201

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Zinai, savo darbe esu mates kur kas daugiau, tiesiog kaktomusa susiduri. Kaip tau toks vaizdelis: ankstus ryta, tamsu, rukas, lauke darau manksta, cia pamiskeje, aplink nei gyvos dvasios. Virs manes kabo kazkoks objektas, jo raudona lempa sviecia i mane. Ka jie ten dare, nezinau. Savyje nejauciau jokios baimes, todel tesiau manksta. Kai baigiau, objektas nuskrido. O kas del zmoniu, cia atskira istorija ir bendradarbis mate, bet jis nusprende nesigilinti i tai ka mate. O jusu pozicija, proamerikietiska, isjuokti kas neatitinka i tipo “oficialia” spauda. Tai mano kasdienybe, del ziniaskaidos dabar turiu netiketi tuom ka matau? Tiesiog nesinervinkite, filtruokite informacija, saugokite nervu lasteles.

tai cia dronas buvo

202

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Zinai, savo darbe esu mates kur kas daugiau, tiesiog kaktomusa susiduri. Kaip tau toks vaizdelis: ankstus ryta, tamsu, rukas, lauke darau manksta, cia pamiskeje, aplink nei gyvos dvasios. Virs manes kabo kazkoks objektas, jo raudona lempa sviecia i mane. Ka jie ten dare, nezinau. Savyje nejauciau jokios baimes, todel tesiau manksta. Kai baigiau, objektas nuskrido. O kas del zmoniu, cia atskira istorija ir bendradarbis mate, bet jis nusprende nesigilinti i tai ka mate. O jusu pozicija, proamerikietiska, isjuokti kas neatitinka i tipo “oficialia” spauda. Tai mano kasdienybe, del ziniaskaidos dabar turiu netiketi tuom ka matau? Tiesiog nesinervinkite, filtruokite informacija, saugokite nervu lasteles.

Sviestuvas ten kabejo.. o tu susireiksmini. Kolega protingesnis, nusprende nesigilinti. Bet gerai, kad neissigandai.

203

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Dronas? Tai bliudas buvo, didziulis. Jokio garso nesklido.

Optinė apgaulė. Bet aš nesistebiu , kad su tokia fantazija, kaip tavo galima imti ir pradėt matyti objektus kurių arba nėra, arba jei ir yra tai juose matyti ką labai norisi pamatyti, o net tai kas ištikrųjų yra. Aš maža miškelyje irgi mačiau kiškutį, nors jo ten nebuvo.  Arčiau priėjus pasirodė, kad tai tik lapų krūvelė, forma panaši į kiškį.

204

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Amerikoje kolkas savotiska nezinia, nes jie tik pradeje testuoti dirbtini intelekta valstybes mastu. Daug dar kliauziu bus, kol visa tai susistyguos.

Dirbtinio intelekto vystymas vyksta nuo pirmojo kompiuterio sukūrimo. Kur čia sensacija? Normalus dalykas kaip ir kiti technologiniai vystymaisi ir pažangos.

205

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu man primena išdykusį ketvirtoką, kuris vis bando išgąsdinti arba nustebinti mažas mergaites ir berniukus, pasakodamas visokias nebūtas istorijas big_smile

206 (redagavo Fjord 2023-07-03 20:59)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Truk uz vadziu, vel is pradziu.
Ai, turiu savo linija, kol dar pakenciate, nebaninate, liksiu pats sau istikimas. Kas del gazdinimo, sutikite, kiekvienas cia turime savo baimes ribas. Man buvo kiek baisoka, kai peili prie kaklo pakisa. Ne del to kad gali numirti, baisu, kad maza laiko suregzti pasipriesinima ir kontrataka. Man smagu situaciojos kur galiu gauti adrenalino. Kiekvieno teise ringtis. Seip, man sunkiai suvokiama, kodel jus gazdina tokios, na, greiciau nesamones. Del manes tai super idomu. Suprantu, negaliu patikrinti, bet kazkiek adrenalino, nors laseli. Jei man idomu adrenalinas, as issivaizduoju kad ir jus tai turetu vesti, gal del to dalinuosi tuom, kas man brangu, tiesiog nuosirdziai.

O kas čia bijo? Matai, tu net ironijos nesugebi suvirškinti. Tu daliniesi informacija, kurios pilni tinklai, spauda ir visi kiti šaltiniai. Apart savo fantazijos tu nieko neparašai kas nors truputį sujudintų adrenalino gamybą.
Juokinga . Nusišypsau atlaidžiai ir tiek. O komentuoju tik tam, kad nebūtų veltui tavo pastangos .

