481

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Turite savo megstamas temas, ten ir balabolinkite. I jusu kiema as nesiverziu. O aukleti mane per velu, pirma pazvelkite i save. Mokote, tupai komentuojate, nusivaziuojate be komentuodami i pievas ir del to jokios gedos. Nes… visi tokie. Tiesiog atstokite.

Būtų šita tavo sukurta tema, galėtum uždrausti mūsų komentarus, bet dabar negali, tema ne tavo ir kas nori, tas komentuoja.

482 (edited by Laimutė 2023-07-29 00:19)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Jus turite savo kelia. O neapykanta suteikia jegu. Tai mano kelias. Jus silpni ir pavydyte, nes patys norite, bet negalite. Jus patys save pasmerkiate, jus patys sau teisejai.

Na ir kas? Ne kiekvienas nori būti priklausomas nuo sektų. Viskas ką čia propaguoji yra aiški smegenų plovimo taktika.

483

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Cia esu tik as ir nieko daugiau. Rasiau, tai tik maskaradas, man tai neidomu. Nieko nereikia skaityti, diskutuoti, tiesiog, pamatete Parantu, automatiskai atmetete. As ne del kazko is cia, tai mano ideja ir ja realizuoju. Uzknisite, rasiu kita platforma, bet mano vizija, as ja matau ir ji bus realizuota. Jus man ne kelais ir net ne kliuvinys.

Tavo misija čia nelabai vietoje. Jos tu čia neįgyvendinsi. Per mažai susidomėjimo ir nė vieno potencialaus pasekėjo. Nekas , nekas vyruti.

484

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Vargsti veltui. Na, nebent tau reikia kažką pateikti savo sektos vyresnybei, kaip kokią ataskaitą, tada suprantama, todėl ir rašai bele tik, kad rašyti.

485

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Kam jums tai? Turite savo ir valio, veliava jums i rankas ir drozkite. Ko pristojote? Tiesa, mano anketoje kabo kazkieno anketos. Ko jos ten stovi kaip vaiduokliai? Nieko neraso, tiesiog tusti remeliai ant sienos. Nesuprantu kaip cia kas. Man neidomu, bet galetu nelysti jei nekviecia.

Kokios anketos ten kabo? Jei tavo anketa, tai tik tu ... nebent tai anketos lankytojai/lankytojos. Jei anketos neuždarei, tai gal yra ten tų, kas anketą tavo peržiūrėjo.

486

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Laimute, tu tiesiog nesuvoki projekto esmes, o as nenusiteikes kazka postringauti. Pati matai, as ne is siu jusu remu, uztad darau, kas man pridera. Tiesiog, leiskite kolkas buti, tiesiog kaip seselis, man to sociai i valias.

Tuomet tu nekreipk dėmesio į mūsų komentarus. Jei ir pasišaipom tai gi nepiktai. Ko tu pyksti?

487

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Durnumo tau ir sabloniskumo tikrai nepridesi, to turi sociai. As vienas ir tai mano kelias, sakau, atsikniskite. Manau metas kazka kitka pasiziureti. Snobai visiski.

Suprantama, kas ne su tavimi , vadinasi snobai ir durniai. Tokia tavo filosofija

488

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Anketoj pas tave parašyta, kad sekso partnerio ieškai, gal todėl ir lankosi šešėliai pas tave smile

489

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Reinkarnacijos projektas be auditorijos neivyksta niekaip? smile senas diedas, o be demesio sunku gyvent net platformose smile

490

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu palaikau tave, vien uztai kad turi savo nuomone net nesvarbu ar ji teisinga ar ne. Siais laikais tureti nuomone kitokia nei vyraujanti ir transliouojama televizijos yra retenybe todel man visada malonu sutikti tokiu zmoniu, domekis dalykais ivairiais kampais tai vienintelis budas pazinti tiesai smile

491 (edited by Laimutė 2023-08-01 15:30)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kokiu kampu bežiūrėtum, Frenkai, tavo diversity nepasidarys vaivorykštiškesnis big_smile
A kur gi ir buvai kai męs čia jį gujom? Būtum gi palaikęs, padrąsinęs draugelį.

