1

Tema: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Man 24 metai, studijuoju Vilniuje. Esu stambaus sudėjimo, 175 cm. Ieškau 1 - 3 metais vyresnės merginos, linksmam, turiningam laiko praleidimui, draugystei, rimtiems, ilgalaikiams santykiams. Išvaizda nėra svarbu (neaukštesnė nei 172 cm). Pageidautini būdo bruožai: meilumas, darbštumas, švelnumas, tvarkingumas, lengvo laipsnio nuprotėjimas smile kūrybingumas, ištikimybė, supratingumas.... Man jau užteks būti vienam, išsidūkau, reikia rimčiau pradėti žvelgti į gyvenimą, užtikrinčiau žvelgti į ateitį ir pradėti statytis tvirtus gyvenimo pamatus, o juk dviems lengviau tai įgyvendinti nei vienam, tad jei atsiras mergina, kuriai reikia ištikimo, rūpestingo, gero draugo... Laukiu žinučių ir skambučių smile

2

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

p.s. nemanau, kad ką rasiu, bet visgi... o gal? smile

3

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

jokių emocijų... pffff.... na, kaip žinot smile

4

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Geriau neieskok bus geriau.

5

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

kam jum tos mergos?zmonos ir meiluzes pilnai uztenka

6

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Kam tos mergos geriau buti vienam

7

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

soglasen...papasha

8

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tadas parašė:

Man 24 metai, studijuoju Vilniuje. Esu stambaus sudėjimo, 175 cm. Ieškau 1 - 3 metais vyresnės merginos, linksmam, turiningam laiko praleidimui, draugystei, rimtiems, ilgalaikiams santykiams. Išvaizda nėra svarbu (neaukštesnė nei 172 cm). Pageidautini būdo bruožai: meilumas, darbštumas, švelnumas, tvarkingumas, lengvo laipsnio nuprotėjimas smile kūrybingumas, ištikimybė, supratingumas.... Man jau užteks būti vienam, išsidūkau, reikia rimčiau pradėti žvelgti į gyvenimą, užtikrinčiau žvelgti į ateitį ir pradėti statytis tvirtus gyvenimo pamatus, o juk dviems lengviau tai įgyvendinti nei vienam, tad jei atsiras mergina, kuriai reikia ištikimo, rūpestingo, gero draugo... Laukiu žinučių ir skambučių smile

ne, nu juokingesnio posto nesu pastebejes. isvaizda nesvarbu, atrodo ieskai belekokios, svarbu imtu. kita, kas iki siol sypsena kelia, tai pasisakymas '' jau užteks būti vienam, išsidūkau,'' kazin kokiais budais tai sugebejai padaryt budamas vienas, o apie gyvenimo pamatus, tai skamba, lyg ''as pats nesugabu, ieskau tos, kuri pades, ar uz mane tai padarys'' kas tu per vyras is viso? net gi lauki zinuciu, bent tiek pats padaryk ir pradek rasyti pirmas.
Sekmes tau

9

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

internete surasti merginą - šansų labai mažai. keletą kartų man buvo pavykę, bet rezultatas nuvylė. ypač kai praeina šiek tiek laiko. žinoma, eksperimentuoti nenustojau, o visgi gal pavyks big_smile

10

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

ally lorel, Teisingai,cia aplamai temos pagerintos,o komentatoriai verti Oskaro nominacijų big_smile Viskas yra imanoma,reikia tik noro,pastangų ir daryti. O kai vyrai verkia,skundžiasi tai jau savigarbos reiktu tureti smile abiejuose barikadų pusėse yra ne kokia padetis big_smile

11

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

o kam iš musės drambalį daryt? smile nepatinka - neskaitykit smile tikrai neprašau, kad komentuotumėt smile nepatinka? apeikit aplinkui ir tiek, ir jums pyktintis nereiks o ir man mažiau tektų skaityti neįdomių komentarų smile viskas paprasta smile

12

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tadas parašė:

o kam iš musės drambalį daryt? smile nepatinka - neskaitykit smile tikrai neprašau, kad komentuotumėt smile nepatinka? apeikit aplinkui ir tiek, ir jums pyktintis nereiks o ir man mažiau tektų skaityti neįdomių komentarų smile viskas paprasta smile

tuom tu ir prastas. nemoki isklausyt kitos nuomones, jeigu j priestarauja tavajai, ar yra kritiska.  pagtalvok pries rasydamas, nes pradejes verkti verksi ir verksi, nei viena neziures i tave.  tavo zodis galutinis. beje, tai moterims patinka. 
su pasakymais nenorit neskaitykit, paprascausiai banalu ir juokinga kazkiek. imkis veiksmu ir ne cia, o i parka koki, ar prie ezero pasidairyk, juk ne ziema, kad kimarint prie pc. nesakau, kad cia negalima rast, bet tu nerasi, orginalumo ne prudai, o cia kartele per aukstai iskelta, net geriausiems.

