1

Tema: Draugiškas seksas?

Įdomu būtų sužinoti, ką manote apie draugišką, niekuo neįpareigojantį seksą? O gal tokio išvis nėra? Kam teko draugiškai myletis? smile Pasisakykit, nesidrovėkit wink

2

Re: Draugiškas seksas?

draugiskai? ta prasme? yra arba vieno karto nuotykis, arba seip draugyste besimylint.. kazko nesupratau tokiam klausime.. big_smile

3

Re: Draugiškas seksas?

cia turbut tas,kai ziuri su draugu TV ir pasakai,davai pasimylim?!aha gerai davai:) smile:)

4

Re: Draugiškas seksas?

Turi panelę, kurią gali vadinti drauge, bet ne mergina? Mylėjaisi su ja? Jei ne, tada nieko negaliu paaiškinti smile

5

Re: Draugiškas seksas?

Valdas, 20 parašė:

Turi panelę, kurią gali vadinti drauge, bet ne mergina? Mylėjaisi su ja? Jei ne, tada nieko negaliu paaiškinti smile

man rodos supratau, ka turi omenyje.. seip draugiskai galima, jeigu neturi antros puses.. smile o jeigu turi - tai jau kairiosios puses nuotykiai gaunas.. big_smile kitaip tariant - neistikimybe.. big_smile

6

Re: Draugiškas seksas?

Aš prieš neištikimybę smile Bet ar nemanot, kad draugiškai mylėtis, tai savotiškai apgaudinėti save - juk mylimasi ne dėl instinktų. Na aš žiūriu iš savų pozicijų ir su savom moralinėm nuostatom smile

7

Re: Draugiškas seksas?

brrr, dabar visai susipainiojau.. hmm draugiskai myletis, jeigu ne del instinktu, tai del ko? big_smile

8

Re: Draugiškas seksas?

Dėl malonumo smile kūniško ir ne tik wink

9

Re: Draugiškas seksas?

Valdas, 20 parašė:

Aš prieš neištikimybę smile Bet ar nemanot, kad draugiškai mylėtis, tai savotiškai apgaudinėti save - juk mylimasi ne dėl instinktų. Na aš žiūriu iš savų pozicijų ir su savom moralinėm nuostatom smile

Valdas, 20 parašė:

Dėl malonumo smile kūniško ir ne tik wink

nematai siokiu tokiu priestaravimu paciam sau?

10

Re: Draugiškas seksas?

svarbu, kad tik draugiskai

11

Re: Draugiškas seksas?

Nematau jokių prieštaravimų smile tiesiog galvoju, kad visgi tokio kaip draugiško sekso nėra.

12

Re: Draugiškas seksas?

o kodel nera?

13

Re: Draugiškas seksas?

Na gal mano gyvenime nėra, kitų yra tai todėl ir klausinėju čia smile

14

Re: Draugiškas seksas?

Teko beabejo, ir kad tai butu labai patike nepasakyciau..Nzn kazkaip keistai po tokio sexo..Nu bet geriau nei nieko..:D
p.s..Gal tai sukuria buvo tas neatrode kad tai tik siaip sexas "draugiskas"..gal ji isivaizdavo ir tikejosi kazko daugiau..bet nzn man tikrai tai buvo tik siaip..

15

Re: Draugiškas seksas?

na, dabar tais visai pasimeciau.. tai lyg ir tvirtini kad tau yra taip buve, tai dabar sakai, kad tokio dalyko nera.. "nu grynai konkreciai apsispresk" big_smile

16

Re: Draugiškas seksas?

koks gali buti draugiskas sexas?? cia tipo du dragai susitiko, antru pusiu neturi, pasimyleti norisi, tai sutare kad kartu paisdykaus?? nesamone, arba draugai arba kazkas daugiau.. kiek teko girdeti ir net paciai savu kailiu pajusti, kad po tokiu santykiu visos draugystes perauga i meile arba baigiais bet kokios draugystes big_smile

17

Re: Draugiškas seksas?

Vija, 24 parašė:

koks gali buti draugiskas sexas?? cia tipo du dragai susitiko, antru pusiu neturi, pasimyleti norisi, tai sutare kad kartu paisdykaus?? nesamone, arba draugai arba kazkas daugiau.. kiek teko girdeti ir net paciai savu kailiu pajusti, kad po tokiu santykiu visos draugystes perauga i meile arba baigiais bet kokios draugystes big_smile

Paaiskinimas tau..
Pvz uzsukdavau pas tokia pana arbatos ar dar ko atsigerti..Ji tikrai buvo siaip belekas, jokia ne man ne pora..Kelis kartus buvo ir sexas, bet tik tiek..Taiva tai as manau ir buvo sexas siaipsau..Mes nebuvom nei meiluziai nei pora, o tik siaip galbut draugai..:D
Buvo ir su kita kazkas panasaus, bet ten jau turbut buvo labiau panasu i meiluzius nes ji turejo kita.:D

18

Re: Draugiškas seksas?

Tomas, 26 parašė:

Paaiskinimas tau..
Pvz uzsukdavau pas tokia pana arbatos ar dar ko atsigerti..Ji tikrai buvo siaip belekas, jokia ne man ne pora..Kelis kartus buvo ir sexas, bet tik tiek..Taiva tai as manau ir buvo sexas siaipsau..Mes nebuvom nei meiluziai nei pora, o tik siaip galbut draugai..:D
Buvo ir su kita kazkas panasaus, bet ten jau turbut buvo labiau panasu i meiluzius nes ji turejo kita.:D

ai, nu tai cia draugiskai taip, ateini, arbatos pageri, draugiskai pasiduodi lovoje.. big_smile ziauru.. nera tokios savokos kaip draugiskas seksas.. bet kuriuo atveju, arba vieno karto nuotykis, arba kazkuris is kito kazko tikisi..

19

Re: Draugiškas seksas?

vat pritariu deividui.. cia buvo siaip nuotykis vienkartinis.. kokie jau jus su ja draugai buvot, jei susitikdavot bendram tikslui - arbatos gerimui, kuris baigiasi lovoje.. nemanau, kad tu ja galejai drauge pavadinti arba tiesiog nesuprantu, ka reiskia zodis draugas..

20

Re: Draugiškas seksas?

Jo tu nesupranti man atrodo..:D
Ai tingiu ta tema man antiek nereiksminga kad tingiu toliau gilintis..:D