1

Tema: stilius...

Kayp zinoti koki stiliu pasirinkti? jej tau patinka sijonai yr t.t. bet nesi fyfa ys elgesio... yr nory but reperiuke arba reivere?? sad

2

Re: stilius...

kai zinosi, ko nori, tai ir nebekils klausimai, kaip rengtis.. big_smile

3

Re: stilius...

Kai zinosi koki tai ir pasirinxi ta stiliu..O siaip renkis kaip ir tavo visos drauges ir bus viskas ciky.:D

4

Re: stilius...

būk pankė..:D

5

Re: stilius...

kiekviena diena renkis vis kitaip,ir problema bus isspresta!:p

6

Re: stilius...

stilių reikia rinktis pagal situacija.....

7

Re: stilius...

buk savimi, islik originali.. jeigu nori ishsiskirt is kitu - buk kitokia.. big_smile

8

Re: stilius...

nebutinai jei susijonais esi fifa jei tie sijonai stilingi ir orginalus manau atrodai tada puikiai,o fyfos rengiasi bele kaip ar jom tinka ar ne mazai ziuri,manau rubu spalva,rubu stiliu reikia pasirinkti tokia kuri tinka tavo figurai,prie tavo veido ir t.t.t ...kai viskas dera zmogus atrodo puikiai ir elegantiskai

9

Re: stilius...

taip tiksliai

10

Re: stilius...

AsiuKAzzz... smile

11

Re: stilius...

matyt jus neskaitet ekstra panelei aoie fyfas..... (as ne tokia) nju va ir ten parasyta kad jos styengiasi butui moteriskos ir nesivaiko rembo wink ir bernu su kietom tackom!!! tikit?

12

Re: stilius...

As esu frestaileris kaip noriu taip rengios, kas patinka ta

13

Re: stilius...

fifos geriausios;DDDDD

14

Re: stilius...

tongue niu nezinau renkis taip kas tau miela, nesivaikyk naujausiu madu jei jos tau nepriimtinos ir tiek

15

Re: stilius...

Ruta, 15 parašė:

Kayp zinoti koki stiliu pasirinkti? jej tau patinka sijonai yr t.t. bet nesi fyfa ys elgesio... yr nory but reperiuke arba reivere?? sad

rengies tai kas patinka elgies kaip patinka sneki kaip patinka klausai kas patinka... tiesiog per daug manau nori lyst ten qr nieko nesupranti... wink

16

Re: stilius...

Trumpas sijonas,aukstakulniai,trumpa maikute:-D

17

Re: stilius...

yra daugybe katalogu kur galima pasirinkti stilingu siuolaikisku rubu ir ivairiu stiliu

18

Re: stilius...

Ruta, 15 parašė:

Kayp zinoti koki stiliu pasirinkti? jej tau patinka sijonai yr t.t. bet nesi fyfa ys elgesio... yr nory but reperiuke arba reivere?? sad


Buk reperiuke su sijonu smile fulkepa uzsimesk, sijonuka, oldskul batukus smile ir i miesta skrendi wink
ai dar fishbone koinytes :DDD

19

Re: stilius...

Tai kas tau labiau patinka wink
o viskas vienodai patikti negali o jei taip
tai renkis normalei

20

Re: stilius...

renkis pagal nuotaika... ishvis pavydzhiu zhmonem kurie gali renktis tik pagal tam tikra stiliu... nors mano draugai man irgi dave stiliu... ta prasme pavadino fyfizhka bangle... big_smile ta prasme mergaitishka... smile bet jei rimtai tai visokia as... viena diena as skiautermene panke... kitta bangle... dar kita klasikiniais drabuzhiais apsiredzhius panele... smile bet man taip patinka... nes prisirishti prie kazko vieno yra labai nuobodu...