181 (redagavo Kristina 2015-08-06 12:36)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:
Konstantinas parašė:

taip ir nugyvensi nuobodziai be nuotykiu. paskui pasensi ir niekas nuotykiu nebesiulys

Matai branguti, nuotykiai liks nuotykiais, tau nieko nesuteiks, jei gyenimo savo nesustvarkysi. Ubage but siam gyvenime nenoriu ir maximos kasoje nesedesiu. Tiesiog kiekvienas susidelioja savo prioritetus wink

Klausimas toks, ar ubagas zmogus tas, kuris dirba maximoje? Siaip ir maximoje galima padaryti karjera. Maximoje prie kasu dirba zmones baige ir ekonomikas, ir istorijas, ir geografijas. Nevisiems yra darbo vietu pagal specialybe, kaip ir neturime visi giminiu, pazinciu, kad nesikankint su tuom paieskom. Keista, kad zmones is aukstai ziuri i parduotuviu darbuotojus. Patiems ego neleidzia pradet nuo tokio darbo? Norite iskart baige studijas buti bankininkais ir direktoriais? Sekmes su tokiu poziuriu.

Nežiūriu iš aukšto, nebandyk išvedinėti mano žodžių. Pamatei žodį "MAXIMA" ir visa litaniją čia pavarei. Visiškai man nesvarbu, kur kas dirba. O dėl karjeros, tai jei tik norėsi, bet kur ją padarysi. Tiesiog aš žinau ko aš noriu ir viskas. Visiškai be reikalo parėjai prie studijų temos, čia visai atskira tema.

182 (redagavo Konstantinas 2015-08-06 16:10)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Kristina parašė:

Nežiūriu iš aukšto, nebandyk išvedinėti mano žodžių. Pamatei žodį "MAXIMA" ir visa litaniją čia pavarei. Visiškai man nesvarbu, kur kas dirba. O dėl karjeros, tai jei tik norėsi, bet kur ją padarysi. Tiesiog aš žinau ko aš noriu ir viskas. Visiškai be reikalo parėjai prie studijų temos, čia visai atskira tema.

karjeristes daznai buna vienisos ir nelaimingos. tokiu budu jos sumoka uz savo karjera o tos karjeros niekas is aplinkiniu zmoniu ir neivertins

183

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

jau turbut vaikinas nebeiesko, o tema gyvuoja.

184

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

tegu gyvuoja ;DD merginos nebeieškau ;D dabar ieškau smagių, bendraujančių, įdomių žmonių kartu leisti laisvalaikį, kitaip tariant, ieškau naujų draugų ir pažįstamų, bet net tam, kad čia per dienų dienas susirašinėti, o realiai bendrauti, kažką veikti smile

185

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Kristina parašė:
Ponaitissss parašė:
Kristina parašė:

Matai branguti, nuotykiai liks nuotykiais, tau nieko nesuteiks, jei gyenimo savo nesustvarkysi. Ubage but siam gyvenime nenoriu ir maximos kasoje nesedesiu. Tiesiog kiekvienas susidelioja savo prioritetus wink

Klausimas toks, ar ubagas zmogus tas, kuris dirba maximoje? Siaip ir maximoje galima padaryti karjera. Maximoje prie kasu dirba zmones baige ir ekonomikas, ir istorijas, ir geografijas. Nevisiems yra darbo vietu pagal specialybe, kaip ir neturime visi giminiu, pazinciu, kad nesikankint su tuom paieskom. Keista, kad zmones is aukstai ziuri i parduotuviu darbuotojus. Patiems ego neleidzia pradet nuo tokio darbo? Norite iskart baige studijas buti bankininkais ir direktoriais? Sekmes su tokiu poziuriu.

Nežiūriu iš aukšto, nebandyk išvedinėti mano žodžių. Pamatei žodį "MAXIMA" ir visa litaniją čia pavarei. Visiškai man nesvarbu, kur kas dirba. O dėl karjeros, tai jei tik norėsi, bet kur ją padarysi. Tiesiog aš žinau ko aš noriu ir viskas. Visiškai be reikalo parėjai prie studijų temos, čia visai atskira tema.

