121

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Žuvų taukai ir tautų genai

122

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Dar kazkur Afrikos asigalyje yra zmones, kuriu akys keicia spalva, priklausomai nuo mirksejimo. Zydros - oranzines, fioletines, zalios. Ir ne siaip atspalviai, kaip cia kazkas rasineli rase, ten kaip flomasteriu nupiestos. Be viso ko, jos sviecia. Tai ateinanciu kaledu tendencija numatoma tokia, kad pasodint daug tokiu zmoniu ant kaledines eglutes, tai bus tvari ir ekologiska iniciatyva - o eglute svies skirtingom spalvom. Ant virsunes galima butu pasodint ir koki viena zydraaki, kad sektu pasakas apie genetika smile

123

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Geriau pasakyk ką tu vartoji, kad tavyje tiek daug paranojiškos baimės? Iš kur tiek negatyvo? Bauginimai, įspėjimai, ateities baimės... Iš kur visa tai? Negi taip baisu mirti. Kas tave tokiu padarė? Su kiek sąmokslininkų organizacijų esi susidūręs. Kas su tavimi ne taip (!?)

124

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Ne Vagn(o)rių , bet Vagn(e)rių.

125

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Konstantinas parašė:

Žuvų taukai ir tautų genai

Bijau, kad čia dar sunkesnis atvejis pasitaikė smile

126

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:

Ne Vagn(o)rių , bet Vagn(e)rių.

Cia jau reikia manyti, kad rai jumoras smile isradingumas ir t.t. smile

127

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Fjord, matai tiek baimes, neapykantos, bet tau to nereikia, kam tau tai, palik visa tai man. Tiesiog nematykite.

Aš nebijau nei gyventi nei mirti, nes tai natūralus dalykai. Man tik įdomu, kaip iki to daeinama? Žaidėjai būti atviras.

128

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Hmm, mirties baime… man didesne baime kelia nemirtingumas. Visalaik yra kitos durys, tad jomis ir pasinaudosiu. Jei jumyse viskas grazu, jusu sielose zydi sodai, tai kodel jus uzgauna, uzkabina negatyvas? Veidminyste. Nuodeme apgauti kita, bet apgauti save, tai mirtina nuodeme. Nuo to ir pradekit, issikopkite savo namus. Man negeda del mano siuksliu, netvarkos, cia as nuosirdus. Vaizduojate save sventais? Slykstu. Tiesiog manes nematykite. Arba uzbanikite. Dar syk sakau, nei vieno jusu nekliudau, bet as cia jums maisau.

Nemaišai, tik įdomu kaip iki to daeinama. Visiems užteks vietos. A kodėl įsižeidi dėl tokių klausimų? Aš ne šventuolė. Aš realistė.

129

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Yra kitu temu pokalbiams, kalbekites, diskutuokite, kurkite, dalinkites apmastymais, bet ne, ieskotu kur dvokia, kur smirda, kur galima susitepti, parodyti kita esanti purvinu. Ko ieskote, tai ir randate. Parodete savu vidu, apsinuoginote, toliau vel dekites savo angeliskas kaukes ir teskite veidmainiska spektakli. Jei ir sukurciau savo puslapi, visviena pritrypsite, pripeduosite, zalia zole ne jums, jus asfalto zmones, viska isbetonuoti, islyginti, dangu iscementuoti.

Ups... И поехала и пошло...

130

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Nusiramink, viskas gerai. Nesijausk žeminamas.

131

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle parašė:
Fjord parašė:

Ne Vagn(o)rių , bet Vagn(e)rių.

Cia jau reikia manyti, kad rai jumoras smile isradingumas ir t.t. smile

:::044

132

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Iki to nedaeinama, tuom esama. Galiu apsimetineti tam, kad pelnyti kitu demesi, bet kam, tuomet save apgaunu, isduodu. Taip, as juodas kitu akyse, tai suprantu, todel islieku pats su savimi. Isties, jei kas mato, o mato labai daug, vadinasi kazkam to reikia. Tik man visviena. Butu geriua, jei jusu mintys liktu jumyse, arba tarp jusu, as visa tai daug sykiu girdejau, maciau ir man ten nereikia.

Ok, vadinasi nori būti paliktas vienas rašyt savo mintis tik sau? Nenori, kad komentuočiau, domečiausi ir klausinėčiau? Ok. Kaip nori.

133 (redagavo Fjord 2023-06-27 22:12)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Norai, jie klaidina mus, blasko. Taip, demesys malonu, to neneigiu, bet supratimas tiesiog neikainojamas ir to tiesiog nera. Galima butu pasakyti zymiai daugiau, bet cia nera tokiu galimybiu. Tai panasu, kai megini atsigerti is juros per plona vamzdeli. Tiesiog technines galimybes cia apgailetinos.

Kodėl manai, kad ateisi į forumą ir visi tave supras? Tam reikia laiko ir pastangų. Tam reikia konstruktyvaus diskusijų vystymo. Tu rašai nenuosekliai. Mėtaisi tarp temų arba jų nerutulioji, nesakai savo nuomonės į tai ką parašai. Parašai, lauki kas ką į tai pasakys ir jei gauni kritiką imi pykti. Norint, kad suprastų kiti reikia pirmiausia suprasti pačiam ir suprantamai pateikti. Mįslių ratelį sukurti lengva, bet ir atsakymus reikia žinoti visus pačiam. Pateiki savo mintis kaip faktą. To daryti nedera, jei negali įrodyti jos teisingumo.

134

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Fjord parašė:

Geriau pasakyk ką tu vartoji, kad tavyje tiek daug paranojiškos baimės? Iš kur tiek negatyvo? Bauginimai, įspėjimai, ateities baimės... Iš kur visa tai? Negi taip baisu mirti. Kas tave tokiu padarė? Su kiek sąmokslininkų organizacijų esi susidūręs. Kas su tavimi ne taip (!?)

Laimutė gyvenimas sunkus. Be baimių niekaip neįmanoma arba reikia daug išgerti kad nieko nebijoti

135

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Bet Parantu iš dalies teisus čia daug kaukių ir apsimetinejimo. Siaip tai jis suprato šio forumo esmę

136

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Aš tai luzau miegoti kai pabudau jus čia tiek prikomentavote

137

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Gerai nerašome čia apie karą reikia laikytis konspiracijos

138

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Dabar apie vyrus parašyk big_smile įpisk ...ups ... įpilk ir į jų taurę ko nors. Kad būtų lygybė big_smile

139

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Tai aišku visos kariuomenės nauduoja magiškus simbolius savo logotipuose dažniausiai iš skandinaviškų runų paimtus. Bet tai jiems nelabai padeda

140

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Gamta turi suredziusi idomu markeri moterims. Jei moteris islaiko savo identiskuma, ji taip pat issaugo ir savo dvelgsma, kuris kiek vienos savitas, skirtingas. Bet jei moteris palaida, tokios gauna zyme, visos turi viena ir ta pati tvaika. Kas idomu, tos zymes niekuom nepanaikinsi, tai jau iki gyvenimo pabaigos. Matyt, tai kazkaip atsilieps sekanciai gyvenimo kadencijai.

Ko vertas vyras, kuris taip šlykščiai atsiliepia apie moteris (?) Net gėjai taip nekalba apie jas. Na, gal kokie psichopatai žudantys tik moteris ir vaikus irgi taip plūkiasi ant moterų.
Fui.