13

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

ech tie rimti santykiai, tik kylpa ant kalko uzsinerti ,o jei apsigalvosi tai nelabasis pats uztrauks sniura ir baigsis katino dienos wink viengungyste ir katinyste yra gyvenimo dovana smile

14 (redagavo Melisa 2014-09-07 22:04)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Iš moteriškos pusės galiu duoti patarimą. Bandyk keisti pasyvų gyvenimo būdą ir draugė tikrai atsiras. Stenkis visur dalyvauti, galbūt pakeisk savo laisvalaikį. Pasyvų poilsį iškeisk į aktyvų. Galų gale parašyk, jog norėtum komopanjonės kartu pabėgioti ar pasivaikščioti (tai taip pat sportas). Merginos tikrai daugiau tavimi pradės domėtis. Sėkmės!

15

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

jei isvaizda nera svarbu ir vaikai ne kliutis tai pilna cia tokiu merginu. jeigu mano butu tokie mazi reikalavimai tai jau seniai buciau apsizenijes. labai daug pazintyse apkuniu ir su vaikais.  jei tokios tinka tai tikrai surasi

16

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Arturas parašė:

Geriau neieskok bus geriau.

be nuotykiu gyventi nuobodu

17

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

galėčiau - sportuočiau smile na mano gyvenimos būdas ne toks jau ir pasvus, dažnai būnu tarp žmonių, koncertai, barai, renginiai, galu gale šiaip miesto gatvės smile tiesiog ne visada tam laiko turiu, o čia galiu datrkim ir dirbti (rašyti rašto darbus) ir ieškoti smile

18

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

o šiaip, jei visai atvirai smile tiesiog blevyzgoju ir tiek smile nesu kvailas ir žinau, jog čia susirasti merginą, tai šansas iš tukstančio, o loterijoje man niekad nesisekė ;DD ateinu čia prastumi laiko ir tik smile karts nuo karto praplatindamas pažįstamų ratą arba iškodamas žmonių su kuriais galėčiau susidaužti alaus bokalais smile tik tiek smile o čia rasti žmogų išties rimtiems ir ilgalaikiams santykiams.... ;DD nesu toks naivus ;DD

19

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tadas parašė:

Man 24 metai, studijuoju Vilniuje. Esu stambaus sudėjimo, 175 cm. Ieškau 1 - 3 metais vyresnės merginos, linksmam, turiningam laiko praleidimui, draugystei, rimtiems, ilgalaikiams santykiams. Išvaizda nėra svarbu (neaukštesnė nei 172 cm). Pageidautini būdo bruožai: meilumas, darbštumas, švelnumas, tvarkingumas, lengvo laipsnio nuprotėjimas smile kūrybingumas, ištikimybė, supratingumas.... Man jau užteks būti vienam, išsidūkau, reikia rimčiau pradėti žvelgti į gyvenimą, užtikrinčiau žvelgti į ateitį ir pradėti statytis tvirtus gyvenimo pamatus, o juk dviems lengviau tai įgyvendinti nei vienam, tad jei atsiras mergina, kuriai reikia ištikimo, rūpestingo, gero draugo... Laukiu žinučių ir skambučių smile

Ne per daug kriteriju? Tu dar nurodytum kokia turi buti merginos batu ismera.

20

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

išvaizdos kriterijų beveik nėra, kad neaukštesnė už mane i ne sunkesnė smile iš Vilniaus ir pilnametė... čia tipo dideli kriterijai?? ;DD  o dėl mano išvardintų charakterio savybių, manau kiekviena save gerbianti ir gera mergina/ moteris tokia ir turėtų būti smile tad su kriterijais kaip tik tvarkoje, arba kaip tik ta kartelė per žema smile