207

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Kas del robotu. Ne tiek senai isejo i viesuma nutikimas Japonijoje, viename is penkiu pozeminiu laboratoriju, kuriose dirba su robotais. Tie droidai turi funkcija “laisve”, ar kazkas panasaus, tuomet jie savarankiskai priimineja sprendimus. Kaip gavosi, vienoje is laboratoriju, ten buvo du droidai, isijunge si funkcija. Per dvi minutes buvo iszudyta visa laboratorija su apsauginiais, viso 19 zmoniu. buvo iskviesta spec tarnyba, jiems prireike valandos kol isluze sarvuotas laboratorijos duris ir valandos, kol galop nukove tuos du droidus. Issivaizduojate koks ju lygis. Viena nesuprantama, droidu programa taip rasoma, kad bet kokiu atveju droidas turi ginti zmogu, aukotis vardan zmogaus gyvybes. Cia gavosi atvirksciai, draidai zmones palaike pavojingais ir juos sunaikino.

Ir vėl iš fantastikos filmo.

208

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

robotas tai tik uzprogramuotas mechanizmas

209

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

ka programuotojas irase i programa ta robotas ir darys

210 (redagavo Fjord 2023-07-04 12:41)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Mano giliu įsitikinimu. Facebook trolis, vatnykas ir skiepų-fobija-samokslo-platintojas.
Dabar aišku iš kur ir dėl ko iš visur išbanintas big_smile. O aš vis galvoju, kur aš šitas nesąmones jau skaičiusi esu.

211 (redagavo Fjord 2023-07-04 12:40)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Vakarams ir Vatikanui neduoda ramybes trecia Fatimos pranasyste, kurioje Rusija sitame kare laimes.

Nesąmonė ! Mano giliu įsitikinimu big_smile

212 (redagavo Fjord 2023-07-04 12:40)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Pagal statistikos duomenis, kai siautejo kovidas, gyventoju skaiciui tai itakos neturejo. Prasidejus vakcinacijai sitie rodikliai tiesiog iki lubu pasoko.

Mano nuomone tai didžiausia nesąmonė

213 (redagavo Fjord 2023-07-04 11:16)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Na cia jau visiskas vaikiskumas, neigti be argumentu.

O tu teigi su argumentais ? Kur tavo argumentai ?

214

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Argumentai ir faktai, gal kazkiek skiriasi? Argumentai, tai kaip as suprantu, matau, suvokiu. Jus taip pat turite savo argumentus. Jei ju nera, tuomet tylite. Cia kalba ne apie faktus.

Tu pateiki viską kaip faktą. Niekur neparašai, kad tai tavo nuomonė. Argumentai tai nuomonės įrodymai. Tu jų niekur nepateiki.
Norint tai pagrįsti reikia cituoti šaltinius su nuorodomis.

215

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Tau labai Amerika kliūna. Pasidomėk kiek amerikiečių gyvena rosijoj ir kiek ruskių ten prisigrūdę. Čia tau pamąstymui

216

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:

Tau labai Amerika kliūna. Pasidomėk kiek amerikiečių gyvena rosijoj ir kiek ruskių ten prisigrūdę. Čia tau pamąstymui

man irgi kliuna. ten siaip bomzynas. jeigu ir noreciau ten gyventi tai tik siaures valstijose kur yra misku ir kalnu. as viena karta visiskai random google street view bakstelejau ant kazkokios gatves new yorke ir pirmas vaizdas kuri pamaciau kai negras sedi ant laiptu nusimoves kelnes ir sika tiesiai ant saligatvio. o as tuo metu pusryciavau prie kompo tai vos neapsivemiau

217 (redagavo Konstantinas 2023-07-04 13:38)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Jusu ziniai, prie Maskvos skirta didziule teritorija amerikos gyventojams, kurie migruos is savo salies. Jau tai vyksta.

as kartais stebiu Moscow per ju web cameras beje vaizdo kokybe tobula. nakti 3 val nakties visa senamiesti sampunu plauna

218

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Jusu ziniai, prie Maskvos skirta didziule teritorija amerikos gyventojams, kurie migruos is savo salies. Jau tai vyksta.

as kartais stebiu Moscow per ju web cameras beje vaizdo kokybe tobula. nakti 3 val nakties visa senamiesti sampunu plauna

Nuvažiuok, galvą išplaus big_smile

219 (redagavo Fjord 2023-07-04 13:58)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Ko labiausiai nekenčiu, tai apsimetėlių, kurie užsideda "durnelių" kaukes ir trolina, skleidžia sąmokslo teorijas ir visokią propagandą. No respect

220 (redagavo Konstantinas 2023-07-04 14:02)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Jusu ziniai, prie Maskvos skirta didziule teritorija amerikos gyventojams, kurie migruos is savo salies. Jau tai vyksta.

as kartais stebiu Moscow per ju web cameras beje vaizdo kokybe tobula. nakti 3 val nakties visa senamiesti sampunu plauna

Nuvažiuok, galvą išplaus big_smile

buvau daug kartu
Laimute ko tokia pikta?