521

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Pamenu, kai tik atsirado mobilūs su sms/video funkcija, atsiuntė kažkas man filmuką kaip nupjauna galvą su peiliu. Ten tų teroristų visokių filmuoti.
Geriau būčiau nemačiusi. Po šiai dienai negaliu iš galvos to vaizdo ir garso ištrinti.

522

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Surinkti ir perdaryti, tam reikia daug energijos ir zmoniu darbo. Kas visa tai apmokes? O gi mes, eiliniai gyventojai. Jie greiciau sukure plana kaip nuvelbti nuo sukauptu finanasu gretinele, o cia tik pretekstas.

Be abejo. Rafinuoti rupūžės.

523

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Priminei vaisius. Mano jauna obelaitė alyvinė "белый налив" šiemet tik vieną vienintelį obuolį davė. Radau šiandien nukritusį. Nevalgau. Pauostau tik akis užmerkusi ir iškart prieš akis škyla vaikystės sodas.. vasara, mama, šviežias šienas ir męs su sese su pilnomis sterblėmis šitų sultingų obuolių. Mmmmh...pasaka.

524

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Yra kažkokie saulės aktyvumo kalendoriai atrodo, ar kažkokios ten kreivės.
Pagal tai kaip kurie žmonės orientuojasi. Nežinau tiksliai.

525

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Ji dar jauna. Užpernai pasodinau. Pernai davė 26 obuolius. Šiemet jai poilsis.
Kitą met bus smile . Jei ne, tada pagąsdinsiu big_smile
Aš labai tupinėju apie visus savo vaismedžius ir vaiskrūmius. Visi sveiki ir gerai auga. Abipusė meilė smile

526

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Obelys kriauses labai reguoja i rugstu lietu gal tai pakenke kirminu negyvu tada turi but aplink obely jie irgi zuva

527

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Saunu, kad taip supranti, jauti savo flora. Yra dar vienas budas, kaip pagreitinti, kad duotu vaisius. Nuo vienos sakos atrezk kokio centimetro juostele aplink saka medzio zieves. Tuomet ja apsuk ir vel pridek i ta pacia vieta. Butent ta saka ims pilnai dereti vaisius. Jei tau patinka darzai, zeme, yra tokia perspektyvi darzininkyse. Na, bet cia reikia vyro. Turi kas tau padeda?

Pabadysiu taip su antanine obelaite. Kada reikia taip daryti? vasarą, pavasarį?

528 (redagavo Laimutė 2023-08-05 07:41)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Romas parašė:

Obelys kriauses labai reguoja i rugstu lietu gal tai pakenke kirminu negyvu tada turi but aplink obely jie irgi zuva

Aga... Kirminus surinkau visus žolėje ir sulaidojau kiekvienam sukalusi po karstelį. Sukalbėjau "Kirmine mūsų" ir palydėjau į kirminų anapilį. big_smile
A jei rimtai, tai jei jau kirminas obuolyje, jis užlipdo skylutę (uždaro paskui save dureles). Tada jau gali nors ir sieros rūgštim lyti. Nieko jiems neatsitiks wink

529

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Su medeliais tokie darbai daromi anksti pavasari, kol jie dar miega.

Nejuokauk taip. Juk nurėžus gabalėlį žievės ir antra puse vėl prilipdžius nutrūksta syvų cirkuliacija.  Numirs šakelė.

530

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Yra dar viena beda. Po zeme prie saknu apsigyvena kazkokios lervos. Jei vaimedis dziusta ir nieko neduoda, gali buti, jo saknu sistema sugriauta butent tos lervos. Tokiiu atveju iseitis tik viena, iskasi toli medi lauk is saknu, surandi tas lervas, jas sunaikini, o medelis, jis jau faktiskai be saknu, ismeti lauk ir i vieta sodini kita.

Nežinau tokių lervų. Pas mane tai tik karkvabalių ir rožių vabalų lervos, bet jos nekenkia. Atvirkščiai. Jos purena žemę aplink šaknis ir tuo būdu šaknys gauna deguonies.

531

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Yra dar viena beda. Po zeme prie saknu apsigyvena kazkokios lervos. Jei vaimedis dziusta ir nieko neduoda, gali buti, jo saknu sistema sugriauta butent tos lervos. Tokiiu atveju iseitis tik viena, iskasi toli medi lauk is saknu, surandi tas lervas, jas sunaikini, o medelis, jis jau faktiskai be saknu, ismeti lauk ir i vieta sodini kita.

Nežinau tokių lervų. Pas mane tai tik karkvabalių ir rožių vabalų lervos, bet jos nekenkia. Atvirkščiai. Jos purena žemę aplink šaknis ir tuo būdu šaknys gauna deguonies.

