101

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Ne taip supratai, uz tai ne dekojama, uz tai prakeikiama. Cia kas del pasaulietisku sielu. Bet jei tu susivokusi, dieviska siela, tai kelias, ir tu pats del saves turi averti duris. Arba tu pasmerktas didybei, arba nublokstas uzmarstin. Tiesiog meldziu, islik savyje, praiek kelia skustuvo asmenimis. Niekam nesi skolingas, skolingas pries save, savo pasirinkime.

Taip aš esu girdėjęs šią teoriją kad gyvenimas tai Kelionė ir kad mes tiesiog keliaujame

102

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Visi sarlatanai prielipos smile

103

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Saunu, kazkas uzkliuvo.. yra tokia deive, Parvati. Fiziologija paliekame ekspertams, nes ji vaizduojama tarpukojyje su vyriskiais lytyniais organais. Tame slypi didziule paslaptis. Bet ji Mahadeivi zmona, Mahakali. Esme ne devybiu pazinime, bet ju vieta dievu pantione. Konstantinai, tesk. Idomu, smalsu tavo sumetimai. Jei kas ne taip, as salia. Man tai tiesiog ringas. Jei tu jame, as salia taves. Kur stoja du, visas pasauylis guls.

Manai, kad radai auką , kurį įtraukti į savo ratą galima ? big_smile

104

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Labas rytas visiems. Pradėk nuo to kad Dievybės rasosi iš didžiosios raidės nes jos Dievybes ir jas reikia gerbti

105

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:
Parantu parašė:

Saunu, kazkas uzkliuvo.. yra tokia deive, Parvati. Fiziologija paliekame ekspertams, nes ji vaizduojama tarpukojyje su vyriskiais lytyniais organais. Tame slypi didziule paslaptis. Bet ji Mahadeivi zmona, Mahakali. Esme ne devybiu pazinime, bet ju vieta dievu pantione. Konstantinai, tesk. Idomu, smalsu tavo sumetimai. Jei kas ne taip, as salia. Man tai tiesiog ringas. Jei tu jame, as salia taves. Kur stoja du, visas pasauylis guls.

Manai, kad radai auką , kurį įtraukti į savo ratą galima ? big_smile

Gal ir galima bet reikia pasistengti. Reikia surasti žmogaus silpna vieta jo pazeidziamuma ir tuo pasinaudoti. Nes žmogus kažkur įsitraukia tik tada kai yra silpnas ir pazeidziamas.
Laimutė aš juk Tavo vaikas nejaugi Tu galvoji kad mane lengvai galima įtraukti? Mane pakrikstyjo stačiatikių cerkvėje ir aš netarnauju induistų Dievybems nes man jų kultūra atnešė labai daug skausmo

106

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Parantu parašė:

Saunu, kazkas uzkliuvo.. yra tokia deive, Parvati. Fiziologija paliekame ekspertams, nes ji vaizduojama tarpukojyje su vyriskiais lytyniais organais. Tame slypi didziule paslaptis. Bet ji Mahadeivi zmona, Mahakali. Esme ne devybiu pazinime, bet ju vieta dievu pantione. Konstantinai, tesk. Idomu, smalsu tavo sumetimai. Jei kas ne taip, as salia. Man tai tiesiog ringas. Jei tu jame, as salia taves. Kur stoja du, visas pasauylis guls.

Manai, kad radai auką , kurį įtraukti į savo ratą galima ? big_smile

Gal ir galima bet reikia pasistengti. Reikia surasti žmogaus silpna vieta jo pazeidziamuma ir tuo pasinaudoti. Nes žmogus kažkur įsitraukia tik tada kai yra silpnas ir pazeidziamas.
Laimutė aš juk Tavo vaikas nejaugi Tu galvoji kad mane lengvai galima įtraukti? Mane pakrikstyjo stačiatikių cerkvėje ir aš netarnauju induistų Dievybems nes man jų kultūra atnešė labai daug skausmo

Nea, Konstantinai, taip nemanau. smile Žinau, kad esi stiprios valios ir stabilios sielos žmogutis. :::422

107

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Rusijoje susipyko Prigozinas ir Soigu, tiesiog su trenksmu. Juos pas save pasikviete Lukosenka. Dabar jie is pietines Ukrainos dalies persidislokuoja i siaurine, i Baltarusija. Kuom tai gresia. Kogero tai spektaklis. Baltarusijoje Vagnorio muzikantai gali atidaryti dar viena fronta, ko pasekoje atkirs Ukraina nuo lenku, o gal ir apskritai, blokuos vakatini pasieni. Kuom tuomet priesinsis ukrainieciu kariai, kai jiems resursus tiekianti arterija bus perkirsta.

