41

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Viskas gerai su tavim, Košmare ;]
Ir humoras puikus, ir barzda tinka - kantrybės, tik kantrybės. Ir nepraleisk progų nuvažiuoti į Juodaragį - iš patirties sakau, kad ten tikrai nemažai žmogų susiporavo [tame tarpe ir aš kažkada ;]

42

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

aš jau 7 kartus ten buvau iš eilės ten varau smile o iš tų 7 kartų 3 kartus kaip muzikantas dalyvavau ;DD mažumėlę pasigyriau smile

43

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mėnuo Juodaragis

Šiuolaikinės batų kultūros ir neofolkloro festivalis.

batų smile))))

is google big_smile

44

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tu kartais ne tas vyrukas is Fintroll ar Korpiklaani?

45

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ponaiti, abi šias grupes mėgstu smile

46

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

profesoriux parašė:
Jūsų Košmaras parašė:

niekaip nesuprantu, kuo čia dėta barzda? smile

gasdina gal panas.. pabandyk ir suzinosi..

kad ne gal, kiek klausiau tiek teko girdet kad barzda blogai nes braizos.

Na tik draugo pana kazkaip apie ta draugo barzda nk blogo nesake.

47

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

kiek mergičiukų su turėjęs, tik kelios iš pradžių buvo nelabai už, be greit apsiprato, i joms netgi patiko smile

48

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Vat iskyla klausimas... Kai zmogus pasisako pries visa lietuva kad iesko merginos rimtiems ir ilgalaikiams santykiams, ar tikrai sitai nedomina merginu?.. Nejau merginoms rupi priesingi dalykai- t.y- nerimti ir trumpalaikiai santykiai smile ?

49 (redagavo Ponaitissss 2014-12-28 13:26)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Rasa parašė:

Vat iskyla klausimas... Kai zmogus pasisako pries visa lietuva kad iesko merginos rimtiems ir ilgalaikiams santykiams, ar tikrai sitai nedomina merginu?.. Nejau merginoms rupi priesingi dalykai- t.y- nerimti ir trumpalaikiai santykiai smile ?

Rasa, manau didziausias vaikinu procentas parasys, kad nera tokiu merginu, nes -  laukia visko ant padeklo, dejuoja, dvejoja, pacios negali parasyti net patinkanciam vaikinui, nes matyt stereotipais gyvena, kad tik vyrai viska turi daryt. Paziurek kokias nuotraukas deda merginos. Vaikinai, vyrai ir tai kuklesni, o jos tai su triusikais, tai krutys rodo, tai sijonukus kuo trumpesnius, tonas spakliaus ir panasias vulgarybes, tai ko noret?
Esu isitikines, kad cia vaikinai i diena paraso 100 merginu, o is ju atsiliepia kelios, kurios moka bendraut, bet ir tai joms gai kazkas neitikt, tada ir lieki nurasytas ir toliau ieskai. Na nezinau kame esme, bet kazkodel merginai parodai, kad vat rimtas vyras, tai ne, apeina ji. Na sekmes Jusu Kosmarai, kantrybes tau, nors tiketis is cia esanciu kazko tai tikrai neverta.

50 (redagavo GeraširdisSvolačius 2014-12-28 13:35)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Rasa parašė:

Vat iskyla klausimas... Kai zmogus pasisako pries visa lietuva kad iesko merginos rimtiems ir ilgalaikiams santykiams, ar tikrai sitai nedomina merginu?.. Nejau merginoms rupi priesingi dalykai- t.y- nerimti ir trumpalaikiai santykiai smile ?

Reikia bandyti  susikurti santykius ,draugyste,bendravimas,seksas o tik po laiko rimtai,bent pagal mane, kitaip neisiaiskinsi kur veda ta draugyste. Dauguma laukia ant lekstutes, kartu nepagyvenus as nedrysciau laikyt moteri savo  antra puse.Kalbos ir lieka tik kalbomis,be veiksmu nieko nebus.Ieškot galima ir aukso ir adatos bet kas is to big_smile O dabar vieninteliu ,iki grabo lentos norit big_smile nejuokinkit nieko nera amžino,pastoviu dalyku,sais laikais irgi ne tie riteriu laikai ,susirasai santuoka ir gyveni big_smile

51

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

o aš manau, jog didelė dalis priklauso nuo auklėjimo, aplinkos ir aplinkinių smile  aš asmeniškai tai ką turiu, užsitarnavau pats, stengdamasis, dirbdamas.. todėl žinau kad gyvenimas yra gan sudėtingas reikalas... niekas man nieko ant lėkštutės neatneš smile pažvelkit kas aplinkui darosi smile vos sulaukę 20m važinėja su naujom mašinom, nesiskaito su žmonėm... kalbant apie merginos, jos tiesiog išpaikintos išlepintos, prisižiūrėjusios pasakų smile  tiesiog... žmonija degraduoja, ir gan sparčiai smile visi visko turi, visi viską žino, visi iš savęs stato velniai žino ką smile  vat pamėginkit ką nors dabar žmogui pasakyti...  vaikinui ar merginai... pasiruošę gerkles perkąsti smile pavadintų tarkim mane **** - aš pasijuokčiau, nes žinau, kad toks nesu... pavadint mane storuliu, išsigimėliu pabaisa, taip pat būtų dzin, nes aš žinau, jog esu neišvaizdus smile bet žinau savo vertę smile o kalbant apie ktius? arba gerai arba nieko smile nes kažkokia princesių ir princų era... ir stiprūs jie tik ant žodžių, o esant reikalui - tiesiog triedalai smile

