61

Re: Anal sex

mamai pasipasakok.

62

Re: Anal sex

nesamne bent jau man, kam gali buti tai malonu, kažkoks iškrypimas, žmones iš kvailumo prisigalvoja visokiu nesamoniu anal, grupiniu ir pan, savo kuna pradeda niekinti, galvoja kad karta gyvena tai gali gerai linksmintys, nors tos linksmybes, žmonijos liga, kaip visokie pedofilai, piderastai ir pan.

63

Re: Anal sex

Nera bobu, kurios neciulpe, arba nebande analo, arba dar ciulps, arba bandys! Tai as jum, kaip vyras vyrams sakau! Ir galit taska cia det!

64

Re: Anal sex

Sergio parašė:

Nera bobu, kurios neciulpe, arba nebande analo, arba dar ciulps, arba bandys! Tai as jum, kaip vyras vyrams sakau! Ir galit taska cia det!

nesutinku su tavim. yra bobu kurios niekada per savo gyvenima vyro neturejo taip ir mirsta senmergem nes saugo savo kelnaiciu turini kaip didele vertybe. todel tavo teiginis apie oral ir anal sex yra neteisingas

65

Re: Anal sex

visoms patinka, bet dar ne visos tai zino

66

Re: Anal sex

oralinis geriau ir kai vienas kitam malonumą suteikia:::021

67

Re: Anal sex

Arturas parašė:

oralinis geriau ir kai vienas kitam malonumą suteikia:::021

o čia prie ko? smegenis taip užspaudė, kad temos pavadinimo nesimato? :DD

68

Re: Anal sex

kai **** ania, viena men tipo su ja "draugauji" duri i sikna, tada ji tau nuciulpia, o kita men **** pasiunti - tai ziuri jau kita buciuoja, nors pries men. is anal istraukes jai iskat davei ciulpt...nu i fainai, ani, fainulkos?
juk esme gerai dantis issivalyt...o kokai jau praeitis, ale tik nezino..

69

Re: Anal sex

šeip sakau kas geriau ir tiek.. smegenys vietoj

70

Re: Anal sex

JO jo geriau nesibuciuoti. smile

71

Re: Anal sex

man bučiuotis patinka su panelė:::450

72

Re: Anal sex

Kokie visgi vyrai mieli yra :::035:::037

73

Re: Anal sex

mes žinoma mieli jei moterys supranta ir pasitiki ir nebijo.

74

Re: Anal sex

nori jos visos kad tik kistum ,bet kai pagalvoji kad reiks gal kita buciuot o tada dar is po analinio ir ant dantuko ima,tai velniai nemate tokias karves

75

Re: Anal sex

Žemas lygis taip diskutuot, o temos autorius apskritai yra pyyyyyyp....Tokie forumai turėtų būti uždari ir apsaugoti, o bacilos veistis tik tarp savo lygio bacilų.

76

Re: Anal sex

Kas per pirma pasimatyma turejo anal sex experience?

77

Re: Anal sex

Aš(jei ką su mergina).
Taip man patinka ir kai mane ir  kai aš smile

78

Re: Anal sex

Pūkis Baisuolis parašė:

aš tai pykstu dėl to, jog žmonės pasidarę ant tiek debilai, degeneratai, ir degradai, kad jiems tik seksas galvoje,,,, pakalbėti apie literatūrą, religiją, mitologiją, papročius, kultūrą, istoriją, politiką, sociologiją, verslą, pramogas, vertybes.... neeee.... tylėtų kaip vandens burnon prisėmę.... kaip tik apie dziundias ir pimpalus kalba eina, tai iškart kalbos kaip katile verda,... jetau, žmones kas su Jumis? ar taip seniai nepisę, kad horomonai kaukoles skaldo, ar kas Jums yra? ;DD

Pagaliau bent vienas normalus pastebejimas per visa forumo istorija

79

Re: Anal sex

Pūkis Baisuolis parašė:

aš tai pykstu dėl to, jog žmonės pasidarę ant tiek debilai, degeneratai, ir degradai, kad jiems tik seksas galvoje,,,, pakalbėti apie literatūrą, religiją, mitologiją, papročius, kultūrą, istoriją, politiką, sociologiją, verslą, pramogas, vertybes.... neeee.... tylėtų kaip vandens burnon prisėmę.... kaip tik apie dziundias ir pimpalus kalba eina, tai iškart kalbos kaip katile verda,... jetau, žmones kas su Jumis? ar taip seniai nepisę, kad horomonai kaukoles skaldo, ar kas Jums yra? ;DD

21 amzius, zmonija link degradacijos, tik pasiruryt kaip galvoja, visa kita yra nesvarbu... Vistiek kazkas evoliucionuos, kaxkas isnyks smile tik lauksim ir stebesim smile

80

Re: Anal sex

Ir siaip manau, kad si tema ne tam skiltelyj. Juk sikna tai ne lities organas, o shudo  ismetimo anga smile