1

Tema: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Kaip manot?ir kodel?

2

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

manau, kad mylet, ne toks tuscias zmogus buni:)

3

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

geriau jau nemyleti.. labai jau sunku iskesti tai, kad nesulaukti atsako i savo jausmus, bet sirdziai neisakysi, taip kad gna beprasmiska apie tai diskutuoti big_smile

4

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

geriau myletis:) ir nesiparinti:)

5

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

manau geriau mylet be atsako nei nemylet..bent mintyse zmogus myli svajoji

6

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

skaudu bet buna kai issimyli ir zinai kad jis is to tipo zmonių kur esi ne jo skonio ir dar pasaipų gali susilaukti,man taip yra buve mokyklos laikais..viena zmogu iki ausu buvau issimylejusi bet mintyse taip niekada ir nepasakiau jam to.....

7

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

oi as irgi gal uz tai,kad geriau nemyleti,nei mylet be atsako.Labai jau skauda.Svajoji, galvoji, o zinai, kad pakeisti nieko negali ir pats tarsi stovi vietoje: nieko nenori, niekas neidomu,jokio stimulo nera.Brrrr...

8

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

na taip bet issimyli ir viskas ir nieko nepakeis po to laikui begant stengiesi to jausmo atsikratryti...

9

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Myleti butinai reikia be meiles zmogus pasidaro tuscias ir neidomus. O be atsako myleti aisku skaudu, bet kas meileje nera nukentejes tas nesupras ka reiskia myleti ir buti mylimam ir nevertins to zmogaus kuris ji istikro myli!, Na bent tokia mano nuomone smile

10

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

sakyciau teisingai pastebeta..

11

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

myleti reikia, bet be atsako tai yra labai sunku...

12

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

o as manau kad geriau visai nemylet.... kam tos kancios... juk lb kankinies kai myli o i tavo jausmus neatsako... hmm

13

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

geriau yra mileti ir pabandyti tai isreiksti smile

14

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

nu nepasakyciau kad geriau myleti kai pasako kad tarp musu nieko negali but... o tu kaip kvailys ir tikiesi...

15

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

sirdziai neisakysi..ot buna imi ir issimyli ar susizavi

16

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

As tai sakyciau myleti, tik aisq priklauso nuo situacijos... Pats dabar kaip tik sedziu tokiam liune bandziau neprisiristi prie 1 paneles nes zinojau kad nieko gero nebus ir... niu tiesiog per daug durnai viskas klostysis is jos puses tas pats bet as dabar isimylejes iki ausu o ji pasimetusi... ir nzn ka daryti bet man **** del to kad man smagu leisti su ja laika as prie jos labai prisirises ir dziaugiuosi gyvenimu. O kaip bus paskui ar isvis kaip pakryps santykiai galvoju kiekviena vakara bet tai mane tik dar labiau uzveda stengtis.. ir as tikiu kad busiu dar laimingesnis kada... Niu ir dabar nesiskundziu tongue

17

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

geriau suni nusipirkt,kad nuotaika butu geresne

18

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Tomas, 21 parašė:

geriau suni nusipirkt,kad nuotaika butu geresne

big_smile big_smile big_smile
:::437:::437

19

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Pritariu Vytautui. .Cia kad sako kad jai nemylesi busi tuscias.. Tada puse pasaulio butu tuscia vieta.. Kaip tik zmogus yra idomesnis kai neisimeles..Tada jis ziuriu ne i viena savo isrinktaji (-ja).. O seip be atsako tj geriau nemylet.. Neesu to patyres bet yra mane myleje be atsako ir zinau kad tai skaudu... :[

20

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

smile manyciau, cia net ir klausimo negali but. Meile - jausmas abipusis, jei myli tik vienas, tai - kancia.