21

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Deividai, tam pasileisti gali ir google paieska, pirminiu variantu siulau fraze "urologa. Gal galit pasakyt kaip vyksta konsultacija, apžiūra".. o toliau gilinkis pats..

22

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na na, nepradekit cia dabar apie mus:) juk tema ginekologai.
idomu kaip ten mus "kaip moteris" tikrina:)

23

Re: baisi tema apie ginekologus :)

o jeigu tavo mama profesionale...

24

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na bet nereikia bijoti ir kitu jaunu mergaiciu gasdinti....

25

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Na,o aš nekenčiu ginekologų nei vyrų,nei moterų.Nei profesionalių, nei mulkių.Nekenčiu žargstytis ne savo noru..
Lovoje ar dar kurnors - kas kita:))
Ten nesijaučiu padėties šeimininikė. Jaučiuosi kaip prievartaujama.Fui.Nebuvau jau 12 metų ir neisiu dar 100-tą.

26

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Kai susirgsi kokia liga nori nenori nereiks 100m laukt.

27

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Mindaugas, 23 parašė:

na as norejau pasakyt, kad negaleciau jei tai butu mano mama. o siaip pas svetima zmogu profesionala tai kodel gi ne.




o kam eiti pas svetima jei ir savas ir dar profesionalas...ai nesigincisiu su tavim...vis vien musu nuomones skiriasi

28

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kam iswis tos ginekologes reikalingos tongue

29

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kai ateis laikas suzinosi jeigu dar nezinai....

30

Re: baisi tema apie ginekologus :)

ginekologai kaip ir kitų sričių gydytojai reikaling.......as galeciau pasakyt kam tie dantistai reikalingi-vien del to kad as ju bijau ir nemegstu ten lankytis....bet be ju mes taip pat neissiverstume..

31

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kai beda prispiria visur tenka apsilankyt...nieko cia nepakeisi....

32

Re: baisi tema apie ginekologus :)

aga teisingai ernestuk smile

33

Re: baisi tema apie ginekologus :)

smagiausias apsilankymas buvo pas ginekologą- gėjų. ir gimdžiau pas jį big_smile ale jei reiktų rinktis, tik pas jį ir vaikščiočiau

34

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na jo manau kad tai linksmai turejo buti.. smile

35

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Man tai irgi geras nuotykis buvo su tais ginekologais.Nuejau pirma syki uzsirasyt pas pasirinkta ginekologe bet ji buvo komandiruotej tai pasiule uzsirasyt pas kita .Sakau gerai ir net neziurejau kokia ten pavarde uzrase ant lapuko.Visteik rastas vos iskaitomas.Ateinu nustatytu laiku,laikiu savo eiles,dairaus ogi ziuriu kad prie duru parasyta kad ten vyras ginekologas.Bet galvoju nieko,vistiek einu tik del konsultacijosdel kontracepcijos ir nieko ten man netikrins.bet tik pradejau pasakot savo bedas sako tai sesks ant kedutes tuoj tave apziuresim.Tai laimei kad tuo metu "sirgau" tai nieko nedare,bet uzrase ateit uz savaites.Beja ginekologas pasitaike labai malonus ir nuosirdus iskart pelne mano pasitikejima,Beto buvo gan jaunas tai nebuvo geda pasakot apie save,nes buvau jau pratus apie save pasakot savo vaikinui.Tai kai jau reikejo ateit apziurai beveik nesijaudinau.Apziura praejo labai greit,be jokiu nesklandumu,tai dabar visai nesibijau ten eit.Dabar rodos pas moteri net nenoreciau eit...

36

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na man yra teke girdeti kad vyra geresni, jie labiau supranta moteri ir nera tokie siurkstus

37

Re: baisi tema apie ginekologus :)

be abejo, kad geresni, ypač jei nėra užsilikęs nuo caro rūriko laikų. jie, nors ir baigę ginekologiją, viską išmano apie tai, bet patys to nėr patyrę ir visi mūsų pojūčiai ir reikalai vis tiek lieka šiokia tokia paslaptis. tai ir elgias švelniau, geriau. bet va teko susidurt su ginekologu vyru jau pagyvenusiu normaliai. tai ojojoj...pristato mane     
į ligoninę nėščią, blogai buvo, klausia, kas yra. tai aš pradedu jam sakyt žodžiais "aš nėščia". sako, sveikinu. labas rytas, tai aš jau seniai žinau, čia jam pasakau, jei kartais nemato...vienu žodžiu, nenorėčiau su tokiu susidurt, nes labai grubus (greičiau ne fiziškai, bet morališkai, psichologiškai) ir neatsakingas

38

Re: baisi tema apie ginekologus :)

aha...dauguma sako kad vyrai svelnesni nei moterys...bet dar ir cia nuo pacio zmogaus priklauso, kaip jis ziuri i savo darba ir panasiai...

39

Re: baisi tema apie ginekologus :)

as pas vyra asmeniskai nelabai noreciau pakliuti, tikrai nesijausciau jaukiai (realiai suvokiu, kad tai niekuo nepagrista, bet man vis tiek butu nemalonu, kad kazkoks vyras mane apziurineja)

40

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Nu man tai pasisekesu tuo vyru ginekologu.Jei ir niekuo nesiskundziu vistiek padaro tyrimus,klausineja kaip savijauta,ar nepastebiu kokiu pakitimu,duoda patarimu.Beja bendrauja labai maloniai,siltai.Zodziu labai dabar dziaugiuos kad nor sir per klaida papuoliau pas ji:::807