41

Re: Draugiškas seksas?

  draugiskas seksas gali buti tik tuomet jeigu is tiesu neesi  isimylejes ir darai tik   is malonumo sau ir tik su kuo nors is pazystamu padarydamas jam paprasta malonuma teko  myletis tik va nepasakyciau kad tai labai jau saunu nes poto kartais vaikstai ir galovji ar jai patiko ar ne   taciau manau kad jo nes nebeviena  syki   ir ne vienerius metus teko myletis

42

Re: Draugiškas seksas?

tai vadinas isgelbek drauga...:)kai kamuoja nedapistytas:)))))

43

Re: Draugiškas seksas?

oj nebeswaikit draugisko sekso nereikia ...

44

Re: Draugiškas seksas?

Ausrius.20 .....ptrajuokinai big_smile

45

Re: Draugiškas seksas?

tai jei jau sugebi pasimylet su draugu,tai vadinas jis jau nebegali buti tik draugas... hmmm... tas statusas pasikeicia,bet gal taip atsitinka ne veltui? gal imanoma ta atsitiktinuma paversti rimta ir tvirta draugyste,kuri jauciama tikroje poroje?

46

Re: Draugiškas seksas?

na as giliai isitikines kad draugai ned**kinami o jei jau d**kinami tai patampa nebe draugais smile

47

Re: Draugiškas seksas?

pritariu arunui... tai kaip 2 nesutapatinami dalykai

48

Re: Draugiškas seksas?

manau draugisko sekso nera, gali buti tik karstas seksas arba jokio sekso:::635

49

Re: Draugiškas seksas?

svarbu kad viskas butu draugiskai ir be pasekmiu

50

Re: Draugiškas seksas?

yra yra normalu turejau kaimynka kuri ateidavo pas mane vakarais wink man buvo gerai ir jai buvo gerai aisq cia tuo laikotarpiu kol nera rimtos drauges . netoleruoju rimtu santykiu metu ejimu i sona smile

51

Re: Draugiškas seksas?

o as visai noreciau pabandyti su buvusia mokyklos pirmaja meile.tiek visokiu svajoniu kazkada buta:kaip butu jeigu butu.o dabar tai isbandyciau realiai.

52

Re: Draugiškas seksas?

gerai, kad pas Tave ji buvo tik viena, bet kai ju buta ne viena ir ne trys, tai nzn kaip man ten butu su tais svajoniu igivendinimais su kiekviena :-]

53

Re: Draugiškas seksas?

Mindaugas, 20 parašė:

gerai, kad pas Tave ji buvo tik viena, bet kai ju buta ne viena ir ne trys, tai nzn kaip man ten butu su tais svajoniu igivendinimais su kiekviena :-]

tai kad pirmoji- buna viena.

54

Re: Draugiškas seksas?

nu gal.. neisiskaiciau i Jusu zodzius

55

Re: Draugiškas seksas?

Valdas, 20 parašė:

Įdomu būtų sužinoti, ką manote apie draugišką, niekuo neįpareigojantį seksą? O gal tokio išvis nėra? Kam teko draugiškai myletis? smile Pasisakykit, nesidrovėkit wink

Manau retai pasitaiko kad "neisipareigojimas" butu abipusis. Nzn gal as pernelyg naivi bet neisivaizduoju paneles , kuri budama kazkieno drauge su juo permiegotu tik seip is draugystes ir po to nieko daugiau nesitikedama (santykiu atzvilgiu) toliau butu tik jo drauge...

56

Re: Draugiškas seksas?

manau draugisko sekso negali buti tiesog jauti kitam zmogui fiziny potrauky. Ypac jei abu neturi antrosios puses o poreikiai spaudzia t.y norisi sexo...tai ir pasimyli kartas nuo karto cia galima tik pavadint neypareigojamu sexu tarp draugu.
nzn as taip manau.

57

Re: Draugiškas seksas?

na man tj neteko dar big_smile

58

Re: Draugiškas seksas?

buvo tokia drauge su kuria siejo tik sexo risys..mes taip draugavom metus laiko..dabar turedami antras puses mes nenutraukem draugystes tik ta draugyste dabar be sexo..draugiskas sexas tai maloni paslauga vienas kitam, gera jei, gera man, jokiu isipareigojimu ir jei esat geri draugai tai ir liksit draugais tik reikia suprasti , kad tai tik draugiskas sexas..

59

Re: Draugiškas seksas?

gerai jei geras sexsas, o jei ne? kas tada?

60

Re: Draugiškas seksas?

na draugiskas seksas visai nieko tikrai lieku patenkintas po tokio turiu dabar tokia mergaite su kuria mes draugiskai pasimylim bet draugaut net negalvojam.