1

Tema: Seksas po vestuvių

Sveiki. Esu auksta, protinga, simpatiska, ismintinga, issilavinusi, tiesa dar tesiu studijas, bet jos nera eilines,sunku istoti, sunku rasti darbo, klientu, isivaziuoti, bet jeigu viskas gerai, ateitis laukia gera.   Esu katalike, morali, megstu kulturingus renginius kaip klasikos koncertai, parodos. Filosofiska ir mastanti moteris. O einant arciau reikalo, tai esu skaisti ir laukianti iki vestuviu, taciau visuomene dabar tokia brutali, kad kaip nera auksto ir simpatisko partnerio nueiti i klasikos koncerta, taip ir nera vyro, kuris noretu tokios moters kaip as. Daznai net juokauju, kad jeigu gatveje velai vakare uzpuls ir nores isprievartauti, pasakius, kad esu nekalta iskarto issigas ir pabegs.
P.S. Keiksmazodziu ir izeidinejimu nereikia. Pati nesikeikiu, nerukau ir negeriu.
AR IMANOMA MAN SUSIRASTI VYRA? Ar geriau vaziuoti i uzsieni ir ten ieskoti laimes, kaip nemaza dalis lietuvaiciu..?

2

Re: Seksas po vestuvių

Manai uzsieni ten lb kas lauks iki vestuviu?  Ir kazkam idomu suzinot, kad jo zmona nieko nemoka lovoje, kas dar ner beda, nes tarkim galima ismokt, bet ka daryt jei nesutaps niekas.. Ne esme, kita mintis, tau belieka sutikti vyra, kuriam sex nereik, ir problema ispresta, bet kad ir kitu kriteriju dar lb daug, tai gal i indija keliauk, ten daugiau meldziasi ir dainuoja, ir sex tik po vestuviu buna, bent jau taip indiskuose filmuose rodo, net ir siuolaikiniuose big_smile sekmes..

3

Re: Seksas po vestuvių

Jei sutampa poziuris ir vertybes, tai ir seksualiniai poreikiai sutaps. Ir kaip gali buti blogai myletis su zmogumi, su kuriuo net gera tyleti, nes myli visa esybe?

4

Re: Seksas po vestuvių

O kodėl tu nori mylėtis būtent po vestuvių, panele Kleopatra?

5

Re: Seksas po vestuvių

Todėl, kad noriu turėti vieną vyrą. Aš labai jautri, emocionali, sentimentali ir padori. Tik keista, kad vyrai arba nori būti pirmi, arba paskutiniai, bet nė vienas nenori būti ir pirmas ir paskutinis :DD

6

Re: Seksas po vestuvių

Gerai, man tinka. Galim eit į pasimatymą smile Bet neduok dieve tau norėsis mylėtis iki vestuvių (miegant vienoje lovoje su skorpionu taip gali atsitikti). Aš esu stiprus ir ginsiu savo klyną iki pat vestuvių nakties smile Tinka? Gerai pagalvok. Pasidomėk skorpionais. Gali būti velniškai sunku atsilaikyti smile Tos akys kartais varo iš proto smile Gerai gana reklamos ir gerų jums diskusijų smile

7

Re: Seksas po vestuvių

big_smile žinau aš labai daug apie vyrus, gal tai ir kiša koją renkantis juos... smile

8 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-05 18:29)

Re: Seksas po vestuvių

Gerai, kad daug žinai :)Tu nesuk galvos ir rinkis kokio tau reikia, kad tai ir ne dažnas egzempliorius smile Ko tau reikia, to tau reikia smile

Aš pirmąkart pasimylėjau 22 labai girtas, o blaivas 25, tai tu dar neskubėk smile

9

Re: Seksas po vestuvių

Pala, tai nuo 22 iki 25 tris metus mylėjaisi tik girtas? :DDD

10 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-05 18:39)

Re: Seksas po vestuvių

Ne, bet bajeris gavosi geras smile Tada tris metus apsimetinėjau, kad esu nekaltas (aš ir buvau nekaltas - ten alkoholis smile), ir tada atsirado panelė, su kuria abu pirmą kartą ir pasimylėjom. Ir po to antrą smile

11

Re: Seksas po vestuvių

Bet tai kaip lengva jum apsimetinėt nekaltais...
o tai tik du kartus mylėjotės su mergina? smile

12 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-05 18:49)

Re: Seksas po vestuvių

Turiu tau dar vieną klausimą smile O jeigu tau bendraujant su vaikinu labai norėtųsi pasimylėti. Ar tu būtum už tą natūralų poreikį ir nesipriešintum jam, ar stengtumeisi kaip nors ištverti iki vestuvių? smile Na jeigu tikrai labai labai norėtųsi ir jaustum, kad vat būtent su juo tai turi įvykti ir jau dabar smile

Mylėjomės daug kartų smile

13

Re: Seksas po vestuvių

O kodėl tau atrodo, kad man dabar nesinori? smile Norisi, bet laukiu, nes turiu ir daug didesnių norų dar smile

14

Re: Seksas po vestuvių

Tai puiku smile

15

Re: Seksas po vestuvių

Panašu, kad visoje Lietuvoje nėra man skirtojo arba jis labai gerai slepiasi big_smile o meniniko nelabai gal reikia, nes aš menininkė, tai užtenka big_smile

16

Re: Seksas po vestuvių

Reiškias nėra jokių problemų smile Būsimas jaunikis dar slepiasi neaišku kur, o tuo metu tavo visas laikas kūrybai ir saviraiškai smile Kol jis išdygs su gėlių puokšte smile

17

Re: Seksas po vestuvių

kad tik nebūtų per vėlu... gal jau būsiu tokia sukriošus, kad neišeis ir mylėtis :DD

18

Re: Seksas po vestuvių

jei sutampa poziuris ir vertybes tai negalvok kad gali sutapti ir seksualiniai poreikiai....as tavo metu irgi taip galvojau bet dabar nuomone pasikeite apie daug ka..... anksciau nepateisinau paneliu kurios isduoda  vyra bet teko draugauti su 2 vyrais kuriuos zmonos isdave ir turejo meiluzius ir draugaudama su tais vyrais supratau kad jos teisios buvo nes tie vyrai visiskai netike sekse....beje puse poru issiskiria kad nesutampa seksualiniai poziuriai

Kleopatra parašė:

Jei sutampa poziuris ir vertybes, tai ir seksualiniai poreikiai sutaps. Ir kaip gali buti blogai myletis su zmogumi, su kuriuo net gera tyleti, nes myli visa esybe?

19

Re: Seksas po vestuvių

galiu pateikti ir kitą statistiką, kad ilgiausiai ir daugiausiai metų išgyvena tos porors, kurios mažiausiai draugavo, praktiškai beveik nedraugavo. Čia kaip nori, taip pakreipt gali wink

20 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-05 20:18)

Re: Seksas po vestuvių

Tai eikit į pasimatymą Justinai ir Kleopatra ir nebereikės laukti smile Ūgis tinka, abu vėžiukai irgi tinka, pagal gimimo metų tinkamumą duoda 75 iš 100 (su komentaru why not - who knows http://chinese-astrology.co.uk/rooster.html), abu gimę vandens metais - irgi gerai smile - gal pasimylėsit po vestuvių, o gal ir ne po vestuvių, sau gražiai ir laimingai gyvendami smile

Marš smile