21

Re: Abortai

OLA ir Tadai, susikurkite sau atskirą temą ir ten riekitės, o dar geriau pereikite į PM big_smile
Dėl abortų, tai aš už merginos/moters teisę rinktis. Bet.... aš labiausiai pateisinu abortus tik tokiais atvejais kai kyla grėsmė moters gyvybei ar sveikatai, kai mergina buvo išprievartauta ir nenori to vaiko, nes jis jai visada primins apie tą šlykštų įvykį ir taip pat pateisinu tuo atveju kai vaikai susiruošia gimdyt vaikus... Kai jaunimas nepatyręs, pradedą lytinį gyvenimą jau nuo keturiolikos metų šiais laikais... nutinka visokių ''bajerių'' jiems ir dažniausiai vaikinai palieka tas merginas tada, o joms jau gyvenimas sugadintas skaityk, ne visada.... Bet....

22

Re: Abortai

Viktorija, išimčių būna visur ir visada, todėl aš kalbėjau bendrai šia tema, o ne apie kraštutinumus, tiesiog tokia jau ta mano nuomonė smile jei nesutinkat, jūsų reikalas smile tik... gerbkit mano nuomonę ir aš gerbsiu jūsų smile

23

Re: Abortai

Tai, kad daugiause abortu padaro moterys gyvenancios santuokoje arba susidejusios, priezasciu gali but ivairiausiu. Vieni noredami islaikyti ir manipuliuoti sutuokinio-es jausmais tycia padaro ta vaika, o kai triukas neisdega darosi abortus. Kiti jau turi keleta vaiku ir dar viena burna jiems bus per sudetinga islaikyti dazniause tokiu moteru ir sveikata buna per silpna todel ir ryztasi tokiam zingsniui.Bet kokiu atveju i vaiko atejima i si pasauli reikia ziureti atsakingai,  one taip, kad kurva asocialiu asmenu narkomanu, alkoholiku prigimdo ligotu vaiku numeta kaip siuksles pilni vaiku namai tokiu sveiku vienas kitas.

24

Re: Abortai

Tiesa pasakius as esu uz kad uzdraustu juos, nes kai viskas daroma su pasiteisinimu jei nepavyks tai pasidarysiu, tai gal kai bus uzdrausta ziures merginos kam duoti, kada duoti, ir saugotis, tam yra visokiu priemoniu kad apsisaugoti nuo nestumo, jei vyras vaiko nenores ir mokes elgtis su savo pasididziavimu tai tu vaiku ir nebus.

25

Re: Abortai

Jovita parašė:

nes kai viskas daroma su pasiteisinimu jei nepavyks tai pasidarysiu

prasau paaiskink ka turejai omeny, nes tikrai nesupratau

26

Re: Abortai

Jovita parašė:

Tiesa pasakius as esu uz kad uzdraustu juos, nes kai viskas daroma su pasiteisinimu jei nepavyks tai pasidarysiu, tai gal kai bus uzdrausta ziures merginos kam duoti, kada duoti, ir saugotis, tam yra visokiu priemoniu kad apsisaugoti nuo nestumo, jei vyras vaiko nenores ir mokes elgtis su savo pasididziavimu tai tu vaiku ir nebus.

Tame ir beda liurbiams moters sveikata, gerbuvis, tikslai nerupi jiems svarbus tik jie patys todel moterys ir darosi abortus, o juos uzdraudus situacija tik pablogetu, turtingi vaziuotu i uzsieni darytis, o biednesni darytusi, kaip sovietmeciu, nelegaliai del to padaugetu mirciu ir naslaiciu.

27

Re: Abortai

kai vyrai ir moterys galvoja su nestumu prisiristi zmogu, nebuna taip, jei zmogus ne tau tai anksciau ar veliau issiskirsi, o vaikas jau augs, kam taip zaisti kad paskui aborta daryti.

28

Re: Abortai

pradekit moterys mastyti kam duodat pacios saugokites jei to vaiko nenorit

29

Re: Abortai

Jovita parašė:

pradekit moterys mastyti kam duodat pacios saugokites jei to vaiko nenorit

   o tai vyrams ką -jokios atsakomybės ? ir dar moteris čia pasakė ... šitaip nusišnekėti .....nėra jokio 100proc ,apsisaugojimo ...abu turi saugotis , kodėl čia moteriai visa atsakomybė .?..
  aš už abortus ....

30

Re: Abortai

Tadas parašė:

Viktorija, išimčių būna visur ir visada, todėl aš kalbėjau bendrai šia tema, o ne apie kraštutinumus, tiesiog tokia jau ta mano nuomonė smile jei nesutinkat, jūsų reikalas smile tik... gerbkit mano nuomonę ir aš gerbsiu jūsų smile

Tai aš nieko blogo apie tavo nuomonę lyg ir nepasakiau smile smile

31 (redagavo Viktorija 2014-03-16 15:06)

Re: Abortai

OLA parašė:
Jovita parašė:

Tiesa pasakius as esu uz kad uzdraustu juos, nes kai viskas daroma su pasiteisinimu jei nepavyks tai pasidarysiu, tai gal kai bus uzdrausta ziures merginos kam duoti, kada duoti, ir saugotis, tam yra visokiu priemoniu kad apsisaugoti nuo nestumo, jei vyras vaiko nenores ir mokes elgtis su savo pasididziavimu tai tu vaiku ir nebus.

