21

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

is vis nemyleti.... pasaulyje maziau nesusipratimu butu ir maisaties

22

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Nu meile ira bet labai dauk kartu tenka nusivilti nes dazniausei antra puse taves nemyly jau zinau man jau taip atsiko sad sad sadhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/662

23

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

kaip skaudu kai taip atsitinka jei kam nors tai atsitiko parasykit pasidalinsim skausmu kartu  :-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[

24

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

geriau nemyleti, nei mylet ir nesulaukt atsako, nes meile tikra turi but abipuse. kai myli ta zmogu kuris taves ne, tai cia tik kankinimasis ir daugiau nieko.

25

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Vaida, 13 parašė:

kaip skaudu kai taip atsitinka jei kam nors tai atsitiko parasykit pasidalinsim skausmu kartu  :-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[


ar ne perjauna tokiems dalykams? tavo amziau tokio dalyko kaip meile nemanau jog yra. ir beto vargiai supranti kas tai yra.

26

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

neisizeisk tik, bet esi dar jauna, ir labai maziai maciu, todel ir abejoju tuo

27

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

jau tada tai geriau isvis nemyleti.... be atsako meile - ziaurus dalykas...:-}

28

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Geriau nemyleti su atsaku..:D

29

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Pize jau pusantru metu myliu wapshie be atsako. Ankscheuj bent kalbejo dabar vapshie vengia .... sad

30

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

manau, kad priklauso nuo pacio zmogaus....As myliu jau gal kokius 3 metus ir supratau, kad ta zmogu as tikrai tikrai myliu, jauciu, kad jis mano sirdyje, mano viduje ir man to uztenka...... ir man tikrai nesunku taip mylet....ir zinau, kad nieko nebus....ir tikrai nenoriu to jausmo prarast, nes tas jausmas, tai siluma, sviesa....tai va smile

31

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

niu ka galiu pasakyt svarbiausia susitaikyt su realybe nedet vilciu kad atsakys y tavo meile ar susizavejima nesvajot tada viskas buna pakenciama ir galima praleist garziu akimirku su tuo zmogum(kaip draugai), seip daugas priklauso nuo aplikybiu ir situacijos.  meile be atsako ner jau toks baisu dalykas ji brandina zmogu dar yra blogiau kai myli ir tave palieka:(

32

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

myleti ir tik myleti. net jei ir be atsako, net jei ir grauzia, bet meile keicia zmogu. imi ja labiau vertinti, atsargiau zavetis.. gal tai kazkiek ir negerai, bet ir labai i nauda=) realiau i gyvenima pradedi ziuret, jei sugebi nugalet save ir gyvent toliau, issaugant to grazaus jausmo prisiminimus kazkur giliai giliai sirdies kamputyje. sunku istverti meile be atsako, bet ji sustiprina.
tiems, kurie sakot, kad geriau nemylet: negi manot, kad meile turi buti vien tik dziaugsmas?.. kam cia kankintis, ane? paskui zmones ir nebevertina meiles, paskui ir atsiranda tokie klausimai ar ji isvis dar ko nors verta.. man gerai - myliu, negerai - nemyliu.. ne taip?

33

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

geriua nieko nemyleti,nejausti tik viska pagal save galvoti, visi kiti tegu eina.........na toks gyvenimas, pasaulis ziauriai nusivyliau sad

34

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

...be meiles zmogus neegzistuoja...jokia gyvybe...nes meile suteikia sparnus...nors...bet kas nerizikuoja negeria sampano...manau tuo viskas pasakyta...

35

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Saule, 19 parašė:

Kaip manot?ir kodel?

geriau jau nemylet, nes tada nors nesikankini, ir ramiai gyveni , o meile be atsako tai tik kancia

36

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Geriau jau is vis nemyleti....ta laika paukotik sau ir buti ramiam......nors nebus kanciu!!!!!!!!!!! Nors is vis tokio dalyko kaip meile nera!

37

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

retorinis  cia klausimas  juk  sau neisakysi jausmas yra jaumas  jo nesusireguliuosi

38

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

manau kad meiles reikaluose neapsvilt neimanoma.. bet toks jau tas gyvenimas todel manau kad i ta pacia upe wel pristi tikrai verta wink

39

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Linas, 18 parašė:

manau kad meiles reikaluose neapsvilt neimanoma.. bet toks jau tas gyvenimas todel manau kad i ta pacia upe wel pristi tikrai verta wink

Jei karta nusvilai...tai kam cia kankintis ir dar karta ir t.t...galima nusvilti,kol atsiras ta tikra meile kurei tu rupesi! big_smile

40

Re: Kas geriau,myleti be atsako,ar isvis nemyleti??

Lina, 19 parašė:
Linas, 18 parašė:

manau kad meiles reikaluose neapsvilt neimanoma.. bet toks jau tas gyvenimas todel manau kad i ta pacia upe wel pristi tikrai verta wink

Jei karta nusvilai...tai kam cia kankintis ir dar karta ir t.t...galima nusvilti,kol atsiras ta tikra meile kurei tu rupesi! big_smile

na mano tokia nuomene kad i bala krites sausas nepakilsi tai su tuo tikslu ir vel brendu.. na manau kad jei ieskai tai tikrai randi.. juk senberniu tikrai buti nesinori ;D