1

Tema: Amziaus skirtumas

kaip manot koks ar yra meileja amziaus skyrtumas? ir koks metu skyrtumas jusu nuomone yra normalus?

2

Re: Amziaus skirtumas

vysu pyrma syta tema jau buvo . vISU antra manau kat labeu swarbu ira ne amzeus o gramatykos  klaidu kiekio skyrtumas XD

3

Re: Amziaus skirtumas

Helicopterdick parašė:

vysu pyrma syta tema jau buvo . vISU antra manau kat labeu swarbu ira ne amzeus o gramatykos  klaidu kiekio skyrtumas XD


:DDDDDDDDD

4

Re: Amziaus skirtumas

afigiet.:::044

5

Re: Amziaus skirtumas

Artūras parašė:
Helicopterdick parašė:

vysu pyrma syta tema jau buvo . vISU antra manau kat labeu swarbu ira ne amzeus o gramatykos  klaidu kiekio skyrtumas XD


:DDDDDDDDD

big_smile big_smile

6

Re: Amziaus skirtumas

Helicopterdick parašė:

vysu pyrma syta tema jau buvo . vISU antra manau kat labeu swarbu ira ne amzeus o gramatykos  klaidu kiekio skyrtumas XD

big_smile:D:D:D:D:D:D:D:D

7

Re: Amziaus skirtumas

kol tavo stovi, o jos stangri smile

8

Re: Amziaus skirtumas

As su pencininke mylejausi ir vysaij fainai patyko noreciau pakartot

9

Re: Amziaus skirtumas

Audrius parašė:

kaip manot koks ar yra meileja amziaus skyrtumas? ir koks metu skyrtumas jusu nuomone yra normalus?

  jei apie rimtą normalią meilę klausi -10m į abi puses , visa kita irgi įmanoma , bet jau gali būti problematiška ,kaip reaguos aplinkiniai  , o jei ir tai nesvarbu ....pirmyn smile
  taip čia jau minėjo ,kad tema  tikrai  atsibodusi ........jeigu jauniems -tas amžiaus skirtumas labiau svarbus , vyresniems -nebe taip ...o jei čia kažkas meilę supranta tik kaip sexą .....jokio skirtumo koks tas amžiaus skirtumas smile ..žinoma, kam tai priimtina smile

10

Re: Amziaus skirtumas

3-5 metai nieko. Draugavau su jaunesniu keturiais metais beveik metus, na tikrai jautėsi jog jauniklis, bet šiaip labiau priimtina turėt vienmetį ar kokiais metais vyresnį draugą.

11

Re: Amziaus skirtumas

kristtina parašė:

3-5 metai nieko. Draugavau su jaunesniu keturiais metais beveik metus, na tikrai jautėsi jog jauniklis, bet šiaip labiau priimtina turėt vienmetį ar kokiais metais vyresnį draugą.

  iš kitos pusės...geriau jaunesnis protingas , negu daug vyresnis ir ...glušas big_smile

12

Re: Amziaus skirtumas

Jaunas, protingas ir energingas smile Uch koks seksas ir gyvenimas smile Tikras atjaunėjimas vyresnei smile

13

Re: Amziaus skirtumas

valdas parašė:

Jaunas, protingas ir energingas smile Uch koks seksas ir gyvenimas smile Tikras atjaunėjimas vyresnei smile

  ką čia kliedi big_smile ....kai esu pvz 24 o vyras 19 .....tai kokia čia labai vyresnė ? koks čia atjaunėjimas tokiuos metuos ? big_smile ( pvz mano atvejis kai aš tuokiausi ) ...

14 (redagavo valdas 2014-04-14 14:33)

Re: Amziaus skirtumas

Tai jeigu tu tokia protinga, kad nesupranti apie ką aš čia, tai ką tau tie metai pridėjo? smile

15

Re: Amziaus skirtumas

valdas parašė:

Tai jeigu tu tokia protinga, kad nesupranti apie ką aš čia, tai ką tau tie metai pridėjo? smile

  fui ..koks bjaurus big_smile ....tai paaiškink kad toks protingas ką turėjai omeny ? smile

16

Re: Amziaus skirtumas

Čia tu bjauri smile Fui smile Kai atsiprašysi, paaiškinsiu smile

17

Re: Amziaus skirtumas

valdas parašė:

Čia tu bjauri smile Fui smile Kai atsiprašysi, paaiškinsiu smile

   big_smile big_smile ...pasiutimas big_smile , kaip čia jūs jauni tokie užgaulūs big_smile ...na :::045paaiškinsi ką turėjai minty ? smile

18 (redagavo valdas 2014-04-14 15:13)

Re: Amziaus skirtumas

Pati prisidirbai ir dirbi toliau smile Kai atsiprašysi, tada smile

19

Re: Amziaus skirtumas

valdas parašė:

Pati prisidirbai ir dirbi toliau smile Kai atsiprašysi, tada smile

   big_smile big_smile nesulauksi  , nieko blogo nepasakiau :::b49

20

Re: Amziaus skirtumas

Tuomet gero vakaro smile