Tame ir beda liurbiams moters sveikata, gerbuvis, tikslai nerupi jiems svarbus tik jie patys todel moterys ir darosi abortus, o juos uzdraudus situacija tik pablogetu, turtingi vaziuotu i uzsieni darytis, o biednesni darytusi, kaip sovietmeciu, nelegaliai del to padaugetu mirciu ir naslaiciu.

Būtent. Nėra reikalo jų uždrausti, nes jei mergina norės pasidaryti tą abortą jinai ir pasidarys, kaip OLA sakai, turtingesnės - užsienyje, o biednesnės tiesiog čia Lietuvoje ir nelegaliai.

32

Re: Abortai

Tadas parašė:

jokiais atvejais abortų negalima pateisinti... tam yra vaikų namai ir pan, juk kiekvienas turi teisę į gyvybę,o ir mes toli gražu ne dievai, kad galėtume spręsti kas gali gyventi, o kas ne.... galu gale yra toks posakis ne itin gražus, "nemoki pi*t, nereikia lyst" smile

Klausyki tu, tu vaiku namuose gyvenai jog kliedi? Ir dar gerai kad namuose.... vaiku.... Noretum buti uzdusintas tikros motinos ir atsidurti siuksiu konteineri? Kur tavo dievas yra kad leidzia tokius dalykus.... Asilas....

33

Re: Abortai

mano dievas bent kažkur yra, o jus jo išvis neturit, jei taip paprastai pritariat vaikžudystei smile))

34

Re: Abortai

o dėl vaikų namų, aš ten 15 metų lankiausi, tad žinau ką sakau smile be to, taip, motinos tokie žiaurūs sutvėrimai, kad kiekviena pasiruošusi savo vaiką uždusinti ir palikti konteinerį... bleeee, patys nusipezat ir nejaučiat... ;DDDD juokas man ima... ;DD

35

Re: Abortai

Tadas parašė:

be to, taip, motinos tokie žiaurūs sutvėrimai, kad kiekviena pasiruošusi savo vaiką uždusinti ir palikti konteinerį...

tu gal ziniu neziuri?:)

36

Re: Abortai

aha, kažkokia viena padla išmetė, tai reiškia visos dabar turi taip elgtis?? ok ,tegul meta, ir tas padlas kalėjmuose uždaro kaip gyvulius garde, būtent ten joms, vaikžudėms ir vieta smile ir taip, žinių aš nelabai žiūriu, bo daugiau dezinformacijos kaip žiniose niekur nerasi smile na, o jus ir toliau žiūrėkit panorama wink gal dar partija vaikžudžių sukursit, į politiką ;DDD idiotai... ;DDD

37

Re: Abortai

Tadas parašė:

mano dievas bent kažkur yra, o jus jo išvis neturit, jei taip paprastai pritariat vaikžudystei smile))

O mano dievas sako jog tu tiesiog asilas... Atleiski, avinas... juk jus ten taip jusu piemo vadina o jus i tai sutartinai atsakote meeee. kaip ir visi krikscionys...  As taip paprastai nepritariu, as sakau jog geriau negimti nei buti ismestam  i gyvenima pvz, vaiku namus pvz ar dar kazkur pvz... Vaikzudyste kai gimusi vaika nuzudo abortas iki tam tikro laiko  geriau nei paskui buti vienam paciam sitokiame pasaulyje kur tik pats sugebesi pasiekti tai ka sugebesi....

38

Re: Abortai

Tadas parašė:

o dėl vaikų namų, aš ten 15 metų lankiausi, tad žinau ką sakau smile be to, taip, motinos tokie žiaurūs sutvėrimai, kad kiekviena pasiruošusi savo vaiką uždusinti ir palikti konteinerį... bleeee, patys nusipezat ir nejaučiat... ;DDDD juokas man ima... ;DD

Tu ten lankaisi, o kakzas ten gyvena....Avine skirtuma jauti? Avine tu avine niekas nesneka apie visas Motinas.... nejauti kad pats nusipezejai? Nes ne kekviena Motina kekviena karta pastojus darosi aborta. Tu avine skyrtuma tarp situaciju jauti? Ar pas tave aviniskai visas gyvenimas biblijos nutiestas....

39

Re: Abortai

Tadai, o as manau, kad tu tiesiog pritrukai argumentu:) tu per visas diskusijas tuos, kurie nepritaria tau, idiotais vadini?

Ir kokia reiksme sitoj diskusijoj turi tikejimas ir politika?

40

Re: Abortai

Tadas parašė:

aha, kažkokia viena padla išmetė, tai reiškia visos dabar turi taip elgtis?? ok ,tegul meta, ir tas padlas kalėjmuose uždaro kaip gyvulius garde, būtent ten joms, vaikžudėms ir vieta smile ir taip, žinių aš nelabai žiūriu, bo daugiau dezinformacijos kaip žiniose niekur nerasi smile na, o jus ir toliau žiūrėkit panorama wink gal dar partija vaikžudžių sukursit, į politiką ;DDD idiotai... ;DDD

As tv ir deja visiskai neziuriu... Bet ta viena padla kaip kad tu issireiskiai galejo aborta pasidryti ir nereiktu jai uz tai kaleijime puti....
Is vis as nelabai suprantu ko toks abortu karys cia dar ka veikia.... Juk tiek vienisu Mamu cia kurios iesko teciu savo vaikam... Ko tu dar cia sedi? Jamk, auginki i sveikata svetimus ir vargo nematysi, nereiks cia sedeti... Ir dievo zodzio skleisti.