81

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Amerikonai, jie kaip veikia: jei kas turi kazka, kas jiems reikalinga, tuomet tokius paskelbia priesais ir sekmingai plesia. Idomu, ar pasiseks rusijai suduoti amerikonams per rankas uz toki elgesi, ar Vagnoriai susitvarkys.
Tiesa, Sankt Peterburge iskele raudona veliava. Ar tik neuzuomina apie buvusios tarybu sajungos atkurima.

Na, mano nuomone tai ir rusai panašiai savinasi iš kitų ko jiems reikia. Sąžiningumas svetima ir vieniems ir kitiems. O dėl vėliavos tai ten jau seniai raudoną kelia ir paradus rengia, eitynes. Yra labai daug norinčių atgal į sssr

82

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Visi savinasi kas ką nori. Va aš noriu pasisavinti kokia nors moteri

83

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:
Parantu parašė:

Italijoje aukstai kalnuose yra vienuolynas. To vienolyno bibliotekoje yra knyga kurioje aprasytas tam tikras juokas. Tai jumors, bet butent juokas. Jei koks vienolis tai praktikuodavo viesumoje ar net jei tai gavosi spontaniskai, tokiam vienuoliui vienas kelias, inkvizicijos lauzas. Prisilieciau prie to pavirsutiniskai, forumo inkvizicija supleskino mane. Kiek jums keliu nepatogumo nors esu vienas ir atvirksciai, kaip man jaustis tokioje priespriesoje? Nuteisti paprasta, bet suprasti - kogero neimanoma. Nuosirdziai vyliausi nors kiek platesnio mastymo. Tiesa, tas juokas, ne seip uzdraustas baznycios. Tad, dabar 16 amzius, autodafe.

Tai gal imkim ir paverkim kartu? Ar tau vienam geriau, a?

Laimutė paverk su manim

84

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Parantu parašė:

Italijoje aukstai kalnuose yra vienuolynas. To vienolyno bibliotekoje yra knyga kurioje aprasytas tam tikras juokas. Tai jumors, bet butent juokas. Jei koks vienolis tai praktikuodavo viesumoje ar net jei tai gavosi spontaniskai, tokiam vienuoliui vienas kelias, inkvizicijos lauzas. Prisilieciau prie to pavirsutiniskai, forumo inkvizicija supleskino mane. Kiek jums keliu nepatogumo nors esu vienas ir atvirksciai, kaip man jaustis tokioje priespriesoje? Nuteisti paprasta, bet suprasti - kogero neimanoma. Nuosirdziai vyliausi nors kiek platesnio mastymo. Tiesa, tas juokas, ne seip uzdraustas baznycios. Tad, dabar 16 amzius, autodafe.

Tai gal imkim ir paverkim kartu? Ar tau vienam geriau, a?

Laimutė paverk su manim

Gerai, bet pirmiausia apsikabinkim, kad linksmiau verkti būtų big_smile

85

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Tai gal imkim ir paverkim kartu? Ar tau vienam geriau, a?

Laimutė paverk su manim

Gerai, bet pirmiausia apsikabinkim, kad linksmiau verkti būtų big_smile

Taip Laimutė aš irgi Tave apkabinciau stipriai-stipriai) ir visus žmones irgi nes apkabinimai suteikia daug laimės ir bendrystes

86

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Laimutė paverk su manim

Gerai, bet pirmiausia apsikabinkim, kad linksmiau verkti būtų big_smile

Taip Laimutė aš irgi Tave apkabinciau stipriai-stipriai) ir visus žmones irgi nes apkabinimai suteikia daug laimės ir bendrystes

Taip... O kiek daug tų, kurių niekas nepriglaudžia prie širdies ir nebeapkabina. Ypač senų žmonių. Ir vaikų.
Vaikai, ypač kūdikiai netgi miršta jei jų niekas nepaliečia, nepaglosto, neapkabina.

