1

Tema: baisi tema apie ginekologus :)

na tai kaip? baisu?

2

Re: baisi tema apie ginekologus :)

teko nueiti tai patikek kaip baisu jau pamacius ta kede norisi sprukti...bet gerai kad man tik pilva teziurejo

3

Re: baisi tema apie ginekologus :)

nu ko labiau bijosiu ir galvosi tai tikrai pabegsi ir be kelniu nuo tos kedes...issirink gera ginekologe ir nereiks bijoti,o kitu atveju maziau ziurekit siaubo filmu...

4

Re: baisi tema apie ginekologus :)

nera ten ko bijoti, cia is viso tik isikalbejimai, reikia rasti gera gydytoja (ne tik profesionalumo, bet ir zmogiskumo prasme) ir viskas bus tvarkoj smile

5

Re: baisi tema apie ginekologus :)

as ir pirma kart ejau gal tik budama 20metu issirinkau gera gydytoja apie kuria daugiausia girdejau geru atsiliepimu ir ejau nes geras aptarnavimas labai svarbu ypac tom kas pirma kart ten eina

6

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na man tai nera problemu...mano mama ginekologe, tai kazkaip nebaisu...nors buvau gal kokius 2 kartus

7

Re: baisi tema apie ginekologus :)

ir tu leidi savo mamai save apziurinet? sorry kad isikisau i tokia moteriska tema

8

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Mindaugas, 23 parašė:

ir tu leidi savo mamai save apziurinet? sorry kad isikisau i tokia moteriska tema

tema, ne tema, bet man tai buvo tokis bajeriukas: suzadetine paprase, kad uzregistruociau pas ginekologa.. isivaizduokit situacija - skambina vaikinas, ir nori pas ginekologa papult.. kai pasakiau ko noriu, tai sekretore 20min zvenge.. hmm tarsi butu to negana, tai ir aplink esantys zmones pradejo krizent (barake buvau, studentu atstovybej).. rekomenduoju papult kiekvienam vaikinui i tokia situacija - tada is tikruju supranti, ka reiskia kai is taves juokiasi.. big_smile

9

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Mindaugas, 23 parašė:

ir tu leidi savo mamai save apziurinet? sorry kad isikisau i tokia moteriska tema



o tu matai ka nors cia nenormalaus? tai geriau lai apziuri svetimas zmogus ar kaip?

10

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na as taip negaleciau:)

11

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Mindaugas, 23 parašė:

na as taip negaleciau:)





tu butum pana ir tu galetum smile niekur nedingtum nuo to

12

Re: baisi tema apie ginekologus :)

as irgi bijau ginekologo, gerai kad man niekad pas ji nereikes eit big_smile tikiuosi...

13

Re: baisi tema apie ginekologus :)

pritariu..Ernestai....butum..pana..ir reiketu.Ir nera..ginekologai..tokie baisus...

14

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Visai ten ne baisu aisku ne labai malonu... bet ka padarysi! Yra gyvenime ir blogesniu ir baisesniu dalyku uz apsilankyma pas ginekologe. Svarbiausia gera gydytoja  pasirinkti.

15

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na as norejau pasakyt, kad negaleciau jei tai butu mano mama. o siaip pas svetima zmogu profesionala tai kodel gi ne.

16

Re: baisi tema apie ginekologus :)

buvau viena karta.. ir visai neseniai.. baimes dideles akys.. ir dar ginekologe bjauri pakliuvo... Kita karta velgi drebesiu.. :::138 bet jau eisiu ne pas ta pacia..

17

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kiek zinau yra gydytojai ir vyru kuriuos lygiai taip patikrina kaip moteris......

18

Re: baisi tema apie ginekologus :)

jie vadinasi urologai.. smile

19

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Viktorija, 24 parašė:

kiek zinau yra gydytojai ir vyru kuriuos lygiai taip patikrina kaip moteris......


o kiek man teko girdeti, ta tikroji vaikinu apziura yra zymiai baisesne nei merginu big_smile

20

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Vija, 24 parašė:

o kiek man teko girdeti, ta tikroji vaikinu apziura yra zymiai baisesne nei merginu big_smile

hm.. to dar neteko girdet.. ir kas ten dedas? smile