21

Re: pirmas kartas(sex)

tai jau tikrai:) bet istikruju as noreciau waikiuko:) bet susigadinciau wisa gywenima:)~

22

Re: pirmas kartas(sex)

whaha, cia tay kietas bazaras;D

23

Re: pirmas kartas(sex)

Del ko keistas?Merginos jau taip sukurtos vaiku noreti...Bet gerai,kad mergele zino,kad dar per anxti.

24

Re: pirmas kartas(sex)

smile tai manau cia wisos zino kad peranksti:) o kadangi labai myliu waikus noreciau vvieno:)~~ ir tikrai cia ne tame esme kad noriu sexo ar dar kazko zinau kad yra per anksti:)

25

Re: pirmas kartas(sex)

dar tikrai per anksti apie sexa galvot kaip sakoma "ateis laikas bus ir vaikas " big_smile

26

Re: pirmas kartas(sex)

Cia buvo klausta apie pirmaji karta,tai visu pirma patariu pasirinkt tinkama partneri su kuriuo esi 100% tikra kad nori but jo ir kad del to veliau nesigailesi...Ir tai padaryk tik su savo vaikinu o ne su siaip tau patinkanciu grazuoliuku kuris gal tik keleta kartru atkreipe i tave demesi ir ruosies padaryt bet ka...

27

Re: pirmas kartas(sex)

Ruosies,nesiruosi,jis ateis ir viskas,manau,pajusi,kai jau laikas...Man mano pirmas kartas nepatiko,tikriausiai nebuvau tam pasiruosusi...Nors su tuo vaikinu iki siol tebesu:)Liepa vestuves:)

28

Re: pirmas kartas(sex)

Oho:) Na, ka galiu pasakyt, sveikinu, tai turbut daugelio merginu svajone:D

29

Re: pirmas kartas(sex)

natalija sveikinu

30

Re: pirmas kartas(sex)

pirmas blynas visada prideges big_smile speju kiti kartai neprasti, kad vestuves kelsit ;]]] p.s. dar karta kartoju, vaikai zaiskit su lelem o ne su savim !!

31

Re: pirmas kartas(sex)

tu cia man?

32

Re: pirmas kartas(sex)

heh , sheip ner skirtumo kada uzsiimsi pirma karta , juk visiems ateina savu laiku uzsiimti meile . Cia visishkai ner skirtumo metuose , neskaitant 11~14 metu smile Bei pagal viska pirma karta geriau praleisti su mylimu zmogumi !

33

Re: pirmas kartas(sex)

pritariu aleksandrui

34

Re: pirmas kartas(sex)

joa..pimas kartas wisada geriausias su mylimu zmogum..

35

Re: pirmas kartas(sex)

Dekui uz sveikinimus:)

36

Re: pirmas kartas(sex)

o taj niekas nepapasakoks koks tas pirmas kartas...?=D

37

Re: pirmas kartas(sex)

manau tai per daug asmeniskas reikalas...

38

Re: pirmas kartas(sex)

Nieko cia jie nesupras tie vaikia (kaip as) paziureje kaip mylis tas ar anas jie tik sito uzsimanys sito pamate kaip kiti kaifuoja big_smile Na as nezinau dar nesu bandes ir nlb noreciau nu gal nuo 14-15 meteliu jau ieskosiu paneliu kurios sutiktu nueit i lowyte big_smile

39

Re: pirmas kartas(sex)

Deividas, 22 parašė:
Iveta, 16 parašė:

niu ir sumasto jaunimas siais laikais...;D tokiu metu as dar su draugais siauciau ir vaikyste dziaugiaus o ne apie pirmus kartus masciau...;D

o dabar? big_smile:D:D:D:D

hmmmmm...kaimynu langai sveiki reiskia nebeesu tokia pasiutus kaip vaikystej buvau.......o del pirmo karto tai cia mano asmeninis reikalas...as ne is tu zmoniu kurie gali pasakyti su kuo miegojo kaip miegojo ir t.t. :pp

40

Re: pirmas kartas(sex)

Vidmantas, 13 parašė:

Nieko cia jie nesupras tie vaikia (kaip as) paziureje kaip mylis tas ar anas jie tik sito uzsimanys sito pamate kaip kiti kaifuoja big_smile Na as nezinau dar nesu bandes ir nlb noreciau nu gal nuo 14-15 meteliu jau ieskosiu paneliu kurios sutiktu nueit i lowyte big_smile


nemanaj kad ir td per anxti ??? ;D prajuokinaj big_smile nju ce nerealej pawarej "nuo 14-15 meteliu jau ieskosiu paneliu kurios sutiktu nueit i lowyte big_smile" ne nu tju pawaraj big_smile