492

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu grįš kai reinkarnuosis. Visai kitas žmogAs big_smile

493

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Iskirpti(del cenzuros) Keanu Reeves kadrai is The Matrix
https://www.youtube.com/watch?v=0xlMXHV7hIg
Keanu Reeves pasirodo epizodiskai antram  plane su riestainiu veriniu

494

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Romas wrote:

Iskirpti(del cenzuros) Keanu Reeves kadrai is The Matrix
https://www.youtube.com/watch?v=0xlMXHV7hIg
Keanu Reeves pasirodo epizodiskai antram  plane su riestainiu veriniu

:::044

495

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Užtenka čia ir taip visokių parazitų big_smile

496

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Raso, Vagneriai pajudejo link Suvalko koridoriaus. Jei taip, Lietuva bus atkirsta nuo Lenkijos ir tuo paciu vakaru Europos. Kelsimes keltu, apvaziavimo gi nera.

Svarbu gerai mokėti plaukti.

497

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Kaip su ta politika yra. Ji gi pagal pirminius duomenis berods vienokia, tuoj sauna kazkokia mintis ir ji atrodo tarsi reali. Bet isikisa kazkas, kas iki tol tylejo ir sumaiso visai kita tesla. Na va, rodos maiseme, ruosemes kepti pirageli, o rezultate gavosi duona. Matyt kazkur pro sali pelyte prabego, nepastebejom, o ji uodegyte kazko ir primaise. Arba pagal musu tautosaka, visame kame dalyvauja apvaizda.

Kartais reikia ir duona pasitenkinti. Svarbu, kad bent jos būtų ir užtektų kepėjų. O pelių pilnas politikos uostas. Tai į vieną durnių laivą įsmunka, tai į kitą...

498

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Prognozuojama, jog po penkiu metu Antarktidoje gali buti pirma vasara be sniego. Labai idomu, kiek mums parodys, kiek ten miestu, piramidziu. Kaip ja dalins? Ir svarbiausia, predadamitai, jie gi ten, savo trijuose gigantiskuose laivuose. Vienas ju 48 km ilgio.

Realistinė prognozė būtų ne penki, o 50 metų, bet tada ir Rusijos nebeliktų, paskęstų . Taiga prasmegtų . Jau dabar Sibiro miesteliuose namai iki langų susmukę į žemę. Tirpsta ledinis pamatas.

499 (edited by Laimutė 2023-08-03 20:24)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Reinkarnacija, nauja gyvenimo kadencija. Si pasibeige, i eile stojo nauja. Kaip Laimute sake, zmones senyvo amziaus, tai nuostabus metas, kai gali ramiai kloti sau kelia i sekancia gyvenimo kadencija. Nereikia ciklintis ties tuom, kad kunas jau sukriose, kelia daug rupesciu, tai tik gamtos desnis ir nieko daugiau, bet kol dar samone randasi kune, prote, klok sau nauja kelia, najame gyvenime jau dabar, sia akimirka. Viskas praeis, kad ir kas mus prisiektu, paleisk ir zenk drasiai pirmyn.

Nu va, kai nori moki būti ir nuoširdus. Gerai, kad tiki kuo tiki. Svarbu tikėti dėl savęs, o ne dėl kitų. Svarbiausia nedaryti iš to "parado" , nes tada tai kuo tiki susimina į purvą.

500

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu wrote:

Pasaulis, kuriame mes gyvename, is mokslo pozicijos, sunaikitas. Tai citata, kuri figuruoja siu metu fantastiniuose serialuose. Ir dar, vistik, Kamerono terminatorius, jis savotiskai tarp musu. Uzuominos. Kas mato, apsidraudes, visi kiti, patranku mesa, pelai.

Kiek kainuoja draudimas? big_smile