21

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Del ugio labiausiai nepatiko. Tai jei keliais centimetrais kitokia, tai viskas? Brokas?

22

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

pala... Ponaiti, paaiškink man kas blogo tame, jeigu aš žinau ko man reikia ir ko aš noriu? jei tau tinka bet kas tai čia tavo reikalas smile o man be to nereikia smile mano manymu, geriau būti vienam, negu būti su bet kuo smile

23

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Na as siulyciau ziureti paprasciau, nes del keliu centimetru nurasyt mergina yra kvaila ir sansu rasti mergina sumazeja. Pvz ieskai merginos iki 172, o jei jos ugis 173 ar 175, bet atitinka visus tavo reikalavimus, tai jin nerasys tau. Na cia tavo teise, rinkis ka nori big_smile

24

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

aš pats esu žemaūgis smile 175 ir už save turėti aukštesnę merginą... hmmm... ir šiaip reta mergina rinktųsi už save žemesnį smile o ir aš nejaukiai jausčiausi smile

25

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

O vat tegul pradeda gerbt ir zemaugius vaikinus. Tegul apskritai dziaugiasi, kad isvis vyru yra, nes kas eitu i kara jei ne vyrai? Kare buvo ir aukstaugiu, zemaugiu, storu, lieknu.

26

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

na, mes tai suprantam smile šaunu smile bet... yra begalės,didžioji dauguma žmonių, kurie to ne tai, kad to nesuvokia, bet jiems tai net nerūpi smile

27

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

man atrodo nusiskusk ta barzda ir turesi daug panu... big_smile

28

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

niekaip nesuprantu, kuo čia dėta barzda? smile

29

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

cia kazkam daug panu tureti yra kazkokia gyvenimo prasme,ale patirtis...:D Kosmaras koks,atrodo cia tik Jus vyrukai tokie nuskriausti....Dabar Jus namuose sedite ir laukiate,kol kokia princese ateis pas jus big_smile Manau kiekvienas turi savo reikalavimu ir tai cia yra normalu,tad nereiktu cia jo taip pulti....jei jis jaucia diskomforta salia aukstesnes,tai vadinasi jis salia sawes isivaizduoja zemesne dama...o tiems,kuriems yra ****,tai tiems aplamai yra **** kokia.....Zinoti,ko norima nera blogai...Sorry,kad ilindau ir issakiau sawo nuomone....:)

30

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Inga, neturite dėl ko atsiprašinėti smile  tam temos ir skirtos, kad savo nuomonę reikšti smile

31

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Nemanau, kad kas atsilieps, nes cia tas pats kaip ir karstojoj linijoj, perziures ir nieko nerasys.

32

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ponaiti, aš ir nesitikiu čia ką nors surasti, bet juk už tai, kad parašysiu čia, jog ko ieškau, nieks man už tai per galvą neduos smile

33

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

niekaip nesuprantu, kuo čia dėta barzda? smile

gasdina gal panas.. pabandyk ir suzinosi..

34

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

profesoriux parašė:
Jūsų Košmaras parašė:

niekaip nesuprantu, kuo čia dėta barzda? smile

gasdina gal panas.. pabandyk ir suzinosi..

Kad kiek merginu anketu skaiciau ir pasisakymu girdejau, tai merginos net mysteli i kelnes del barzdos, sakiau gal ir man reiks i oziuka pavirst:DD o jeigu rimtai, tai ne barzdoje, ugyje ar isvaizdoj problema...

35

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Svarbiausia,kad moterys nepradėtu barzdas auginti 2015m smile

36

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Profesoriau, šiaip vyrukai apie mano barzdą užsimena kur kas dažniau smile išvada:  čia jums (vaikinams,/vyrams) mano barzda trukdo, o ne merginoms smile

37

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

Profesoriau, šiaip vyrukai apie mano barzdą užsimena kur kas dažniau smile išvada:  čia jums (vaikinams,/vyrams) mano barzda trukdo, o ne merginoms smile

Man tikrai netrukdo, vis tiek tuoj Ožkos metai.. smile

38

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

kaip šmaikštu... nei kiek

39

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Cia vienom patiks, kitom nepatiks barzda. Tu geriau ikelk spalvota nuotrauka, bus paprasciau.

40

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

o jums dar neužkniso man aiškinti ką turiu daryti ? :DDD padaryk tą, padaryk aną, nusiskųsk barzdą, neverkšlenk, įsidėk kitą foto smile žmonės, užsiimkit savo reikalais ir savo problemom smile o aš jau kaip nors smile