1

Tema: Anal sex

Siaip visada buvo juokinga matyti kaip paneles veido israiska keitesi, kai po siuntimo eiti i subine gaudavo atsakyma "Paimsiu ir taip".
Ne jau sia sekso rusis tokia populiari tarp lietuvaiciu?

2

Re: Anal sex

nelabai suvokiu ka norejei pasakyti su situ savo postu.,.bet tiek to..pasakysiu labai paprastai kiek zmoniu tiek nuomoniu, vienoms patinka kitoms ne smile tai dvieju zmoniu asmeninis reikalas o kitiems tai neturetu rupet kas ir kaip..

3

Re: Anal sex

Sandrita parašė:

nelabai suvokiu ka norejei pasakyti su situ savo postu.,.bet tiek to..pasakysiu labai paprastai kiek zmoniu tiek nuomoniu, vienoms patinka kitoms ne smile tai dvieju zmoniu asmeninis reikalas o kitiems tai neturetu rupet kas ir kaip..

Tai visiškai asmeninis pasirinkimas tarp dviejų žmonių. Jei vienas partneris nepatinka, tada kita turėtų sumažėti apie tai idėja. Asmeniškai aš myliu ją su kai mergaičių, o ne kitiems.

4

Re: Anal sex

O kam paieska skirta?Ir kodel vyrai butent apie tai sneka?Norit sikniukan?Prasom,bet pries tai savo paruoskit :::920 Gal praeis norai :::034

5

Re: Anal sex

...taip Grigorijau..kiek i subine duriau,o paskui i burna eme-visos rusaistes buvo..is lietuvos:::238

6

Re: Anal sex

Grigorijau ir Virgilijau, manau, jums abiems reiketu susitikti ir artimiau susipazinus pasidalinti patirtim tarpusavyje smile

7

Re: Anal sex

Jaunuoli,kai dede raso-snargliuoti tyli.....,ar nezinai?:::223

8

Re: Anal sex

AS parašė:

Grigorijau ir Virgilijau, manau, jums abiems reiketu susitikti ir artimiau susipazinus pasidalinti patirtim tarpusavyje smile

Na jo big_smile Dar pozom apsikeistų big_smile Abu gi šiknas turi big_smile

9

Re: Anal sex

Violeta parašė:

O kam paieska skirta?Ir kodel vyrai butent apie tai sneka?Norit sikniukan?Prasom,bet pries tai savo paruoskit :::920 Gal praeis norai :::034

pritariu Violetai

10

Re: Anal sex

virgilijus parašė:

...taip Grigorijau..kiek i subine duriau,o paskui i burna eme-visos rusaistes buvo..is lietuvos:::238

    senas ****....s .čia moterų klausia , jeigu ką big_smile ..gal gerai nebeįžiūrėjai kokį diedą varei ir koks tau čiulpė big_smile geriau patylėtum čia jaunimui smegenų nedrumstęs ....:::033 ...rado kuo girtis ...kas nori analinį kitam daryti -reiškia pačiam labai patinka kai kiti tau daro ... big_smile ...pabandyk ant kokios ožkos ar gaidžio -dar geresnis kaifas bus big_smile ...lysk į krūmus su savo iškrypimais -tavęs seniai moterys nebejaudina :::223

11

Re: Anal sex

Danguolė parašė:
virgilijus parašė:

...taip Grigorijau..kiek i subine duriau,o paskui i burna eme-visos rusaistes buvo..is lietuvos:::238

    senas ****....s .čia moterų klausia , jeigu ką big_smile ..gal gerai nebeįžiūrėjai kokį diedą varei ir koks tau čiulpė big_smile geriau patylėtum čia jaunimui smegenų nedrumstęs ....:::033 ...rado kuo girtis ...kas nori analinį kitam daryti -reiškia pačiam labai patinka kai kiti tau daro ... big_smile ...pabandyk ant kokios ožkos ar gaidžio -dar geresnis kaifas bus big_smile ...lysk į krūmus su savo iškrypimais -tavęs seniai moterys nebejaudina :::223

O tai tipo jei darai moteriai analini tai cia kazkas nenormalaus?

12 (redagavo Ilona 2014-04-05 14:29)

Re: Anal sex

nereikėtų savo nuomonės piršti kitiems...kas nepriimtina vienam,tas gali būti priimtina kitam...esmė tame,kad viskas normalu,kas priimtina ir malonu abiem partneriam.Tik du žmonės gali tai nutarti,ir nebūtinai jie turi girtis visam svietui,ką veikia miegamajame.nors man irgi atrodo nepriimtina,bet,jei tai kažkam malonu,kodėl jie neturėtų to daryti?

