21

Re: Draugiškas seksas?

cia dabar mazdaug panasiai gaunas, tarkim as pas Vija atlekciau arbateles pagurksnot, pabaigtume lovoje.. big_smile nu belenkas.. big_smile jeigu jau keliauji i lova, tai arba sperma smegenis spaudzia ir nesirenki su kuom (kaip sakiau vienkartinis nuotykis), arba tau tas zmogus patinka ir tt..

22

Re: Draugiškas seksas?

na na na, Devidai, atsargiau.. as jau buvau pasiruosusi tave draugu vadinti, o pasirodo, kad tu negaliu dar.. tu vis dar taikaisi arbatos lovoje big_smile
mano supratimu tai draugas tas - kuris tau is tiesu svarbus zmogus ir su juo tu planuoji bendrauti visa likusi savo gyvenima, jam gali patiketi tam tikrus dalykus, apie kuriuos tokiam arbatos gerimo ceremonijos dalyviui ne neuzsimintum.. juk pats parasei, Tomai, kad "ji buvo belekas" ir plius viskas rasoma butuoju laiku, vadinasi su tuo zmogus bet koks bendravimas nutrukes

23

Re: Draugiškas seksas?

tai vadinasi tuo metu tai ir buvo jam draugiskas seksas, neipareigojantis, ne del to, kad spaudzia smegenis, o tiesiog tai yra malonumas abiems, ir kodel gi to nepadarius, jei abu tuo metu to nori ? as taip ir suprantu ta draugiska seksa. draugiskas nebutinai reiskia su draugu, tiesiog su tuo zmogum nori tuo metu, ir kas cia blogo ? tas tomo arbatos gerimas su ta pazistama yra toks pats naturalus dalykas kaip ir seksas su ja. visiskai pateisinu.

24

Re: Draugiškas seksas?

Aleksandrai, tai cia niekas nieko nekaltina, tik daugiau diskusiju iskilo del to, kas tas draugiskas sexas: as sexas su draugu ar tiesiog abipusiais neipareigojantys santykiai

25

Re: Draugiškas seksas?

Tai cia tik siaip pavadinta draugisku sexu..Ji lygiai taippat galima pavadinti neipareigojanciu sexu ir pan..:D

26

Re: Draugiškas seksas?

na nezinau, manau galima myletis tiek su draugais, kurie tai teisingai supranta, tiek su nepazistamais vienos nakties nuotykiais smile angliskai yra toks terminas "**** mate". zmogus su kuriuo tu tik uzsiimineji seksu. cia turbut kaip tam filme "intymumas". nu zodziu, as savo nuomone apie naturaluma isdesciau, nors geriau pagalvojus gal ir gali kilti moraliniu priestaravimu, bet nereikia taip gilintis ir bus gerai manau.. wink

27

Re: Draugiškas seksas?

Vija - tu nepagalvok nieko blogo, as cia kaip pavyzdi tiesiog.. big_smile jokiu piktu ir nepiktu keslu tavo atzvilgiu tikrai neturiu.. smile

28

Re: Draugiškas seksas?

hmm... daugiskas sexas... ;D kazkaip juokingai skamba ;D o gal dar yra ir priesiskas sexas?kaip cia pavadintume kitaip toki dalyka? ;D big_smile

29

Re: Draugiškas seksas?

visai butu nieko but gerais draugais. ir dar patenkint vienas kita neypareigojancei. smile

30

Re: Draugiškas seksas?

labai idomi tema:) na vargu ar tai imanoma.  nors kita vertus gal ir yra buve. juk sunku taip griestai ivertint kur tik drauge, o kur kazkas daugiau.

31

Re: Draugiškas seksas?

na man teko, ir galiu pasakyti, kad ish to nieko gero. su wiena mergina, kuria galiu wadinti sawo geriausia drauge, karta uzhwedem kalba apie sexa ir panasiai, pradejom kalbet apie sexa be isipareigojimu, abu buwom jau kelis menesius su niekuo nesimyleje ir   susijaudinom nuo to. netiketai pasibuciawom, o paskui....
kita diena jausmas buwo tox, tarsi butum pasimylejes su seserim... ir kuri laika buwo net geda y akis paziuret...

32

Re: Draugiškas seksas?

Gediminai, va tu kuo puikiausiai atsakei i sia tema... draugiskas seksas nuo vienos nakties nuotykio tuo ir skiriasi kad su draugais
noretusi toliau bendraut, bet tai kas ivyko bet kokiu atveju keicia poziuri i draugyste.....

33

Re: Draugiškas seksas?

as turiu drauga su kuriuo miletis man gera as zinau kad mes niekada nebusime pora

34

Re: Draugiškas seksas?

Estera, 18 parašė:

as turiu drauga su kuriuo miletis man gera as zinau kad mes niekada nebusime pora


idomu kiek ilgai tokie santykiai truks ir ar tada, kai tau su juo myletis nebus gera, tu ji vis dar vadinsi draugu?

35

Re: Draugiškas seksas?

manau kad merginom tai ne aktualu, nepazystat tada merginu gerai

36

Re: Draugiškas seksas?

vija, butent su gerais draugais taip neturetu buti, as pvz irgi to negaliu isivaizduot su savo geriausia drauge, bet siaip pazistamas zmogus su kuriuo gerai sutari visose srityse.. arba tik toj vienoj.. smile

37

Re: Draugiškas seksas?

buvo, buvo. bet i ta zmogu paskui ziuret negalejau

38

Re: Draugiškas seksas?

mano manymu tas "draugiskas sexas" tik privestu arba prie rimtesniu santykiu su savo gera drauge arba prie totalinio santykiu zlugimo taip, kad kazkaip turedamas gera drauge dar gerai pagalvociau ar apsimoka taip rizikuoti...

39

Re: Draugiškas seksas?

susinku su osvaldu

40

Re: Draugiškas seksas?

Aš asmeniškai nelb įsivaizduoju kokia galėtų būt draugyste, kad tai įvyktų ir po to ji vėl būtų tokia pat..