Kodel tokia pikta reakcija? As gi nerasiau, kad tu tokia esi. Tiesiog nelabai suprantu, kai kaip pavyzdi imamos visada maxima pardavejos ir bibliotekininkes. Visi zino ko nori, bet nevisiems pasiseka ta tureti. Vieniem reikia daug vargo, kitiem net stengtis nereikia ir viskas ant lekstutes pateikta.

186

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

O kai kurie ir nesistengia, ir nieko neturi. Tik verkia kaip blogai. Gana dažnas variantas. O Maxima tikriausiai minima todėl, kad tai vienas didžiausių darbdavių. Jei ne pats didžiausias. IKI, sako, kad kasininkių darbo sąlygos dar prastesnės.

187

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Zinau tokia istorija arba pasakojima galima sakytk vienu zodziu paklause sunies priristo prie budos ko jis labiausiai noretu jis paziurejo i grandine ir pasake kad dar tiek pat grandines butu neblogai. Moralas tas kad geriau nepamates nesuzinosi kaip gerai gali buti. Jei ir tas suva laisve gautu jo norai visai kitokie butu big_smile

188 (redagavo Egle 2015-08-07 17:01)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Kristina parašė:

Nežiūriu iš aukšto, nebandyk išvedinėti mano žodžių. Pamatei žodį "MAXIMA" ir visa litaniją čia pavarei. Visiškai man nesvarbu, kur kas dirba. O dėl karjeros, tai jei tik norėsi, bet kur ją padarysi. Tiesiog aš žinau ko aš noriu ir viskas. Visiškai be reikalo parėjai prie studijų temos, čia visai atskira tema.

karjeristes daznai buna vienisos ir nelaimingos. tokiu budu jos sumoka uz savo karjera o tos karjeros niekas is aplinkiniu zmoniu ir neivertins

Pagal tokia logika, tai karjeros nedarancios ir istekejusios moterys yra pacios laimingiausios  :::745.

Tas pastovus stereotipas, jog karjeriste ir vienisa, ir nelaiminga. Yra pilna karjerisciu su seimomis, ir su vyrais, ir su vaikais.

189

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Egle parašė:

Tas pastovus stereotipas, jog karjeriste ir vienisa, ir nelaiminga. Yra pilna karjerisciu su seimomis, ir su vyrais, ir su vaikais.

moterys turincios vyra ir vaikus tikrai daug laimingesnes negu nukvakusios karjeristes. nes pareisi is ofiso i namus o namuose tustuma

190

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Egle parašė:

Tas pastovus stereotipas, jog karjeriste ir vienisa, ir nelaiminga. Yra pilna karjerisciu su seimomis, ir su vyrais, ir su vaikais.

moterys turincios vyra ir vaikus tikrai daug laimingesnes negu nukvakusios karjeristes. nes pareisi is ofiso i namus o namuose tustuma

Tikrai ne visos laimingos su vyrais ir vaikais, nereikia cia lia lia :::008

191

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Egle parašė:
Konstantinas parašė:
Egle parašė:

Tas pastovus stereotipas, jog karjeriste ir vienisa, ir nelaiminga. Yra pilna karjerisciu su seimomis, ir su vyrais, ir su vaikais.

moterys turincios vyra ir vaikus tikrai daug laimingesnes negu nukvakusios karjeristes. nes pareisi is ofiso i namus o namuose tustuma

Tikrai ne visos laimingos su vyrais ir vaikais, nereikia cia lia lia :::008

Kazkas rase kazkur cia forume kad reikia dirbti del santykiu tai va reiktu jo paklausti kaip yra ....

192

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Kazkas rase kazkur cia forume kad reikia dirbti del santykiu tai va reiktu jo paklausti kaip yra ....

Dirbti reikia visur ir visada tiek seimoje, tiek darbe.

193

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jeigu gali parasyk ka tu taip dirbi del seimos .aciu .

194

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Jeigu gali parasyk ka tu taip dirbi del seimos .aciu .

I asmeniskumus nenoreciau gilintis.

