21

Re: stilius...

Darius, 19 parašė:

As esu frestaileris kaip noriu taip rengios, kas patinka ta

o va tai matyt ir man shitas tiktu... big_smile

22

Re: stilius...

Karolina, 18 parašė:

kiekviena diena renkis vis kitaip,ir problema bus isspresta!:p


pritariu

23

Re: stilius...

Gabriele as skajciau...taw visiskai pritariu :)o as megstu visoki stiliu nuo sportinio iki kajp ten vadina fyfisko big_smile

24

Re: stilius...

"Kayp zinoti koki stiliu pasirinkti? jej tau patinka sijonai yr t.t. bet nesi fyfa ys elgesio... yr nory but reperiuke arba reivere??"
manau reperiuke tipo vien dl to ad tipo dbr uzhejus tokia mada ir nzn kaip rengits...ar kad tau sijonai archaiu prie shirdies ar reperiukes stilius prie mados.

25

Re: stilius...

ko cia ant fyfu stumiat, nors paneles karts nuo karto i veidrody pasiziuri ir bent kiek save priziuri, tai ne kokie banglai su dredais kur metus galvos neplauna

26

Re: stilius...

renkis kas tau patinka(bent jau as taip darau) ir manau nieko neprasausi buki savimi ir visakas bus gerai,nebutina reikia vaikytis visu madu norint i save atkreipti demesi ir pan.:) sekmes tau

27

Re: stilius...

o as manau, kad rengtis reikia taip, kad pati jaustumeisi patogiai ir gerai...;)vat...o ne siekti kazkokiu isskirtinumu..ar ziureti madu...;)vat..o rengimosi skonis isaugs palaipsniui, kai gausi kazkokiu pastabu ir panasiai..;)yra gera fraze-niekas negime mokedamas....;)

28

Re: stilius...

Ruta, 15 parašė:

Kayp zinoti koki stiliu pasirinkti? jej tau patinka sijonai yr t.t. bet nesi fyfa ys elgesio... yr nory but reperiuke arba reivere?? sad

pirmas dlaykas tai stilius yra ne tik apranga,bet ir sioks toks gywenimo budas,mastysena ir pan..ir tai nereiskia jei tu uzsitemsi miniaka ir uzsidesi aukstakulnius busi "fyfa" ar jei isispirsi i kerzus ir ishsiskusi skiautere tai jau galesi wadintis panke..stilius yra sis tas daugiau nei tiesiog isore..juk daugelis tawo wadinamu reperiuku..taip rengesi ne delto kad atrodytu sustrasni o tiesiog ju toks gywenimo stilius,mastysena..na zd wisa tai yra ju widuje..o ne drabuziuose..tad patariu pirmiau isitikinti jog tu bent kiek turi tos gysleles jog galetum but repere ar kuo ten kitu..ar tai darai tiesiog del to jog yra dbr tokia mada tawo draugu tarpe..

29

Re: stilius...

oi mano stilius ivairus ir nenusperjamas kaip ir as pati,,,,, viena diena tokia, kita diena tokia,,,,,niekada demesio nekreipiu kaip ka apsirengus svarbu, kad patogu ir kad galima jaustis laisvai, tas man svarbiausia

30

Re: stilius...

geriausiai tai su pizama ir patogu ir grazu;)

31

Re: stilius...

Augustinas, 21 parašė:

ko cia ant fyfu stumiat, nors paneles karts nuo karto i veidrody pasiziuri ir bent kiek save priziuri, tai ne kokie banglai su dredais kur metus galvos neplauna

gerai pasakiai kad paneles,o mes dar tik vaikai.

32

Re: stilius...

vaikus tevai rengia:D

33

Re: stilius...

o negirdejai aie savarankishku vaikus?;D

34

Re: stilius...

is kur pinigeliai pas tokius savarankiskus vaikus atsiranda?

35

Re: stilius...

Na as isviso nelabai matau prasmes derintis prie kazkokio stiliaus ar "subkulturos" ar bla bla bla.. Rengiesi tai kas patogu, estetiska ir tau prie sirdies. Tik nereikia perlenkti lazdos. Pamenu kai mokiausi gimnazijoj mano klasej buvo mergina kur kiekviena diena eiteidavo i mokykla issidazius visa veida baltai. Buvo ziauroka ziureti kaip per veida varvedavo prakaitas sumises su pudra smile)
Anyway, nesiok tai su kuo gerai jautiesi. Po keliu metu neberupes smile