1

Tema: pirmas kartas(sex)

kada ir kaip viskas buvo jusu pirmas kartas? na suprantas...

2

Re: pirmas kartas(sex)

mano buvo 20-ies metu, taip kad dar gali palaukt big_smile

3

Re: pirmas kartas(sex)

dar nekaltas ir neskubu to daryt big_smile

4

Re: pirmas kartas(sex)

as irgi siulau dar ilgai palaukti big_smile man irgi buvo 20

5

Re: pirmas kartas(sex)

man irgi 20.. big_smile taigi palauk metelius minimum 8.. big_smile

6

Re: pirmas kartas(sex)

niu ir sumasto jaunimas siais laikais...;D tokiu metu as dar su draugais siauciau ir vaikyste dziaugiaus o ne apie pirmus kartus masciau...;D

7

Re: pirmas kartas(sex)

Iveta, 16 parašė:

niu ir sumasto jaunimas siais laikais...;D tokiu metu as dar su draugais siauciau ir vaikyste dziaugiaus o ne apie pirmus kartus masciau...;D

o dabar? big_smile:D:D:D:D

8

Re: pirmas kartas(sex)

nu as ir nenoriu dar!!! :-] tik siaip idomu big_smile kaip ten viskas yra!... :]

9

Re: pirmas kartas(sex)

Greta, 11 parašė:

nu as ir nenoriu dar!!! :-] tik siaip idomu big_smile kaip ten viskas yra!... :]

tai mes ir sakom, palauk maziausiai 8 metelius - pati suzinosi.. smile

10

Re: pirmas kartas(sex)

jei nenori tai ir nelysk kur nereik ;D

11

Re: pirmas kartas(sex)

nu gerai gerai...!! :::756

12

Re: pirmas kartas(sex)

neskubėk..nepraleisk vaikystės vėjais..:D

13

Re: pirmas kartas(sex)

ka ta vaikyste jau seniai prabego db reik egzam ruostis ner laiko tos vaikystes praleidinet !!!!!

14

Re: pirmas kartas(sex)

siais metais 10 klases

15

Re: pirmas kartas(sex)

Na tegu domisi vaikai?:) Gal pasiklause proto igaus ir supras, kad nera kur skubeti:)p

16

Re: pirmas kartas(sex)

pritariu linui

17

Re: pirmas kartas(sex)

visi turi savo nuomone...! kitiek merikia to sexo kitiems tai tik filami ar seip darbas patikekite kuo toliau tuo daugiau visi daugiau sneka apie sexa ir jo nori galvoja cia kaskas naujo kad visi tiek sneka...ak sexas... big_smile

18

Re: pirmas kartas(sex)

;D idomu vaikams

19

Re: pirmas kartas(sex)

as tokiu metu dar apie sexa net negalwojau o dabar kas darosi?:DD kas paliko is jaunimo?:D kas bus su musu waikais ??A?:D baisuu...:D

20

Re: pirmas kartas(sex)

Kas bus tai matosi is istorijos, viduramziais jau susilaukdavo palikuoniu vidutiniskai 16 metu paneles... Vat taip ir sukasi pasaulis... Sena mada sugrizt baigia :DD Nereikia jaunimeli neskubekit...