Taip antras frontas. Ukrams nieko gero

108

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Ačiū Laimutė nors Tu manimi tiki

109

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Rusijoje susipyko Prigozinas ir Soigu, tiesiog su trenksmu. Juos pas save pasikviete Lukosenka. Dabar jie is pietines Ukrainos dalies persidislokuoja i siaurine, i Baltarusija. Kuom tai gresia. Kogero tai spektaklis. Baltarusijoje Vagnorio muzikantai gali atidaryti dar viena fronta, ko pasekoje atkirs Ukraina nuo lenku, o gal ir apskritai, blokuos vakatini pasieni. Kuom tuomet priesinsis ukrainieciu kariai, kai jiems resursus tiekianti arterija bus perkirsta.

Taip antras frontas. Ukrams nieko gero

Vadinasi, vieno fronto negana, kad nugalėtų Ukrainą. Taip Rusija pripažintų savo silpnumą jei jau reikia Baltarusijos pagalbos.

110

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Kiek ginklu privesta i Baltarusija, tipo palaikyti ju ginybai. Dabar ateis Vagnoriai, persirengs, persiaus batus ir… dar tuo paciu i lenkams i skura duos. Rusai buvo uzsimine, reikes, ir iki Atlanto daeisime.

Viskas čia inscenizavo patys. Ir pučą ir tariamus konfliktus tarp prigožino ir generolų. Tipo va, kaip profesionaliai sprendžia Rusija konfliktus ir toliau tęsti brutalų karą. Kolkas nelabai aišku ką čia jie sugalvojo ir ką šituo dangsto.

111

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Vakaro žinios baigėsi? big_smile

112

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:

Vakaro žinios baigėsi? big_smile

Lietuviškų žinių neziuriu

113

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Pamastymui. Jokiu rudu akiu. Lai rudaakiai kunkuliuoja savo rudaakiu terpeje. Buvo metas, kai tarp zmoniu nebuvo rudu akiu. Rudas akis turi sunys, galvijai, bezdziones, meskos. Del kokios priezasties buvo suzmogintos bezdziones, neaisku. Maza to, dabar tas galviju kraujas isiliejo i zmoniu venas. Jokiu rudu akiu. Zvalgybos tarnybose, kai daroma atranka, isbrokuojami rudaakiai. Ziauru, bet teisinga.

O tu dar ir rasistas ?

114

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Prie ko cia rasizmas? Atsipeikek.

Taigi pats rašai ( jokių rudų akių. Tegu rudaakiai kunkuliuoja savo rudaakių terpėje)

115

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Rasizmas, kai naikinami kitokie. Antras pasaulinis karas, buvo naikinami zydai, bet nesuteikiama jiems galime savarankiskai evoliucionuoti. Ir apskritai, moterys turetu atsakingai ziureti i tai, kam atsiduoda. Moeris, tai tautos genofondas ir butent jos turi buti auklejamos taip, kad kelti tautos genetini lygmeni islaikan tautiskuma. Atitinkamai, rudaakiai turi savo linija ir galetu ja gryninti. Siuolaikines moterys neturi jokio suvokimo apie tai.

Va, ir vėl prisipažinai . Sunku paslėpti, kad esi prieš mišrumą tiek tautų tiek rasių. Aiškink , sukis kaip nori, vistiek yla išlindo iš maišo big_smile

116

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Jei patugu tau kai matai etikete, kabink jas, man tai kas.

Aš nesigilinsiu į tavo temas, nes čia jau šimtus kartų apie tai diskutuota, bet man keista, kad tu nežinai jog maišyti duoda stipriausius palikuonis. Kai tuo tarpu grynataučiai pamažu išsigimsta, serga genetinėmis ligomis, kurias perduoda iš kartos į kartą ir t.t ir panašiai. Tas pats ir gamtoje. Flora ir fauna. Pavyzdžiui kuo grynesnė veislė tuo silpnesni genai (jeigu jie nemanipuliuoti dirbtinai).

117

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Tarp kitko, is savo laiku prisimenu tokius atvejus, kai merginai siulo, pataria tuoktis su vaikinuku, tipo, kokia jo padetis, tevai turtingi, bet ta tiesiai atsauna, jo prasta genetika ir neikalbesi. Arba buna atvirksciai. Jei kazka pajuto, suks ratus kol galop ivyks. Nezinau kaip kitose tautose, bet lietuvaites turi sia savybe, jos intuityviai tai jaucia. Tiesiog reiketu tai skatinti, toleruoti.

Tokios tautos, kur nebūtų priemaišų, nerasi nė vienos visoje žemėje.

