41

Re: pirmas kartas(sex)

O kas cia tau taip juokinga?Gaila,bet taip jau yra...

42

Re: pirmas kartas(sex)

sutinku su natalija

43

Re: pirmas kartas(sex)

Taip, kuo toliau, tuo anksčiau jaunimas viską išbando..

44

Re: pirmas kartas(sex)

big_smile toks gyvenimas

45

Re: pirmas kartas(sex)

Marija, 15 parašė:

as tokiu metu dar apie sexa net negalwojau o dabar kas darosi?:DD kas paliko is jaunimo?:D kas bus su musu waikais ??A?:D baisuu...:D

sutinku...baisus db jaunimas...nerealei....O BETO KO JUMS TAS SEXAS TAIP UZSIKABINO? TU DAR VAIKAS-TAIGI DZIAUGIS...IR LAIMES TIKRAI NERASI JEJ ANKSCIAU PRADESI:)...O BETO AS IR BAXURU TU NESUPRANTU KOKS JIEMS SKIRTUMAS AR PANA MYLEJOSI IKI JO AR NEA..NU O JEJ NESIMYLEJO TAI KA MESI?

:?:?:? O KAD NEBUTU KZK NUSUSIPRATIMU REIK IS KARTO PASAKYT KAD NENORI SU JUO IR WSIO...NU NEBENT SUP[RASTUM KAD JIS TASAI SU KURIO NORETUM TAI TADA..IR TAI TURETUM BUT 100% ISITIKINUS...:)
P.S. CIA MANO NUOMUONE..JEJ KA:) O BETO AS DAR MERGAITE JEJ KAS NE TAIP SUPRATOT ;d

46

Re: pirmas kartas(sex)

Juste saunuole:) pritariu :-]

47

Re: pirmas kartas(sex)

Justina, 19 parašė:

Taip, kuo toliau, tuo anksčiau jaunimas viską išbando..

o kas bus po 20m.?

48

Re: pirmas kartas(sex)

nerizikuok tokiu metu

49

Re: pirmas kartas(sex)

prisimastot visko=D

50

Re: pirmas kartas(sex)

nezinau kaip ten jum panos,bet vaikinam tas sexas kokiom 5min ir vsio,poto mazoxizmas buna jau:D

51

Re: pirmas kartas(sex)

big_smile Robertas nieka geriau nesu girdejas big_smile

52

Re: pirmas kartas(sex)

Greta, 11 parašė:

nu as ir nenoriu dar!!! :-] tik siaip idomu big_smile kaip ten viskas yra!... :]


jo as irgi kaskaip nenoriu bet vistiek noriasi pabanditi
:::247:::243

53

Re: pirmas kartas(sex)

palaukit neskubekit ateis laikas ir suzinosit...

54

Re: pirmas kartas(sex)

as noriuuuu labai sexo

55

Re: pirmas kartas(sex)

visgi man keista, kad tokio amziaus vaikai jau nori... save puikiai atsimenu, 9-11 metu, tai man i galva tokios mintys nelindo... idomu is kur tas noras kyla? filmu su s raide prisiziuri?

teodorai, man truksta zodziu...:V gal cia jau darosi "kietumo" reikalas... devynmeciai jau nori sekso... siaubas...

56

Re: pirmas kartas(sex)

siaip o ka...buvau indijoje turkijoje ir tikrai maciau 9 10 metu moteris jau su vaikais...ten 16 jau senmerges;D

57

Re: pirmas kartas(sex)

waje na lietuvoj taj negresia:-D:-D:-D

58

Re: pirmas kartas(sex)

nors tiek gerai...

59

Re: pirmas kartas(sex)

big_smile įdomus klausimas... Na, aš dar nekalta tongue Ir atsiduosiu tik išrinktajam - antrai sielos pusei wink

60

Re: pirmas kartas(sex)

as cia!!! big_smile big_smile big_smile big_smile