41

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Pastebejau(ir daug mano draugiu),kad vyrai ginekologai daug svelniau ir maloniau apziuri,nei moterys.Tas tai faktas!

42

Re: baisi tema apie ginekologus :)

jop beje vyrai tra daug diskretiskesni nei moterys

43

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na man dar neteko susidurt su vyru ginekologu,bet nelabai noreciau...dar klausimas ar idssrisciau nusirengt pries ji ilgai tektu varzytis....

44

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Tiesiog galvok kad atejai pas daktara o ne pas vyra.Nu aishku nejaukumas visada sioks toks islieka.

45

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kai reikia, tai ir nusirengi, ir išsižergi big_smile kai rimtas reikalas prispirs, niekur nesidėsi. aš gi negalėjau sakyt, kad nesirengsiu ir nesirodysiu jam, kai jau gimdyt atvažiavau big_smile

46

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Kiek tie ginikologai vien per diena moterisku vieteliu pamato,kad jiems tikrai nebusi isskirtyne...Ta tema atsimeniau anekdota,kuri man vienas policininkas papasakojo,truputi ziaurus,bet nieko.
Vyras nuzude moteri vidury baltos dienos,trenkdamas plyta per galva.Teismas.Teisejas klausia teisiamojo:
-Gal nors savo motyva paaiskintumete?
-Pone,supraskit,jau 15 metu dirbu ginekologu,paskutinius 10 metu dvieis etatais,ligononeje ir privacioje klinikoje.Jei nakti iskviecia,lekiu i gimdyma.Paskutini pusmeti dirbu ir savaitgaliais.O prie manes pribega moteris su plosciu ir sako "Duok 50 lt parodysiu ka turiu!!"...

47

Re: baisi tema apie ginekologus :)

kaskaip man pasiseke musu mieste nera vyru ginekologu....man geros ir moterys ginekologes

48

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na del to kad vyrai ginekologai daug geresni tai as visiškai sutinku:) bet sutinku su Viktorija, nusirengti ir atsigulti...tai nežinau, tikriausiai neišdrisčiau:(

49

Re: baisi tema apie ginekologus :)

na nebuna kad visam mieste tik vienas ginekologas ir tas pats vyras buna keli ir vistiek pasirinkciau moteri

50

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Kazkodel merginos labai jau jus susikausciusios:)keistu paziuru:).Karta man sirdies kardiograma dare vyras,turejau nusimaut liemenuka.Negi jei butu problemu,pamatytumet,kad vyras,nusisuktumet ir iseitumet?As irgi nesu pratusi,kad svetimas vyras liestu mane tik ten kur vyras liecia,bet daktarai,tai juk visai kitas reikalas!!

51

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Pritariu Natalijai.baisiausia buna gal tik tai kad eini pirma karta ir zinai kad ten bus vyras.O kai jau reikia nusirenkt apziurai visai nebegalvoji kad jis vyras, o daktaras.

52

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Na gal jeigu tai butu didele problema ir skubi, tai gal tada ir nueiciau pas vyra, bet kol tu problemu nera as geriau nueisiu pas moteri;)

53

Re: baisi tema apie ginekologus :)

as geriau jau einu pas moteri,nes pas vyra man visiskai nepatogu... :::145:::127

54

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Indre, 13 parašė:

as geriau jau einu pas moteri,nes pas vyra man visiskai nepatogu... :::145:::127

trylikos metu jau reikia pas ginekologa lankytis :?

55

Re: baisi tema apie ginekologus :)

O man 22 o as dar ne karto nebuvau, tiesiog neiskilo dar problemu!!! o kontraceptikus tai ir paprasta daktare israse!!!! (cia prancuzijoje ju be recepto neisduoda)

56

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Man dar neteko pas ginekologą lankytis smile Geriau eičiau pas moterį... Nors išvis nelabai norėčiau eiti big_smile

57

Re: baisi tema apie ginekologus :)

bet kai busi vyresne profilaktiskai gerai nueit del saves pasitikrinti........

58

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Vija, 24 parašė:
Indre, 13 parašė:

as geriau jau einu pas moteri,nes pas vyra man visiskai nepatogu... :::145:::127

trylikos metu jau reikia pas ginekologa lankytis :?


nu nea:D as tik norejau pasakyt kad geriau eiciau pas moteri:D:D

59

Re: baisi tema apie ginekologus :)

Vija, 24 parašė:
Indre, 13 parašė:

as geriau jau einu pas moteri,nes pas vyra man visiskai nepatogu... :::145:::127

trylikos metu jau reikia pas ginekologa lankytis :?

o tai kas cia tokio Vija???mano viena drauge irgi nuo 13 pas ginekologa apsilanke ir gerai kad apsilanke,nes jai ten kazkokia liga nustate... tai jei butu nenuejus galejo baigtis tuo kad vaiku neturetu...tad nematau cia nieko tokio WOW kad 13 metu jau lankos pas ginekologa... :]

60

Re: baisi tema apie ginekologus :)

siaip tai nieko tokio tik va mazu miesteliu ginekologes kartais senu paziuru buna skersakiuoja ir uzgaulioja pacentes kai mazamete ateina pas ginekologe