201

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Raudonplaukė parašė:
Mr K parašė:

Jeigu gali parasyk ka tu taip dirbi del seimos .aciu .

Dirbti dėl šeimos turėtų ir vyrai, ir moterys. Nepakanka dulkes nuvalyti ar indus išplauti. Turiu omeny santykių puoselėjimą, šitą punktą daugelis pamiršta. Tada mylimas žmogus per laiką tampa svetimu ar net priešu. Graudu, kad daugeliui šeima nebėra vertybė. Taigi, rimtuoliai vyrai, užuot klausinėję, ar čia yra merginų rimtiems santykiams, pirmiausiai patys atsakykite į klausimą: ar esu pats pasiruošęs rimtiems santykiams?

is komentaru puikiai matosi kad vyresnes moterys protingiau komentuoja ir labiau subrendusios o jaunos nenori aukotis del seimos. ir visiskai teisingai parasei kad seima nebera vertybe. siuolaikinems panoms vertybe yra tusai klubai pinigai karjera skudurai. seima tai visu pirma partneryste

Kalbant apie seima ka jus skaitot seima ? Vaikas Zmona Vyras ar Vyras Vyras Vaikas ? butu ydomu isgirsti jusu nuomone .Lietuvos Respublikos Seimo nuomone jau girdejome visi big_smile

202

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Man asmeniškai pilna šeimai reikalinga mama, tėtis ir vaikas (vaikai). Be vaikų man tai tik pora, sutuoktiniai. Nors sakoma, kad susituokė - sukūrė šeimą, bet mano požiūriu šeima be vaikų irgi nepilna

203

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Kalbant apie seima ka jus skaitot seima ? Vaikas Zmona Vyras ar Vyras Vyras Vaikas ? butu ydomu isgirsti jusu nuomone .Lietuvos Respublikos Seimo nuomone jau girdejome visi big_smile

pas normalius zmones seimos samprata yra klasikine. vyras zmona ir N vaiku. skaicius N gali buti lygus nuliui

204 (redagavo Raudonplaukė 2015-08-09 08:07)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jurga parašė:

Man asmeniškai pilna šeimai reikalinga mama, tėtis ir vaikas (vaikai). Be vaikų man tai tik pora, sutuoktiniai. Nors sakoma, kad susituokė - sukūrė šeimą, bet mano požiūriu šeima be vaikų irgi nepilna

Mano samprata apie šeimą irgi tokia: vyras, žmona ir vaikas/ai.  Anksčiau galvojau, kad pakanka gyventi kartu ir nebūtina susituokti. Dabar jau persigalvojau. Yra pažįstamų tarpe tokių pavyzdžių, kai poros gyveno "susimetę" daugybę metų, bet atsiranda trečias žmogus (dažniau- moteris), vyras su ja užmezga romaną ir netgi ją veda. Taigi, gyvenimas parodė, kad pora be santuokos- ne šeima! Santuokos saitai reiškia atsakomybę ir įsipareigojimus, o gyventi tik šiaip kartu, deja, su atsakomybe ir rimtais ketinimais nesisieja

205

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

man irgi atrodo, kad be vaiku tai ne seima.. net jei ir susituoke.. kol kas tik vedusi pora, bet ne seima.

206

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Kazkodel ne vienas nieko blogo ar gero nepasaket apie homoseksualu seima .....Kodel ? smile
Jie nelb gali pasirinkti buti vyrais ar ne tokiasi vyrais. Indai tiki jog jei vyras yra homoseksualas tai jis isgys jei pasimyles su savo motina...... Bet cia turbut religija big_smile

207

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Kazkodel ne vienas nieko blogo ar gero nepasaket apie homoseksualu seima .....Kodel ? smile
Jie nelb gali pasirinkti buti vyrais ar ne tokiasi vyrais. Indai tiki jog jei vyras yra homoseksualas tai jis isgys jei pasimyles su savo motina...... Bet cia turbut religija big_smile

Cia tik iskrypimas, o ne seima:) nesmerkiu ju, tegul jie daro, kas jiems patinka. Ne mano reikalas, kas su kuo miega. Tiesa sakant, pazistamu tarpe yra tokiu... Bendraujam normaliai.nbet nematau jokio reikalo jiems viesintis ir svaigti apie santuoka... del homo seimos- niekada nesutiksiu, kad juos galima vadinti seima. Zmonijos istorijoje civilizaciju raida tokia: susikuria, sustipreja, pralobsta, tada pradeda lebauti ir megautis kuniskais malonumais, tuo paciu ir homoseksualiais, masinemis orgijomis, tada pakrinka morales, vertybiu sistema ir civilizacija zlunga.... Taigi, gero nelaukt is tokiu

208

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

o jeigu dvi lesbijos sukurs seima ka apie tai galvojate?)

