81

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Kartais  tie  ginčai  gerai, buvo  bloga  nuotaika.Bet  skaitant  jūsų  išradingus  komentarus  pradėjau  juoktis ,nuotaika  iškarto  pasitaisė. Bet  pačiam  ištisai  dalyvauti  tokiuose  ginčuose,nenuostabu  ,kad  pyktis  gali  augti. Kritikuoti  , žmogų  kai  prašo  patarimo.tai  tik  alyvos  į  ugnį  pilti. Depresija  ir  pasižymi  tuo ,kad  pyksti  ant  viso  pasaulio ,elgesiu  kenki  pats  sau ,nenuostabu  ,kad  ir  mylimus  žmones  prarandi. Bet  svarbiausia  ,kad  supranti  ,kad  tai  yra  negerai .Kiti  daro  nesamones  ir  to  nesupranta ,ir  klimsta  gilyn  ir  ,gilyn .O  pats  ieškai  atsakymų,kodėl  pykstu,kas  ne  taip? O  jei  ieškai  atsakymų  tai  tikrai  rasi  ir  viskas  susitvarkys.
Autoriui  mylinčių  porų  nemėtyk ,juk  belangės  nenori ,juk  ne  dėl  to  studijuoji. Bet  garą  nuleisti  gerai  reikia ,savyje  nuoskaudas  laikyti  nesveika  ,galima  ir  vėžį  gauti. Jei  nueisi  į  sporto  klubą  ,ten  yra  kriaušė ,tai  ją  patalžyk  iš  dušios .Bet  talžydamas  įsivaizduok  ar  tą  porelę  autobuse ,ar  merginą  kuri  įskaudino,ar  dėstytoją  kuris  užsisėdo . Nuleidus  garą  tikrai  palengvėja.

82

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

dazniau gamtoje bukite, o ne forume depresijas gydykite.

83

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Tadas parašė:

Ponaitis R, Jūsų mintys vertos dėmesio smile įdomu smile
tinsanis, kaip atsikratyti, aš dar nežinau, bet kokiam tikslui, atsakyti galiu smile man tai trukdo tas pyktis ir nepasitikėjimas... trukdo naujoms pažintims, naujų ryšių ar santykių kūrimui smile atrodo, va, gera mergiotė, bet tada pamąstai, sukyla pyktis ir topteli mintis "ji kaip ir kitos" arba "jei kitos elgėsi blogai, nepagarbiai mano atžvilgiu, tai ir ši gali taip pasielgti" ir tada rankos nusvyra, kumščiai susigniaužia, žvilgnis nusileidžia į žemę ir varau toliau ;D

84

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

nu tai va, norėjau pasakyti, kad aš visai nebepiktas ;DDD Ola, atsiimu visus blogus dalykus ką sakiau tau ;DD

85

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

Pūkis Baisuolis parašė:

nu tai va, norėjau pasakyti, kad aš visai nebepiktas ;DDD Ola, atsiimu visus blogus dalykus ką sakiau tau ;DD

...neraminantis komentaras. ar tik nebusi susirges ...:::041

86

Re: kaip atsikratyti pykčio ir pagiežos? įdomios Jūsų nuomonės.

tai, kad nea smile viskas tvarkoje su mano sveikata ;D