118

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Prie akiu spalvos dar galetu si ta pridurti. Yra lietuvoje juodu akiu, gan retai, bet pasitaiko. Jos ne juodos kaip anglis ir ne tamsiai rudos, jos tamsiai pilkos. Ispudingos, rodos, tokiose akyse gali paskesti. Yra etnosas baltaakiu, cia sibire, ju akys taip pat nera pieno baltumo, jos tiesiog sviesiai pilkos su vos pastebimu zydrumu. Vienoje televizijos laidoje kslbejo moteriske, ji pasakojo apie savo vaika, tai ji buvo konkreciai baltaake. Operatorius kai ja rodydavo, tiesiog akis rode per visa ekrana. Matyt jam paliko toki ispudi, tiesiog negalejo atsitraukti. Idomu tai, jog baltakiu etnose isliko poligamines seimos. Ten vyras gali tureti ne daugiau nei keturias zmonas. Kai Petras pirmasis panaikino rusijoje poligamija, kas keista, visu pirma sukilo moterys. Na ir dar, yra svieciancios akys. Jos sviecia tokia gan ryskia oranzine sviesa. Tokiose akyse yra fosforisciuojantys mikrobai. Bet tai net tik sviecia, matosi tamsoje, toks zmogus mato tamsoje, gale net skaityti. Kiek zinau, juos be jokiu skrupulu verbuoja slaptos tarnybos.

Pas mane rudos akys) bet aš issizadejau moterų) negadinsiu jums genetikos

119

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:
Parantu parašė:

Prie akiu spalvos dar galetu si ta pridurti. Yra lietuvoje juodu akiu, gan retai, bet pasitaiko. Jos ne juodos kaip anglis ir ne tamsiai rudos, jos tamsiai pilkos. Ispudingos, rodos, tokiose akyse gali paskesti. Yra etnosas baltaakiu, cia sibire, ju akys taip pat nera pieno baltumo, jos tiesiog sviesiai pilkos su vos pastebimu zydrumu. Vienoje televizijos laidoje kslbejo moteriske, ji pasakojo apie savo vaika, tai ji buvo konkreciai baltaake. Operatorius kai ja rodydavo, tiesiog akis rode per visa ekrana. Matyt jam paliko toki ispudi, tiesiog negalejo atsitraukti. Idomu tai, jog baltakiu etnose isliko poligamines seimos. Ten vyras gali tureti ne daugiau nei keturias zmonas. Kai Petras pirmasis panaikino rusijoje poligamija, kas keista, visu pirma sukilo moterys. Na ir dar, yra svieciancios akys. Jos sviecia tokia gan ryskia oranzine sviesa. Tokiose akyse yra fosforisciuojantys mikrobai. Bet tai net tik sviecia, matosi tamsoje, toks zmogus mato tamsoje, gale net skaityti. Kiek zinau, juos be jokiu skrupulu verbuoja slaptos tarnybos.

Pas mane rudos akys) bet aš issizadejau moterų) negadinsiu jums genetikos

Tada pas čiukčius tave . Ten patvarkys tave gerokai ir vėl tapsi žmogumi big_smile

120

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Fjord, tu tai supratai labai paraidziui. Yra tokia istorija is tarybiniu laiku. Viename sibire esanciame kariniame dalinyje buvo toks nutikimas. Karini dalini saugo patrulis, turi savo dali perimetro ir vaikstineja juom. Viena ryta kareiviai pulko vadui pranese, jog dingo is vieno posto sargybinis. Jokiu pedsaku, tiesiog isnyko. Nutare nekelti panikos, niekam nieko nepranesineti, tiesiog palaukti kazkiek. Panasiai po dvieju savaiciu prie dalinio atvaziavo keturios roges vietiniu ciukciu, paprase pakviesti pulko vada. Zodziu, ciukciai pavoge kareivuka, nes jiems reikejo kraujomaisos, ju vaikai gimdavo negyvi. Jie visa ta laika sociai maitino kareivi, girde, o jis turejo pereiti visas moteris ir jaunas ir versnes, visas, kurios gali pastoti. Karevis narduose gulejo gatavas, tuo paciu ir issekes, todel vada liepe ji nunesti i kazkarma, lai issiilsi.
Rasiau gi, atsiduoti bet kam negalima, reikia suprasti kokie genai. Jei genetika pranasesne nei moters, tuom pirmyn.

Kaip rašai taip ir suprantu. Aš neužuodžiu ką turi galvoje ir tarp eilučių irgi neskaitau.
Genai ant kaktos neužrašyti, įsimylėjo ir atsidavė. Tos kurios instinktyviai tai jaučia, tai ir renkasi pagal instinktą, bet būna ir netyčiukų. Arba planuoja medikų pagalba ištiriant abiejų genetikos privalumus ir trūkumus.