221 (redagavo Egle 2015-08-12 19:59)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Seimos klausimas jau kaip ir isprestas apie ka dabar diskutuojam smile

Jei man iskilo klausimas, tai ir paklausiau. Nemanau, kad kazkas turi reguliuoti, apie ka mes turim diskutuoti. Temos pavadinima pasiskaityk ir zinosi apie ka diskusija turi vykti.

222

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Egle parašė:
Mr K parašė:

Seimos klausimas jau kaip ir isprestas apie ka dabar diskutuojam smile

Jei man iskilo klausimas, tai ir paklausiau. Nemanau, kad kazkas turi reguliuoti, apie ka mes turim diskutuoti. Temos pavadinima pasiskaityk ir zinosi apie ka diskusija turi vykti.

Jeigu paskaitytum auksciau as ir paklausiau kaip zmones isivaizduoja seima. Taigi pries rasydama postus isiskaityk i esme big_smile

223

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Mr K parašė:

Kalbant apie seima ka jus skaitot seima ? Vaikas Zmona Vyras ar Vyras Vyras Vaikas ? butu ydomu isgirsti jusu nuomone .Lietuvos Respublikos Seimo nuomone jau girdejome visi big_smile

pas normalius zmones seimos samprata yra klasikine. vyras zmona ir N vaiku. skaicius N gali buti lygus nuliui

Sorry bet man uzkliuvo klausimas ka tu laikai normaliu ? tesitas ? taksistas? negras ? ir t.t big_smile

224

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:
Konstantinas parašė:
Mr K parašė:

Kalbant apie seima ka jus skaitot seima ? Vaikas Zmona Vyras ar Vyras Vyras Vaikas ? butu ydomu isgirsti jusu nuomone .Lietuvos Respublikos Seimo nuomone jau girdejome visi big_smile

pas normalius zmones seimos samprata yra klasikine. vyras zmona ir N vaiku. skaicius N gali buti lygus nuliui

Sorry bet man uzkliuvo klausimas ka tu laikai normaliu ? tesitas ? taksistas? negras ? ir t.t big_smile

o ka negrai ne zmones ir negali susituokti ir tureti seimos ir vaiku?

225

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Konstantinas parašė:
Mr K parašė:
Konstantinas parašė:

pas normalius zmones seimos samprata yra klasikine. vyras zmona ir N vaiku. skaicius N gali buti lygus nuliui

Sorry bet man uzkliuvo klausimas ka tu laikai normaliu ? tesitas ? taksistas? negras ? ir t.t big_smile

o ka negrai ne zmones ir negali susituokti ir tureti seimos ir vaiku?

As tik pavizdy daviau o siaip noriu suzinoti tavo nuomone ka tu laikai nenormaliu ?

226

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

As tik pavizdy daviau o siaip noriu suzinoti tavo nuomone ka tu laikai nenormaliu ?

i tavo klausima sunku atsakyti jis per daug platus ir i ji egzistuoja daugybe atsakymu