61

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

kažkodėl man šviečiasi, jog Ola pastoviai su realybe prasilenkia.. smile))

62

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

niekaip smile

63

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

OLA parašė:
Romas parašė:

Kaip kaip uzsiimk veikla dirbk sunkiai ir neturesi laiko mastyt apie pagiezas ir pan

Pritariu tau irgi pasiuliau dirbti, darbas geras vaistas nuo depresiju, pykciu ir nusivilimu, bet ka tu tinginiui isaiskinsi, dar baisiausiai supyko, zinoma sedeti tevams ant sprando garsiai dejuot ir verk geriau nei lenkt nugara visuomenes labui.

Cia dar galima pasigincyti visuomenes labui ar kapitalistu labui.

64 (redagavo tinsanis 2014-03-20 01:20)

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Eugenijus parašė:
OLA parašė:
Romas parašė:

Kaip kaip uzsiimk veikla dirbk sunkiai ir neturesi laiko mastyt apie pagiezas ir pan

Pritariu tau irgi pasiuliau dirbti, darbas geras vaistas nuo depresiju, pykciu ir nusivilimu, bet ka tu tinginiui isaiskinsi, dar baisiausiai supyko, zinoma sedeti tevams ant sprando garsiai dejuot ir verk geriau nei lenkt nugara visuomenes labui.

Cia dar galima pasigincyti visuomenes labui ar kapitalistu labui.

na kas jaucias visuomeniai skolingas tegu dirba del jos,,mano poziuris:i darbus tai uzsiemimas skirtas gerinti savo poreikius,,,

65

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Idomumo deliai tinsanui ir tadui intelekto nesuzalotieji veltui varginotes neskaiciau ka jus ten priraset pradzioje kiausus uzsiauginkit o ne istisai myzkit, myzniu komanda abu sudaret tersiat tik vyru varda, slykstines.

66

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Eugenijus parašė:
OLA parašė:
Romas parašė:

Kaip kaip uzsiimk veikla dirbk sunkiai ir neturesi laiko mastyt apie pagiezas ir pan

Pritariu tau irgi pasiuliau dirbti, darbas geras vaistas nuo depresiju, pykciu ir nusivilimu, bet ka tu tinginiui isaiskinsi, dar baisiausiai supyko, zinoma sedeti tevams ant sprando garsiai dejuot ir verk geriau nei lenkt nugara visuomenes labui.

Cia dar galima pasigincyti visuomenes labui ar kapitalistu labui.

Ai koks skirtumas vis tiek protingu patarimu neskaito, jie jau rado nisa lieti pykti ant vienos moters slyksciais komentarais bet ko daugiau tiketis is pidarastu, del to ju visi nekencia.

67

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

OLA parašė:
Eugenijus parašė:
OLA parašė:

Pritariu tau irgi pasiuliau dirbti, darbas geras vaistas nuo depresiju, pykciu ir nusivilimu, bet ka tu tinginiui isaiskinsi, dar baisiausiai supyko, zinoma sedeti tevams ant sprando garsiai dejuot ir verk geriau nei lenkt nugara visuomenes labui.

Cia dar galima pasigincyti visuomenes labui ar kapitalistu labui.

Ai koks skirtumas vis tiek protingu patarimu neskaito, jie jau rado nisa lieti pykti ant vienos moters slyksciais komentarais bet ko daugiau tiketis is pidarastu, del to ju visi nekencia.

OLA tu ne moteris kiek tu ta pati gali sneket,,maximum transvestitas is isvaizdos arba avis,,is kalbos manieros gatvine ,,,tau iki moters labai toli kada tu suprasi ,

68

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tinsanis parašė:
OLA parašė:
Eugenijus parašė:

Cia dar galima pasigincyti visuomenes labui ar kapitalistu labui.

Ai koks skirtumas vis tiek protingu patarimu neskaito, jie jau rado nisa lieti pykti ant vienos moters slyksciais komentarais bet ko daugiau tiketis is pidarastu, del to ju visi nekencia.

OLA tu ne moteris kiek tu ta pati gali sneket,,maximum transvestitas is isvaizdos arba avis,,is kalbos manieros gatvine ,,,tau iki moters labai toli kada tu suprasi ,

Suvalgyk banana baidykle nelaimiga net balandziai tavo atvaizdo baidosi atspausdinau tavo portreta ir pritvirtinau lange isigande paukstukai dabar dergia kaimynu palanges, siulau visiems ismeginti, tavo draugelio tado ir efektas geras, tikiuosi profiliu nepanaikinsit vasara bandysiu tokiu budu pievoje atbaidyti kurmius:::021.

69

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

suprantu, aš niekšas, nepagarbus šlykštynė.... smile aš geriau su savo išvaizda paukščius ir kurmius gasdinsiu, negu būsiu toks kiauragalvis ir debilas, kaip tu ;DDD jei galvoji, kad mane įžeidinėji su savo idiotiškais komentarais, tai labai klysti, nes man tikrai ****, man tu keli juoką ir šiek tiek gailesčio.... o vat tu tai tikrai parodai, kokia tu "elegantiška, gracinga moteris"... kad tu suprastum, sakau, tai sarkazmas... ;DDD jog turi vaginą ir papus, tai dar nereiškia, jog esi moteris... tad iš tavęs Moteris, kaip iš manęs balerina... ;DDD

70

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

OLA parašė:
tinsanis parašė:
OLA parašė:

Ai koks skirtumas vis tiek protingu patarimu neskaito, jie jau rado nisa lieti pykti ant vienos moters slyksciais komentarais bet ko daugiau tiketis is pidarastu, del to ju visi nekencia.