13

Re: Anal sex

man asmeniskai nieko idomaus, na o buvusiai parntneriai ziauriai patiko, -sparbiausia gerai paruosti:)

14

Re: Anal sex

sitoj visoj nesmonej palaikau tik vien nuomone cia dvieju zmoniu apsiprendimo reikalas o kas mano kitaip linkiu pasigyditi nuo savo iskreiptos psihikos ir liguisto mastymo

15

Re: Anal sex

geriau i vienuolyna stok o ne reklamuokis kiekvienoj temoj

16

Re: Anal sex

Arturas parašė:
Danguolė parašė:
virgilijus parašė:

...taip Grigorijau..kiek i subine duriau,o paskui i burna eme-visos rusaistes buvo..is lietuvos:::238

    senas ****....s .čia moterų klausia , jeigu ką big_smile ..gal gerai nebeįžiūrėjai kokį diedą varei ir koks tau čiulpė big_smile geriau patylėtum čia jaunimui smegenų nedrumstęs ....:::033 ...rado kuo girtis ...kas nori analinį kitam daryti -reiškia pačiam labai patinka kai kiti tau daro ... big_smile ...pabandyk ant kokios ožkos ar gaidžio -dar geresnis kaifas bus big_smile ...lysk į krūmus su savo iškrypimais -tavęs seniai moterys nebejaudina :::223

O tai tipo jei darai moteriai analini tai cia kazkas nenormalaus?

   jei esi kiek nors išprusęs turi žinoti ,kad moteris ta vieta nieko nejaučia ...čia turiu omeny normalią moterį , o ne su kažkokiais hormonų sutrikimais ....jei moteris  tam sutinka reiškia ji nori tiesiog tau įtikti -jai tikrai nėra tai malonu , o vyrui ....svarbu -skylė smile ...o jūs jauni vaikinukai turėtumėte jau žinoti , kad moterys net normaliai daug kada vaidina orgazmą , o tokiu atveju -tuo labiau ... smile

17

Re: Anal sex

Rimas parašė:

man asmeniskai nieko idomaus, na o buvusiai parntneriai ziauriai patiko, -sparbiausia gerai paruosti:)

  ...buvusiai partnerei ? ...va būtent ...o kodėl buvusiai ? ...gal todėl ji ir buvusi ,kad jai tai ...nepatiko smile .....o jei tikrai patiko , tai jai su hormonais netvarkoje ...ji ...nelabai ...moteris buvo smile

18

Re: Anal sex

Kleopatra parašė:

Sveiki. Esu auksta, protinga, simpatiska, ismintinga, issilavinusi, tiesa dar tesiu studijas, bet jos nera eilines,sunku istoti, sunku rasti darbo, klientu, isivaziuoti, bet jeigu viskas gerai, ateitis laukia gera.   Esu katalike, morali, megstu kulturingus renginius kaip klasikos koncertai, parodos. Filosofiska ir mastanti moteris. O einant arciau reikalo, tai esu skaisti ir laukianti iki vestuviu, taciau visuomene dabar tokia brutali, kad kaip nera auksto ir simpatisko partnerio nueiti i klasikos koncerta, taip ir nera vyro, kuris noretu tokios moters kaip as. Daznai net juokauju, kad jeigu gatveje velai vakare uzpuls ir nores isprievartauti, pasakius, kad esu nekalta iskarto issigas ir pabegs.
P.S. Keiksmazodziu ir izeidinejimu nereikia. Pati nesikeikiu, nerukau ir negeriu.
AR IMANOMA MAN SUSIRASTI VYRA? Ar geriau vaziuoti i uzsieni ir ten ieskoti laimes, kaip nemaza dalis lietuvaiciu..?

  niekaip nesuprantu ko  kiekvienoj temoj reklamuojies ? smile ..jei esi dorybės įsikūnijimas- tai ši svetainė ne vieta ieškoti sau vyro smile ....čia tau dauguma pasiūlys neįpareigojančiam sexui ....:) ...yra ir čia gerų ir protingų , bet jei esi apie save tokios geros nuomonės vadinasi tavo kartelė labai aukštai pakelta ..tai vargu ar iš viso lengvai rasi smile .....linkiu sėkmės ..žinoma ......kas ieško tas randa smile ...tik nereikia čia lysti visiems į akis smile ..prašau smile

19

Re: Anal sex

Ilona parašė:

nereikėtų savo nuomonės piršti kitiems...kas nepriimtina vienam,tas gali būti priimtina kitam...esmė tame,kad viskas normalu,kas priimtina ir malonu abiem partneriam.Tik du žmonės gali tai nutarti,ir nebūtinai jie turi girtis visam svietui,ką veikia miegamajame.nors man irgi atrodo nepriimtina,bet,jei tai kažkam malonu,kodėl jie neturėtų to daryti?

   .....sutinku smile .....tik nereikia girtis apie tai visam svietui smile ....yra kam patinka sexas su su šunimis... ir vyrams ir moterims ..patinka kitokie gyvūnai ....kam rėkti apie tai pasauliui , patinka vyras su vyru , moteriai su moterim -tai negi parašysi į laikraštį ----KIEKVIENO ASMENINIS REIKALAS ....tik kad to nematytų vaikai ir nesigirti visiems smile , o tai susitinki žmogų tokį ,kalbi smile . bet mintyse galvoji ,kaip ...jis ant tos karvės lipo big_smile:D ( tikri faktai )  ...darykit kas malonu , kad tik randate su kuo ,tik nesigirkite visiems ir nesidemonstruokite visiems  smile

20

Re: Anal sex

Sandrita parašė:

nelabai suvokiu ka norejei pasakyti su situ savo postu.,.bet tiek to..pasakysiu labai paprastai kiek zmoniu tiek nuomoniu, vienoms patinka kitoms ne smile tai dvieju zmoniu asmeninis reikalas o kitiems tai neturetu rupet kas ir kaip..

araline nenori ?