1

Tema: jusu profilio nuotrauka

Sveiki,

norejau pasmalsauti, kam teikiat pirmenybei dedami nuotraukas pragrindines, kad atkreiptu i jus demesi?
tai veida, kuno dalis, poza, israiska , pomegis jusu?

Kaip bandot pritraukti jos/jo demesi per savo profilio foto? smile

2

Re: jusu profilio nuotrauka

negalvoju apie tai, tiesiog kokia man nuotruaka is turimu atrodo geresne ta ir dedu

3

Re: jusu profilio nuotrauka

http://889516.ieskok.lt/
ką manot apie šią nuotrauką ?

4

Re: jusu profilio nuotrauka

Neringa parašė:

http://889516.ieskok.lt/
ką manot apie šią nuotrauką ?

Gejus eksibizionistas uzsimatis prostitucija demonstruoja savo snuki ir "darbo padargus" nes iesko klientu, policija ir admin. turetu susidometi siuo pilieciu, nes cia lankosi daug nepilnameciu, o si svetaine neskirta iskrypeliams.

5

Re: jusu profilio nuotrauka

Kuri patinka labiausiai, ta ir dedu į pagrindinę smile

6

Re: jusu profilio nuotrauka

Šendien mano profilio nuotrauka puošia Donatas Montvydas, vis tikiuosi gal atsiras vyru prilygstančių mano grožio etalonui big_smile

7

Re: jusu profilio nuotrauka

Manau veidas yra žmogaus vizitinė kortelė.

8

Re: jusu profilio nuotrauka

Labai jau rimti čia visi

9

Re: jusu profilio nuotrauka

Diana parašė:

Labai jau rimti čia visi

taip iseina montvydas nerimtas....?ale sugalvok tu man,-montvydas.....)))))

10

Re: jusu profilio nuotrauka

O kodel Donatas Montydas tavo vyro etalonas? kuom jis tawe traukia isvaizda ar balsu ar dar kuo? smile

11

Re: jusu profilio nuotrauka

Ištrauka iš straipsnio:
Dainininkas neslepia, kad fotografuodamasis jautėsi puikiai, nes žinojo, ką nori tuo pasakyti.  „Buvo itin svarbu sukurti vakarietiško lygio įvaizdį, parodyti bei akcentuoti jaunimui, ir dvasinę, ir fizinę būseną. Kūnas nereiškia vien tik grožio etalono, jis parodo kaip tu save prižiūri, ką tu valgai, kaip tu sportuoji“, - apie fotosesijos idėją kalbėjo pašnekovas.
O apie veidą kažkaip pamiršo...

12

Re: jusu profilio nuotrauka

Manau ši "žvaigždė"" skirta paauglėms

13

Re: jusu profilio nuotrauka

stai ir parodei koks tas montvydas baranas

14

Re: jusu profilio nuotrauka

Давайте начистоту: без красивого внешнего вида, никто не захочет узнать, какая у вас там распрекрасная душа.

15

Re: jusu profilio nuotrauka

ja ne to shto zaxochiu,a i v deistvitelnosti xochiu.dusha eto samoje glavnoje.uzhe  toshnyt ot bleska bezdelushek,no oni kak byli vsegda tak i budut.

16

Re: jusu profilio nuotrauka

qqqqqq parašė:

ja ne to shto zaxochiu,a i v deistvitelnosti xochiu.dusha eto samoje glavnoje.uzhe  toshnyt ot bleska bezdelushek,no oni kak byli vsegda tak i budut.

Geriau .rašyti Lietuviškai, arba rusiškomis raidėmis tongue

17

Re: jusu profilio nuotrauka

kokia papuola tokia uzsidedu, neturiu graziu fotke, kazkaip as nefotogeniskas

18

Re: jusu profilio nuotrauka

taip kaip niekas nezino savo balso taip ir su atvaizdu,priklauso nuo nuotaikos ir kitu dalyku.beto fotogeniskuma nusprendzia kiti.

19

Re: jusu profilio nuotrauka

O mano tai kaip is zonos :-D

20

Re: jusu profilio nuotrauka

o kokios is zonos?