1

Tema: pietu parkas ar simpsonai?

kas jusu nuomone, geresnis filmukas? ir pagriskite savo atsakymus smile

2

Re: pietu parkas ar simpsonai?

sheip geresni simpsonai. zhymiai ilgiau jau yra, daugiau seriju ir sezonu. daugiau zhiurovu. tachiau man labiau patinka south park ;] tas juodas humoras yra visai smagu, galima ivairiu negirdetu keixmazhodzhiu prisiklausyti ;] o south park filmas yra tiesiog genialus smile

3

Re: pietu parkas ar simpsonai?

manau, kad geriau yra simsonai. o kodel, tai gal, kad zmones labiau draugiski.:D

4

Re: pietu parkas ar simpsonai?

Simsai:D

5

Re: pietu parkas ar simpsonai?

Tautvydas, 16 parašė:

sheip geresni simpsonai. zhymiai ilgiau jau yra, daugiau seriju ir sezonu. daugiau zhiurovu. tachiau man labiau patinka south park ;] tas juodas humoras yra visai smagu, galima ivairiu negirdetu keixmazhodzhiu prisiklausyti ;] o south park filmas yra tiesiog genialus smile

joa sutinku asmeniskai, man irgi labiau south park patinka, o siaip tai dar ir naujesniu epizodu irgi yra, bet nemanau, kad juos rodo Lietuvoje, siaip as irgi naujesniu ziureciua, jei kabeline turetume big_smile bet tai nieko, senesnius paziuriu smile

6

Re: pietu parkas ar simpsonai?

simpsonai...no coments....:)

7

Re: pietu parkas ar simpsonai?

MAN asmeniskai labiau patinka simpsonai nes ten ne taip kaip kitur visko vyksta daug ne taip kai kitur kas nors atsitinka ir visa seriaj tik apie tai o simpsonuose kitaip cia vyksta dauk kazkas turi po sawo problemu ir sheip.... o pietu parkas tai susirenka saika narkomanu ir keikes......

8

Re: pietu parkas ar simpsonai?

bet ta sir juokinga tame, kad tie susirenka keikiasi ir visokias nesamones daro tame ir idomumas,panasiai kaip ir tikrame gyvenime ;D

9

Re: pietu parkas ar simpsonai?

simpsonai....

10

Re: pietu parkas ar simpsonai?

man kazkaip Simpsonai ir Petu parkas nesilygina.. sakyciau, kad labiau tikru sugretinti Byvi ir Teslagalvi ir Pietu parka, o Simpsonus palikti atskirai kategorijai.. beje, as uz Simpsonus.. amerikietiskas humoras suprantamas ir mums smile

11

Re: pietu parkas ar simpsonai?

Tautvydas, 16 parašė:

sheip geresni simpsonai. zhymiai ilgiau jau yra, daugiau seriju ir sezonu. daugiau zhiurovu. tachiau man labiau patinka south park ;] tas juodas humoras yra visai smagu, galima ivairiu negirdetu keixmazhodzhiu prisiklausyti ;] o south park filmas yra tiesiog genialus smile

siaip kas del south parko tai jo seriju yra zymiai ir zymiai daugiau nei simpsonu... 1 sezonas vos ne 700 seriju... tiesiog i lietuva daug ju neatejo... tai jo... o siaip as manau kad situos du multikus tarpusavy lygint... cia greiciau reiktu koki drawn together su south park ir simpsonus su placiakelniu wink big_smile cool multikai

12

Re: pietu parkas ar simpsonai?

Man asmeniskai simpsonai, jie mielesni, o pietu parkas per daug istvirkes ;D

13

Re: pietu parkas ar simpsonai?

man tay irgi simpsonai mielesni ... , nors ir pietu parkas ..wisai nieko :DD

14

Re: pietu parkas ar simpsonai?

Simpsonai ir dar karta Simpsonai :DD

15

Re: pietu parkas ar simpsonai?

simsonai:D

16

Re: pietu parkas ar simpsonai?

man tai taip pat simpsinai

17

Re: pietu parkas ar simpsonai?

simpsonai

18

Re: pietu parkas ar simpsonai?

simpsonai

19

Re: pietu parkas ar simpsonai?

simpsonai

20

Re: pietu parkas ar simpsonai?

ir tas ir tas blevyzgos vaikams. [[; smagūs multikai. [[;