501

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Yra toks matematinis romanas, Flatland. Tai rimtas kurinys, bet esme tame, tu mastai kaip jo personazai, is dvimates pozicijos. Plokstumas, jokios erdves i trimati lygi, o kur dar visi kiti. Nuobodu, jau nebegaliu.

Ten gi satyra. Ko tikėtis.

502

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Satyra??? Tai rimatas amtematinis kurinys. Atsiprasau, bet savo mastyme, jus pleksne.

Nors ir plekšnė, bet atskiriu satyrą. Satyra gali būti ir rimta netik su jumoru.

503 (redagavo Laimutė 2023-08-03 22:40)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Jei zmogus netiki i dieva, tai pagal jo teorija, is po mirties praranda viska, ka cia susikure sau. O jei zmogus tiki i dieva, yra religingas. Tai po mirties jis atgauna viska is dievo. Va jums ir religijos pranasumas. Iliuzija? O kiek jums reikai realiai?

Daug kas tuo tiki. Argi ne todėl tiki , kad yra gobšūs, kad bijo prarasti? Paradoksas, ar ne smile

504

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu, jei nori tiesiogiai atsakyti parašiusiam asmeniui, po to asmens žinute, dešinėje pusėje apačioje yra smulkiai parašyta galimybės: cituoti, pranešti apie netinkamą. Spausk ant cituoti ir rašyk smile

505

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

O po savo žinute gali taip pat naudotis galimybėmis: trinti, redaguoti, cituoti, pranešti apie netinkamą.

506

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Klausyk, viska tu supranti, nors ir plokscia, o as apsieisiu tuom, kiek sugebu. Dekui uz rupesteli, bet mes cia laikini, neverta ant kazko bendro ciklintis, lai islieka konkreciai savita asmeniskai.

Okay smile

507

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Donald po prisistatymo teisme grįžta iš Vašingtono namo. Liūdnas ir labai nepatenkintas. Sekantis terminas pas teisėją 28 dieną.

508 (redagavo Laimutė 2023-08-03 23:19)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

O aš girdėjau sakant, kad jei visi tvirtina, kad balta yra balta, o kažkas mato juoda, tam reikia pasitikrinti ar nesama daltoniku. smile
Dalinkis fantazijomis, čia daug skaitytojų, nors ir ne visai supranta ir palaiko.
Tau juk vistiek, svarbu rašyti. Rašyk

509

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Su manimi tau nuobodu, nes aš per daug realistiškai ir praktiškai mąstanti.
Aš nelabai patogi pašnekovė griaunanti kai kurias tavo fantazijas smile

510

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Tu nieko nesugriauni, tu neturi tam argumentu. Jei tik neigi, tai cia jau vaikiskumas. Tu maza mergyte, plaukai supinti i kasyte, baltu bantuku perristi. Vaiku darzelis.

O kam argumentai, užtenka to, kad aš netikiu tuo kuo tiki tu .

511

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Na ir sakau, tai tiesiog vaikiskumas. Turi tureti savo pozicija ir ji turi buti argumentuota. Jei tu tiesiog tik neigi, tu savo vidini pasauli tiesiogine to zodzio prame, apiplesineji. Kaip pavyzdys. Jei as turiu savo pozicija, o tu jos atzvilgiu nieko neturi, tu negali neigti is principo, priimi ja tokkia, kokia ji yra pas mane, o laikui begant, sukuri savo. Supranti, cia taip sakant, su tavimi kalba stalas. Rasyti butu gan daug, paskambinti, cia nesamone, tad lieki pati prie save. Mes cia issivaikstome kas sau, kaip laivai juroje.

Tai juk tai ir yra mano pozicija , būtent tai, kad aš netikiu tuo kuo tiki tu.
Aš neneigiu. Nežinau ką turėčiau neigti. Aš paprasčiausiai netikiu.

512

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

O tu galėtum argumentuoti? Žinai kuo pats tiki? Kiek čia rašei, susidaro įspūdis, kad vis dar ieškai savęs. Lyg negalėtum apsispręsti kur prisišvartuoti.

513

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Jei ir ieškau, tai tik mokslo atradimų, teorijų įrodymų pagrįstų tyrimais ir praktika. Fantazija ne man. Aš ir pasakas skaitydama vaikystėje, keliau klausimus. Pavyzdžiui, kaip jis galėjo perskristi 7 kalnus jei jis ne paukštis, o žmogus be sparnų ... Ir t.t

514

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Įdomu plepėti,  bet laikas miegui. Labanakt.

515

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Sakes, Parantu, kompai musasi? smile

516

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle parašė:

Sakes, Parantu, kompai musasi? smile

Taip. Vienas botas prieš kitą

517

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle parašė:

Sakes, Parantu, kompai musasi? smile

Ne kompai o botai. Scriptai parašyti programuotoju. Ir ne mušasi o tiesiog veikia priešingais tikslais.

518

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Dirbtinis intelektas stoja kovon. Is Ukrainos i Rusija vyksta informacine ataka, kuria atlieka DI. Skambina gyventojams, agituoja imtis brutaliu veiksmu pries savo savli, naujienose pasirodo siurpinancios istorijos ir visa tai tik prasidejo. Tad tenka gerokai filtruoti zinias, o svarbiausia, galima ir be ju, orentuojiesi pagal tai, kas vyksta realiai aplinkoje.

Skaityk rusų Telegram kanalus. Ten visa info apie karą. Info necenzuruota. Buna zmoniu kūno dalių vaizdų. Nepatartina žiūrėti valgant. Ir būtent iš rusų kanalų ima info visokie analitiniai centrai amerikiečių britų ir netgi lietuvių

519

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Aš ieškau senų gaminių su sovietiniu kokybės ženklu. Buvo toks penkiakampis atrodo.
Kur galima gauti, kas žino?

520

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Nesuprantu ir aš kodėl ten taip isteriškai į simboliką reaguoja? Jei jau taip trukdo, taigi surinkti ir perdaryti. Ko ten panikuoti. Veikti matyti neturi ką.