301

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kaip " jumoras tik savo vietoje "? Nori pasakyti, kad viskas ką čia rašinėji, rimtai?

302

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Kai pagalvoju, danguje juros vandens, ledo gabalai, is kur visa tai ten?

O tau teko mokykloje mokytis? Toks įspūdis, kad ne, jei tau tokie klausimai iškyla.

303

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Is to, kiek mokinaisi mokykloje, kiek realiai mums reikia? Vos keli procentai. Tai farsas, jokios praktines reiksmes. Musu nemokina kaip gyventi, kaip uzdirbti pinigus, kaip seima kurti, samoningumo. Argi tai mokykla ir po viso to dar tiketi ka ji ten porina. Ziuriu i juros potvynius, mums aiskina, kad tai susyje su Menulio fazemis. Kazkaip nesu mates, kad menulis galvotrukciais prasinestu per dangu, tam kad pataikyti i potvyniu ritma. Per diena potvynis ir atoslugis buna syki ir tas grafikas per para pasislenka viena valanda. Ir kur cia menulio poveikis. Girto eziuko durnom pelytem paistalai.

:::a57:::921:::a57

304 (redagavo Elle 2023-07-16 22:41)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu. Tai koks tada tavo ugis? smile

305

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Nesuprantu, kam kazkam mano ugis. 178 cm, atletiskas.

Įkelk savo profilio nuotrauką smile

306

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Neturiu nuotrauku, ta prasme, visai jokiu neturiu.

labai teisingai elgiesi anonimiskumas Tinkle turi buti

307

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Neturiu nuotrauku, ta prasme, visai jokiu neturiu.

Kas ieško tas randa big_smile

308

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Anonimiskumas? O kaip pasiimant pasa? Ten di ir fotografuoja ir akis skanuoja, pirstu antspaudai, visa biometrija nuima. Medicinos bankuose musu kraujas ir dar jiems reikalingi parametrai. Visa tai slapta nuo musu paciu, bet tiems, kam to reikia, tie duomenys keliauja placiai. Asmens kodas, privatu, o jo teiraujasi sudarant bet koki sanderi. Tiesiog privatumo iliuzija.

Socialiniuose tinkluose, turėta omeny

309

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Tu mūsų egzotas-avataras besimėgaujantis dėmesiu big_smile

310

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Taigi nusipirk. Yra japoniškų lėlių. Žmogaus dydžio ir su elektronika.
Tu išvis keistas, visko nori lengvai gauti. Kad moteris nesipriešintų, neatsikalbinėtų, visada mylėtų tik tave vieną, būtų ištikima ir atsidavusi. Sektų visur kur tik eini, atneštų šlepetes, virtų, skalbtų, valytų ir lovoje būtų nepriekaištinga. Ar gi tai vyriška?
Įsisvajojo vyras matai. Realybėje viskas kiek kitaip.

311

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Yra toks filmas “inferno”, kogero daug kas mate, apie moteriska robota. Kaip raso, butent moteru kunus ir ima, tampa avatares. Tuomet, kas yra kas? Ar toki inferno galima laikyti zmogumi? Ar juos galima identifikuoti? Jei galima identifikuoti, faktiskai turetu tokiems buti taikomi visai kiti istatymai… Klausimu begale ir svarbiausia, kiek tokiu valdzioje? Taip ir norisi uzrekti, - isleiskite mane is sito beprociu inferno traukinio, kur cia stop kranas, tuoj sustabdysiu visa pasauli, noriu islipti!

Išlipti visada galima. Nuodai, kilpa, aukšti namai, gilūs ežerai ir jūros, vandenynai.... Gali tyliai išeiti ir nereikės rėkauti big_smile

312

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:

Taigi nusipirk. Yra japoniškų lėlių. Žmogaus dydžio ir su elektronika.
Tu išvis keistas, visko nori lengvai gauti. Kad moteris nesipriešintų, neatsikalbinėtų, visada mylėtų tik tave vieną, būtų ištikima ir atsidavusi. Sektų visur kur tik eini, atneštų šlepetes, virtų, skalbtų, valytų ir lovoje būtų nepriekaištinga. Ar gi tai vyriška?
Įsisvajojo vyras matai. Realybėje viskas kiek kitaip.

