tai tik tavo sumauta nuomonė, kuri man visiškai neįdomi wink o rašyti rašysiu kam norėsiu, kiek norėsiu ir ką norėsiu.... tad baik vieną kartą knisti man protą smile bo jei nori rimtesnio "karo", galiu suorganizuoti smile aš tau dar geras, tad, nevesk manęs iš kantrybės, prietranka tu ;DD

33

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

ojjjj isigandau:::810, begu sleptis, per daug susireiksminai, isgerk uspakajonsu ar tau 03 iskviesti:::b49

34

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

man pilnai užtektų, jeigu tu tiesiog pradėtum mane ignoruoti ir nelystum man į akis smile

35

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

dar ko kur noresiu ten rasysiu, dar to betruko, kad paisyciau kiekvieno psichopato igeidzius

36

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

nori, nenori, bet teks... ;DD

37

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Nu taip ir tvarkytis - eiti pas psichiatrą, išrašys raminamųjų, tada gal ir antidepresantų, o po to ilgas darbas su psichoterapeutu. Taip paprastai neišspręsi čia visko, kaip norėtum.

38

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

o aš taip tikėjausi, jog bus ne taip sunku, kaip įsivaizdavau ;DD

39

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

taip jau yra mano gyvenimėly, jog n..., kaip besistengčiau ir ką bedaryčiau...  nesiseka man su merginomis, nors tu ką... suprantu, kad daugelis bėdų yra manyje... bet problema tame, kad kas kartą nepavykus, arba kai mane praspiria... hmmmm... mano pyktis ir pagieža moteriškąjai giminei vis didėja, taip pat didėja ir nepagarba joms bei visiškas nepasitikėjimas... klausimas: kaip atsikratyti to pykčio ir agresijos? kaip elgtis, kad pamačius kokią laimingą porą viešajame tansporte, man nesinorėtų jų išmesti jų iš trūlo ar autobuso ir pervažiuoti jų galvas? ;DD kaip prisitaikyti prie visuomenės ir su šypsena žiūrėti į tuos egoistiškus, veidmainiškus, savanaudiškus, bukus padarus vadinamais merginomis/moterimis? smile

Nesiseka su merginomis, jauti joms neapykantą, pagiežą? Pabandyk su vaikinais, gal tiesiog esi latentinis homoseksualas? wink

40

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tikrai nesu smile šiaip esu gan tolerantiškas žmogėnas, bet ko negaliu pakęsti tai pydarastijos... tad šis variantas tikrai, 100000000000000000000000000000000% netinka smile