209

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

seima yra kai vyras ir moteris abieju laisvu apsisprendimu isipareigoja VIENAS KITAM  gyventi kartu, gerbti, myleti...t.t. Santuoka, nesvarbu, valstybine ar baznytine, nieko bendro su laisvu apsisprendimu, meile, pagarba t.t. neturi, tai yra prievarta juridine, ekonomine, visuomenine prasme. Santuoka turejo prasme viduramziais, kaip religija ir kiti valstybiniai mechanizmai, kad protingesne mazuma galetu patogiau valdyti besmegeniu minia. Dabar tai nebera aktualu ir po truputi mirsta, priklausomai nuo issilavinusiu zmoniu ir bukagalviu santykio.
meilej trecias nereikalingas, ar tai butu kaimynas, baznycia ar valstybe

210

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Antanas Patamsis parašė:

seima yra kai vyras ir moteris abieju laisvu apsisprendimu isipareigoja VIENAS KITAM  gyventi kartu, gerbti, myleti...t.t. Santuoka, nesvarbu, valstybine ar baznytine, nieko bendro su laisvu apsisprendimu, meile, pagarba t.t. neturi, tai yra prievarta juridine, ekonomine, visuomenine prasme. Santuoka turejo prasme viduramziais, kaip religija ir kiti valstybiniai mechanizmai, kad protingesne mazuma galetu patogiau valdyti besmegeniu minia. Dabar tai nebera aktualu ir po truputi mirsta, priklausomai nuo issilavinusiu zmoniu ir bukagalviu santykio.
meilej trecias nereikalingas, ar tai butu kaimynas, baznycia ar valstybe

o tai kaip zmones gimdys vaikus jeigu santuoka isnyksta. pagimdyti tai gal ir pagimdys tam proto daug nereikia bet paskui kas augins tuos vaikus?

211

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

ėėėė, ši tema ne apie pydarastiją... riškit šią temą... netoleruoju smile  geriau jau anekdotą papasakokit ;DD

212

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Pūkis Baisuolis parašė:

ėėėė, ši tema ne apie pydarastiją... riškit šią temą... netoleruoju smile  geriau jau anekdotą papasakokit ;DD

gerai anekdotas apie gejus:

Du vyrukai kalbasi:
- Žinai, aš mačiau vakar tave išeinantį iš gėjų klubo…
- Cha, aš tai išėjau, o kodėl tu ten pasilikai?

213

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Anglų džentelmenas, išgirdęs triukšmą gatvėje, klausia savo liokajaus:
- Berimorai, koks ten triukšmas už lango?
- Gėjų paradas, sere.
- O ko jie reikalauja?
- Kad leistų vienos lyties asmenų meilę, sere.
- O ką, jiems draudžia?
- Ne, sere.
- Tai kodėl tada jie eina į gatves?
- Piderastai, sere.

214

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

va va, tikrai pyderastai ;DD

215

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinai, mars atgal i trecia klase, cia suaugusiu smelio deze

216

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:

o jeigu dvi lesbijos sukurs seima ka apie tai galvojate?)

Suprantat jei vyras homoseksualas taij jau niekaip to is jo neisvarysi aisku nebent biseksualas o moteris lesbiete ne gimsta o tampa nes kadangi pas moteris yra dvi x chromosomos o pas vyrus viena vyro kita moters ir jei moters dominuoja chromosoma tada jau gejus arba transeksualas big_smile

217

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

если каждому давать то сломается кровать

218

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tomas parašė:

man irgi atrodo, kad be vaiku tai ne seima.. net jei ir susituoke.. kol kas tik vedusi pora, bet ne seima.

O jei pora negali susilaukti vaikų arba pora susituokė vėliau nei 40 ar 50 metų, tai jau nebe šeima?

219

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Man nebe. Man tai sutuoktinių pora. Mes tiesiog pasakėme kaip patys suvokiam šeimą smile

220

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Seimos klausimas jau kaip ir isprestas apie ka dabar diskutuojam smile