OLA tu ne moteris kiek tu ta pati gali sneket,,maximum transvestitas is isvaizdos arba avis,,is kalbos manieros gatvine ,,,tau iki moters labai toli kada tu suprasi ,

Suvalgyk banana baidykle nelaimiga net balandziai tavo atvaizdo baidosi atspausdinau tavo portreta ir pritvirtinau lange isigande paukstukai dabar dergia kaimynu palanges, siulau visiems ismeginti, tavo draugelio tado ir efektas geras, tikiuosi profiliu nepanaikinsit vasara bandysiu tokiu budu pievoje atbaidyti kurmius:::021.

idek savo foto tai ir zmones isikraustys ka padare tavo gimdytojai:D:D:D:D

71

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

čia ne tik Tadui reikia atsikratyti pykčio ir pagiežos ... bet ir dar kai kam smile ... :::440 :::441  big_smile

72

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Danguole, kaip su manim bendraujama taip ir aš smile juk daugiau kaip ir nieko neįžeidžiau, o jei ir įžeidžiau... atsiprašau... smile o tas padaras su niku Ola, ji verta mano spjuvio į snukį, tokios neturi teisės vadintis moterimi... smile ir tai mano nuomonė smile su kuo teko bendrauti, žino, jog nesu jau toks blogas ar piktas smile bet aš tikrai neketinu suleisti tokiom ujobiščiom kaip Ola smile  aiškina man kaip gyventi, nors pati savo sumauto gyvenimėlio negali susitaisyti... smile

73

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Danguolė parašė:

čia ne tik Tadui reikia atsikratyti pykčio ir pagiežos ... bet ir dar kai kam smile ... :::440 :::441  big_smile

jai tu taikai man tai man tesiog patinka tyciotis is tokiu kaip OLA,,,nejauciu pykcio ar pagiezos,,tiesiog malonu pasijuokt is skuduro:)

74

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

nesiseka su merginomis, pradek su vaikinais big_smile big_smile big_smile

75

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Grigorij parašė:

nesiseka su merginomis, pradek su vaikinais big_smile big_smile big_smile

bandei:D

76

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

suprantu, aš niekšas, nepagarbus šlykštynė.... smile aš geriau su savo išvaizda paukščius ir kurmius gasdinsiu, negu būsiu toks kiauragalvis ir debilas, kaip tu ;DDD jei galvoji, kad mane įžeidinėji su savo idiotiškais komentarais, tai labai klysti, nes man tikrai ****, man tu keli juoką ir šiek tiek gailesčio.... o vat tu tai tikrai parodai, kokia tu "elegantiška, gracinga moteris"... kad tu suprastum, sakau, tai sarkazmas... ;DDD jog turi vaginą ir papus, tai dar nereiškia, jog esi moteris... tad iš tavęs Moteris, kaip iš manęs balerina... ;DDD

Ale kiek pykcio, pagiezos matosi nuskriaustuju kastai priklausai, matyt aname gyvenime tave nuskriaudziau taip vaikiskai is visu jegu stengies uzgauti, igelti, kaip vaikas is kurio atima saldaini o jis visais budais bando parodyt, kad tik tu vienintele nusipelniai jo pykcio:::010 koks skirtumas ne as tai kita uzgauliotum, jau tokia puvenu natura. Kadangi tema kaip tramdyti pykti tai as manau, kad ji ne tramdyt o tinkama linkme reikia panaudoti pvz.: parazitu naikinimui: ziurkiu, tarkonu... nereikia kreipt demesi ka kiti sako ar raso baisuma ir pykti reikia puoselet juk tai ginklas, mitinguose su pensininkais juk tokiu reikia jai dar garsiai isakytum tai ka prirasai man tai gal silumos kainos ir nekristu na bet prajuokintum mirtinai tai tikrai.:::012

77

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

nusipezi kaip reta... ;DD

78

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tinsanis parašė:
Grigorij parašė:

nesiseka su merginomis, pradek su vaikinais big_smile big_smile big_smile

bandei:D

Nea, tai mano psichologo patarimas buvo. Tik deja neilgam. Nukvakstelejo smile

79

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Grigorij parašė:
tinsanis parašė:
Grigorij parašė:

nesiseka su merginomis, pradek su vaikinais big_smile big_smile big_smile

bandei:D

Nea, tai mano psichologo patarimas buvo. Tik deja neilgam. Nukvakstelejo smile

big_smile:D:D keistas psichologas:D:D:D

80

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tinsanis parašė:
Grigorij parašė:
tinsanis parašė:

bandei:D

Nea, tai mano psichologo patarimas buvo. Tik deja neilgam. Nukvakstelejo smile

big_smile:D:D keistas psichologas:D:D:D

paprastai nepasiruose, kad jo metodus ant jo isbandysiu smile patikrinau veikima