Laimute, vietoj to, kad gasdint medeli, parodyk geriau jam Parantu zinute apie lervas ir kirvi, pamatysi - ir lervos pas kaimynus pabegs ir obelys kasmet duos vaisiu smile

532 (redagavo Laimutė 2023-08-04 23:54)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle parašė:
Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Yra dar viena beda. Po zeme prie saknu apsigyvena kazkokios lervos. Jei vaimedis dziusta ir nieko neduoda, gali buti, jo saknu sistema sugriauta butent tos lervos. Tokiiu atveju iseitis tik viena, iskasi toli medi lauk is saknu, surandi tas lervas, jas sunaikini, o medelis, jis jau faktiskai be saknu, ismeti lauk ir i vieta sodini kita.

Nežinau tokių lervų. Pas mane tai tik karkvabalių ir rožių vabalų lervos, bet jos nekenkia. Atvirkščiai. Jos purena žemę aplink šaknis ir tuo būdu šaknys gauna deguonies.

Laimute, vietoj to, kad gasdint medeli, parodyk geriau jam Parantu zinute apie lervas ir kirvi, pamatysi - ir lervos pas kaimynus pabegs ir obelys kasmet duos vaisiu smile

Gerai big_smile big_smile big_smile
Išsilakstė net miegai visi iš juoko big_smile.

533

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Nu jo, mano savaitgalis Hanoveryje.

Hanoveryje? Ten juk Laimutė gyvena

534

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Nu jo, mano savaitgalis Hanoveryje.

Hanoveryje? Ten juk Laimutė gyvena

Aga, laukėm laukėm su vyru ir neatvyko big_smile big_smile

535

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Stebiuosi kiek zmones nesupranta gamtos, prarade bet koki suvokima. Turi buti pusiausvyra, reikalingos ir palankios priemones ir drastiskos, toks musu pasaulis. O tai viskas grazu, miela, saldu net slykstu. Paskui nuo tokio saldumo ima galvoje parazitai veistis.

Sakai sodinti, o jei kas netaip, vietoje to, kad rūpintis ir prižiūrėti, gydyti ir t.t
Jei kas netinka iškapoti, išraut, išmesti ir sodinti naujai.
Nea, mano filosofija kita. Aš rūpinosi pirmiausia, trešiu, gydau nuo parazitų grybelių ir visokių ligų. Kiekvienas žievės įtrūkimas užtepamas medžių smala, laiku nugenėti, išretinti ir pakankamai laistomi jie pas mane. Taip, kad
savo metodus pasilaikyk sau, mielas sodininke big_smile

536

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Tiesa, pastebejau, moterys, merginos, daug kas devi kliosines kelnes. Tik cia tai pastebejau.

Mada dabar tokia. Plačios Cargo kelnės su daug kišenių.

537

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Tiesa, pastebejau, moterys, merginos, daug kas devi kliosines kelnes. Tik cia tai pastebejau.

Mada dabar tokia. Plačios Cargo kelnės su daug kišenių.

Nea moterys/merginos visos laksto su tampremis kad subine aptemptu ir vizgina subinem prieš vyrus

538

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Ir truputis neapykantos, tiesiog uzvire kraujas ant Elles… Kad ja kur devynerios susuktu. Sucka, ka tu darai? Tu gi manipuliuoji kitu samone. Kiek esi sukirsinusi tokiu budu tarpusavyje draugysciu??? Svolacius tu po to, nekenciua, tokiai galva nu peciu velniop, kad nedrystu zemes trypti savo sleikstuliais. Tokia reikia pazymeti kaip nuodingiausia padara, paciu ryskiausiu markeriu, kad visuomene jos vengtu, per patrankos suvi arti nerisileistu. Ant kuolo ja, blin, vot parazitas, jug samoningai tai daro, suvokia kokiu rezultatu siekia, slykstyne, kad smegenys tau per ausis isvarvetu.

O kuo ji čia dėta? Męs dažnai taip tarpusavyje juokaujam. Nematau čia nieko blogo. Kaip jau sakiau, jumoro niekada ne perdaug. Už tai ir išgerkim big_smile

539

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu, rūpinantis sodu dabar jau nebereikia eiti kančių keliais. Tiek visokios informacijos ir patarimų YouTube, tik skaityk ir daryk. Anksčiau kas kita buvo, bet tada dalinomės su kaimynais ir draugais patirtimi.

540

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Tamsos deive Gekata ir amerikos laisves statula, viena ir tas pats. Etikete pakeite, simbolis liko tas pats.

Tamsa turi savo Deivę? Nežinojau. O kas tada Šviesos Deivė? Tiek daug Dievybių aplink mus