87

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė ką veiksi kai pasensi? Aš tai būsiu keliaujantis filosofas

88

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Cia vienas negriukas taip parode skaiciu: tris kart pliaukstelejo delniukais ir keturis pirstus parode. Koks tai skaicius? Is saliai idomiai atrodo.

7 arba 34

89 (redagavo Konstantinas 2023-06-24 03:00)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Cia vienas negriukas taip parode skaiciu: tris kart pliaukstelejo delniukais ir keturis pirstus parode. Koks tai skaicius? Is saliai idomiai atrodo.

Pas negriukus prastai su issilavinimu o ant vienos rankos daugiau 5 neparodysi. Todėl jei skaičius didesnis nei 5 jau tenka du kartus rodyti. Todėl ten buvo arba vienzenklis arba dviženklis skaicius

90

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:

Laimutė ką veiksi kai pasensi? Aš tai būsiu keliaujantis filosofas

Net nežinau, turbūt kaip ir visos senės. Žinau tik, kad norėčiau patirti meilę kaip filmuose, kur seni žmonės įsimyli paskutinį kartą. Visi tvirtina, jog tai pati gražiausia ir stipriausia meilė. Aš tuo netikiu, bet kas žino... gal ir būna. Sunku įsivaizduoti.
Tai, kad tu , Konstantinai ir dabar jau filosofas. Na, nebent patrauktum į kokį Tibeto vienuolyną. Aš tave įsivaizduoju mokantį savo anūkus gyvenimo gudrybių ir matematikos smile

91

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kaip ir visos senes knisi protą savo diedui?) Žmonės tampa filosofais is sunkaus gyvenimo

92

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:

Kaip ir visos senes knisi protą savo diedui?) Žmonės tampa filosofais is sunkaus gyvenimo

Koks radikalus minčių posūkis, woow ! Vakar melancholinė euforija, o šiandien melancholinė depresija. Ką tai reiškia? Kas nutiko?

93

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Kaip ir visos senes knisi protą savo diedui?) Žmonės tampa filosofais is sunkaus gyvenimo

Koks radikalus minčių posūkis, woow ! Vakar melancholinė euforija, o šiandien melancholinė depresija. Ką tai reiškia? Kas nutiko?

Reikia išgerti

94

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Taip, teisingai, butent 34.

Опыт не пропьешь

95

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Rusijoje tarsi perversmas. Palauksim 72 val.

Viskas gerai jokio perversmo. Gyvenimas eina iprastu ritmu. Per anksti apsidziaugete

96

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Rusijoje tarsi perversmas. Palauksim 72 val.

4 galingi vyrukai visada sugebės susitarti tarpusavyje

97

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Vagnoriai kraustosi i Baltarusija. Soigu, rusu ginybos ministras ruosiasi atsistatydinti. Na taip, jug Soigu maltos ordino riteris, kuris Vatikano popiezius pasalino is Vatikano. Gyvename nuostabiu laiku.

Puiku) lietuvių politikai bijos

98

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Yra nors kazkas, kas gali atlikti jagja???
Nera nei vieno.

Yra labai daug kas galėtų. Pažįstu asmeniskai mažiausiai keletą žmonių. O kiek dar nepazistu...Bet aš prisibijau žaisti su svetima ir nepazistama stichija

99

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Yra nors kazkas, kas gali atlikti jagja???
Nera nei vieno.

Ir išvis kaip tu gali kviesti Dievybes iš kitos religijos? Jei esi pakrikštytas pagal vieną tikėjimą negalima bendrauti su kitais Dievais

100

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Konstantinai, toks ispudis, tarsi stovi ties peilio asminimis. Kas gali atlikti jagja kali laikotatpyje, tokiu nera. Cia galima jagja atlikti asmeniskai vardan savo sielos. Konstantinai, tu mastai, stovin kelyje, bet ar eisi juom, cia tik tavo sprendimas. Tu radai duris, bet pro jas praeiti teks paciam. Visi nuopelnai tik tau, bet ir guzai i kakta, taip pat tavo. Tu gyvas, skirtingai nuo daugelio.

Ačiū