dabar vyru trukumas kad moterys pacios siulosi net nieko veikti nereikia

313

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Taigi nusipirk. Yra japoniškų lėlių. Žmogaus dydžio ir su elektronika.
Tu išvis keistas, visko nori lengvai gauti. Kad moteris nesipriešintų, neatsikalbinėtų, visada mylėtų tik tave vieną, būtų ištikima ir atsidavusi. Sektų visur kur tik eini, atneštų šlepetes, virtų, skalbtų, valytų ir lovoje būtų nepriekaištinga. Ar gi tai vyriška?
Įsisvajojo vyras matai. Realybėje viskas kiek kitaip.

dabar vyru trukumas kad moterys pacios siulosi net nieko veikti nereikia

Save gerbiančios moterys neima bet kokio vien tik dėl to, kad mažiau vyrų. O tos, kurios pačios siūlosi tai reikalas aiškus, tokios ten ir moterys.

314

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

save gerbiancios sedi namie liudesyje ir vienatveje. tos kurios pacios siulosi greitai sau ka nors suranda ir kartais visai neblogus vyrus gauna

315

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Pasidomėk kas yra fjordas, gal aiškiau pasidarys big_smile

316 (redagavo Fjord 2023-07-17 23:47)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kad kažką gauti, reikia įdėti pastangų. Kas svajoja apie idealią moterį ir mano, kad lengvai ir greitai tokią ir gaus, tas klysta. Aš tik noriu priminti, kad realybė kitokia. Vien tam, kad nusivylimas nebūtų toks skaudus. Nėra tokios moters, kuri visus norimus bruožus turėtų ir nebus. Tas pats ir su vyrais. Tuomet, arba męs taikomės su realybe arba, kaip tu, gyvename svajonės kokone.
Kiekvienas renkasi savo

317 (redagavo Fjord 2023-07-18 00:42)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Tai, kad nesijaučia, kad tau patinka tavo iliuzijų burbulas. Iš vienos pusės žaviesi avatarais iš kitos, stumi robotik-paranoją. Nežinai kuo pasitikėti, abejoji mokslu ir netgi gamtos dėsniais. Toks įspūdis, kad negali apsispręsti į kurią pusę krypti.
Maskaradą mato tie, kurie patys maskuojasi. Negi manai, kad kaip kūdikis užsidengsi akutes ir tavęs niekas nematys?
Tu kaip atvira knyga. Nuo pat pradžių viskas aišku ir visai nesvarbu ar nuotrauka yra ar ne, ar tikri pateikti duomenys. Čia virtualaus bendravimas ir kiekvienas tave priima taip, kaip save pateiki. Su laiku kažkas išsikristalizuoja, bet jei ir absoliučiai atviras būsi, niekas šimtu procentų netikės, nes matuos savo matmenimis.
Atsipalaiduoti ir atsipūsti čia prisijungiame, tegu taip ir lieka.

318

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:

Pasidomėk kas yra fjordas, gal aiškiau pasidarys big_smile

Žuvų taukai tokie yra)

319

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Bet užtai man patinka mano burbulas ir aš jame gyvenu

320

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Neapykanta suteikia jegu ir traukiasi mirtis, kerstas skatina veiklai. As sukuriau del saves iliuzija, siame pasaulyje nieko realuas nebera. Man cia patinka del to, kad manes nemato, nereikia kitam i akis ziureti, gali is minciu nastos isvaduoti prota. Kai paziuriu, visi isikande kazkokios morales, etikos, padorumo. Paklauskite save, ko troksta jusu protas??? Jis troksta vieno, issivaduoti is jusu ji slegianciu minciu. Velniop, si vakara issiliesiu, ryt tikrai nebus geda, nes nera pries ka. Cia kaip maskaradiniu drabuziu spintoje, vis kazkokie apredai, rodos grazus, puosnus, bet tai tik skarmalai, kaukes, uz kuriu slepiames. Kur jus - zmones???

Aš pasislėpęs) po kaukyte