195

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Egle parašė:

Tas pastovus stereotipas, jog karjeriste ir vienisa, ir nelaiminga. Yra pilna karjerisciu su seimomis, ir su vyrais, ir su vaikais.

moterys turincios vyra ir vaikus tikrai daug laimingesnes negu nukvakusios karjeristes. nes pareisi is ofiso i namus o namuose tustuma

Taip labai cia didele laime po darbo i darba antra pamaina atlaikyti o nakti dar slunkiu vyra linksminti, jau geriau tustuma namuose nei tokia kankyne.:::001

196

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Na karjeristes nera blogai, nes tada ir vyras karjeristas, nes karjeriste su ne karjerisciumi neprasidetu manau. Vyrui tai nepatiktu jei jis nera karjeristas, o moteris karjeriste, lygiai taip pat kaip ir moteriai nepatiktu, kad vyras karjeristas o ji ne. Cia jau derint viska reikia, karjera ir namus. Tik aisku, nera gerai, kai zmogus gyvena darbu ir nuolat kalba apie darba, cia kaip be stabdziu, tai tada pagalvoji, kad zmogui darbas pirmoj vietoj, o seima antroj.

197

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Jeigu gali parasyk ka tu taip dirbi del seimos .aciu .

Dirbti dėl šeimos turėtų ir vyrai, ir moterys. Nepakanka dulkes nuvalyti ar indus išplauti. Turiu omeny santykių puoselėjimą, šitą punktą daugelis pamiršta. Tada mylimas žmogus per laiką tampa svetimu ar net priešu. Graudu, kad daugeliui šeima nebėra vertybė. Taigi, rimtuoliai vyrai, užuot klausinėję, ar čia yra merginų rimtiems santykiams, pirmiausiai patys atsakykite į klausimą: ar esu pats pasiruošęs rimtiems santykiams?

198

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Egle parašė:

Tas pastovus stereotipas, jog karjeriste ir vienisa, ir nelaiminga. Yra pilna karjerisciu su seimomis, ir su vyrais, ir su vaikais.

moterys turincios vyra ir vaikus tikrai daug laimingesnes negu nukvakusios karjeristes. nes pareisi is ofiso i namus o namuose tustuma

Jei karjeristė iškart ofisas? O kad anos laimingesnės tai čia tas pats, kaip tikėti kalėdų seneliu būnant 20-ies big_smile

199

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Raudonplaukė parašė:
Mr K parašė:

Jeigu gali parasyk ka tu taip dirbi del seimos .aciu .

Dirbti dėl šeimos turėtų ir vyrai, ir moterys. Nepakanka dulkes nuvalyti ar indus išplauti. Turiu omeny santykių puoselėjimą, šitą punktą daugelis pamiršta. Tada mylimas žmogus per laiką tampa svetimu ar net priešu. Graudu, kad daugeliui šeima nebėra vertybė. Taigi, rimtuoliai vyrai, užuot klausinėję, ar čia yra merginų rimtiems santykiams, pirmiausiai patys atsakykite į klausimą: ar esu pats pasiruošęs rimtiems santykiams?

is komentaru puikiai matosi kad vyresnes moterys protingiau komentuoja ir labiau subrendusios o jaunos nenori aukotis del seimos. ir visiskai teisingai parasei kad seima nebera vertybe. siuolaikinems panoms vertybe yra tusai klubai pinigai karjera skudurai. seima tai visu pirma partneryste

200

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ponaitissss parašė:

Na karjeristes nera blogai, nes tada ir vyras karjeristas, nes karjeriste su ne karjerisciumi neprasidetu manau. Vyrui tai nepatiktu jei jis nera karjeristas, o moteris karjeriste, lygiai taip pat kaip ir moteriai nepatiktu, kad vyras karjeristas o ji ne. Cia jau derint viska reikia, karjera ir namus. Tik aisku, nera gerai, kai zmogus gyvena darbu ir nuolat kalba apie darba, cia kaip be stabdziu, tai tada pagalvoji, kad zmogui darbas pirmoj vietoj, o seima antroj.

Tobulybės nėra. Nemanau, kad sutartų jei abu būtų karjeristai. Tiesiog gal vieniems nereikia tos šeimos, o kitiems reikia, ką čia gali žinoti. Gal kitas kaip tik nori karjerą gerą pasidaryti ir tada apie šeimą galvoti, čia baisiai daug išvedžiojimų..