1 (redagavo Tomas 2014-05-16 21:54)

Tema: Neįmanoma susitikti su merginomis

na nežinau, man tai jau dažnas reiškinys pasidarė. gyvenu Klaipėdoj, tai nesuprantu, gal čia kažkoks klaipėdietiškas elgesys ar kažkas kita. susipažįstu iš pažinčių portalų su merginomis iš savo miesto (iš kitų miestu nesivarginsiu nes kol susitiksim tai... ), pabendraujam. tada pasiūlau susitikt, ir tada prasideda - nežinau ar bus laiko, aš jau susitarusi, aš labai užimta, aš užsiėmusi, dar kas nors. nežinau, ar čia taip ne laiku visada pataikau ar čia kaip gaunas? nesu toks, kuris šneka nesąmones, siūlo pinigus ar pan.. kažkodėl iš kitų miestų ir tolimų miestų puikiausiai bendraujasi, pačios lipa, o čia, Klaipėdoj, vienas vargas. dėl ko taip gali būti?

2

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

ne ant tu pataikai ir tiek. bendravimas yra viena, o tu(tavo isvaizda) visai kas kita, jeigu vienas su kitu prasilenkia, dazniausiai nieko nebuna ir nieko neivyksta.

o tas paskutinis teiginys isvis keistas "pacios lipa". ant ko lipa? ant koto, ant taves ar i pasimatymus skaitos nori? Jeigu paskutinis variantas, tai nebuk toks tikras, kad kai papuls galimybe susitikt, tai isgirsi ta pacia dainele, kad laiko neturi ar dar koks simtas priezasciu kodel negali.

Daugiau optimizmo ir nenuleisk ranku smile
p.s jeigu klaipedoj vienas vargas, tai apie kauna net nesneku, cia visos tokios savim pasitikincios ir manancios, kad yra grazuoles tai ne tas zodis :DD

3

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

na taip, jos nori susitikt, bet tikrai nepigiai kainuoja keliones. siūlosi ir iš kauno, vilniaus, na arčiau dar kažkas... kas jau kas, kiek pastebėjau, tai ir pačios pirmos bučkius man mėto big_smile o iš kokios vietinės ką nors gauti tai... big_smile

4 (redagavo Modestas 2014-05-16 22:18)

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

Jeigu tau uztenka apsipatenkint virtualiais buckiais tai tikrai keista big_smile o dar keisciau, kad kazko nori gaut is vietiniu, kai nieko pats galbut neduodi ar negali pasiulyt:D o siaip labai priklauso nuo to ko tikiesi, ko nori ir kokie tavo tikslai bei taipogi ko sedinti panele nori. Daugiausia kiek pastebejau cia nieks nieko nenori, bele suda pamalt ir laika prastumt, akis pavarvint prie kompo :DD

5 (redagavo Tomas 2014-05-16 22:30)

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

Modestas parašė:

Jeigu tau uztenka apsipatenkint virtualiais buckiais tai tikrai keista big_smile o dar keisciau, kad kazko nori gaut is vietiniu, kai nieko pats galbut neduodi ar negali pasiulyt:D o siaip labai priklauso nuo to ko tikiesi, ko nori ir kokie tavo tikslai bei taipogi ko sedinti panele nori. Daugiausia kiek pastebejau cia nieks nieko nenori, bele suda pamalt ir laika prastumt, akis pavarvint prie kompo :DD

na turejau omeny, kad kiek bendrauju is kitu miestu, tai pacios pasisako arba as paklausiu, kad galesi pabuciuot kai susitiksim. as visad siulau ir galiu duot, bet man ner tikslo, jei man atgal neduoda:) man asmeniskai nepatinka uz aciu viska duot, nes man asmeniskai, gal ir keistai nuskambes, bet man aciu zodis isviso nieko nereiskia. as nei kiek nesupykstu, jei man nepasako aciu, dekui ir panasiai. aisku neprasau pinigu kazkokiu ar ten kazkoki kosmosa padaryti. man is merginos uztektu paprasto buckio i zanda/lupas.

6

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

siūlosi iš kitų miestų, nes tikisi, kad vasara galės atvažiuoti prie jūros paatostogauti ir nemokamai pagyventi pas tamstą. Aš irgi taip norėčiau. Svajonė. Svajonė, nes nieko veltui nebūna, o natūra nemoku.

7

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

pasmerktoji parašė:

siūlosi iš kitų miestų, nes tikisi, kad vasara galės atvažiuoti prie jūros paatostogauti ir nemokamai pagyventi pas tamstą. Aš irgi taip norėčiau. Svajonė. Svajonė, nes nieko veltui nebūna, o natūra nemoku.

na, nevisada man vasarą rašo. visais metų laikais rašo smile

8

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

rašo dabar pavasari su tikslais vasarai, o ir visais metų laikais smagu prie jūros pabūti smile

9

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

nu jo hahahaha.....vietines turbut zino savo aplinkine fauna tai ir neprasideda ........

10

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

Ledinukee parašė:

nu jo hahahaha.....vietines turbut zino savo aplinkine fauna tai ir neprasideda ........

Turi omeny nedergia savo kieme? big_smile

11

Re: Neįmanoma susitikti su merginomis

kaip tai neimanoma? jeigu neina graziuoju , reikia paimt nachaliskuoju budu.