52

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

be to... aš ir pats manau, jog čia merginos nerasiu smile nes pažiūrėjus kokios čia lankosi, tai.... neduok Dieve ;DD sakiau ir sakysiu, geriau būsiu vienišas visą gyvenimą ir mirsiu vienatvėje, negu save šalia savęs turėsiu bet kokią smile

53

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

o aš manau, jog didelė dalis priklauso nuo auklėjimo, aplinkos ir aplinkinių smile  aš asmeniškai tai ką turiu, užsitarnavau pats, stengdamasis, dirbdamas.. todėl žinau kad gyvenimas yra gan sudėtingas reikalas... niekas man nieko ant lėkštutės neatneš smile pažvelkit kas aplinkui darosi smile vos sulaukę 20m važinėja su naujom mašinom, nesiskaito su žmonėm... kalbant apie merginos, jos tiesiog išpaikintos išlepintos, prisižiūrėjusios pasakų smile  tiesiog... žmonija degraduoja, ir gan sparčiai smile visi visko turi, visi viską žino, visi iš savęs stato velniai žino ką smile  vat pamėginkit ką nors dabar žmogui pasakyti...  vaikinui ar merginai... pasiruošę gerkles perkąsti smile pavadintų tarkim mane **** - aš pasijuokčiau, nes žinau, kad toks nesu... pavadint mane storuliu, išsigimėliu pabaisa, taip pat būtų dzin, nes aš žinau, jog esu neišvaizdus smile bet žinau savo vertę smile o kalbant apie ktius? arba gerai arba nieko smile nes kažkokia princesių ir princų era... ir stiprūs jie tik ant žodžių, o esant reikalui - tiesiog triedalai smile

taiklūs pastebėjimai, kaip nekeista :DD

54

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Taip dabar piktu žmonių labai daug smile bet visu i ligonines neuždarysi big_smile

55

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

o aš manau, jog didelė dalis priklauso nuo auklėjimo, aplinkos ir aplinkinių smile  aš asmeniškai tai ką turiu, užsitarnavau pats, stengdamasis, dirbdamas.. todėl žinau kad gyvenimas yra gan sudėtingas reikalas... niekas man nieko ant lėkštutės neatneš smile pažvelkit kas aplinkui darosi smile vos sulaukę 20m važinėja su naujom mašinom, nesiskaito su žmonėm... kalbant apie merginos, jos tiesiog išpaikintos išlepintos, prisižiūrėjusios pasakų smile  tiesiog... žmonija degraduoja, ir gan sparčiai smile visi visko turi, visi viską žino, visi iš savęs stato velniai žino ką smile  vat pamėginkit ką nors dabar žmogui pasakyti...  vaikinui ar merginai... pasiruošę gerkles perkąsti smile pavadintų tarkim mane **** - aš pasijuokčiau, nes žinau, kad toks nesu... pavadint mane storuliu, išsigimėliu pabaisa, taip pat būtų dzin, nes aš žinau, jog esu neišvaizdus smile bet žinau savo vertę smile o kalbant apie ktius? arba gerai arba nieko smile nes kažkokia princesių ir princų era... ir stiprūs jie tik ant žodžių, o esant reikalui - tiesiog triedalai smile


Labai geras postas, tiesiai į dešimtuką smile

56

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tadas parašė:

Man 24 metai, studijuoju Vilniuje. Esu stambaus sudėjimo, 175 cm. Ieškau 1 - 3 metais vyresnės merginos, linksmam, turiningam laiko praleidimui, draugystei, rimtiems, ilgalaikiams santykiams. Išvaizda nėra svarbu (neaukštesnė nei 172 cm). Pageidautini būdo bruožai: meilumas, darbštumas, švelnumas, tvarkingumas, lengvo laipsnio nuprotėjimas smile kūrybingumas, ištikimybė, supratingumas.... Man jau užteks būti vienam, išsidūkau, reikia rimčiau pradėti žvelgti į gyvenimą, užtikrinčiau žvelgti į ateitį ir pradėti statytis tvirtus gyvenimo pamatus, o juk dviems lengviau tai įgyvendinti nei vienam, tad jei atsiras mergina, kuriai reikia ištikimo, rūpestingo, gero draugo... Laukiu žinučių ir skambučių smile

o vaikinas tai prie bajerio:)

57

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva, ir kur gi tą bajerį matai? smile

58

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

ally lorel parašė:
Tadas parašė:

o kam iš musės drambalį daryt? smile nepatinka - neskaitykit smile tikrai neprašau, kad komentuotumėt smile nepatinka? apeikit aplinkui ir tiek, ir jums pyktintis nereiks o ir man mažiau tektų skaityti neįdomių komentarų smile viskas paprasta smile

tuom tu ir prastas. nemoki isklausyt kitos nuomones, jeigu j priestarauja tavajai, ar yra kritiska.  pagtalvok pries rasydamas, nes pradejes verkti verksi ir verksi, nei viena neziures i tave.  tavo zodis galutinis. beje, tai moterims patinka. 
su pasakymais nenorit neskaitykit, paprascausiai banalu ir juokinga kazkiek. imkis veiksmu ir ne cia, o i parka koki, ar prie ezero pasidairyk, juk ne ziema, kad kimarint prie pc. nesakau, kad cia negalima rast, bet tu nerasi, orginalumo ne prudai, o cia kartele per aukstai iskelta, net geriausiems.

koks dar ezeras, ziema gi... tik kam jam reikia vyresnes? ar tik nenoretu tapti jos islaikytiniu?:)

59

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

Daiva, ir kur gi tą bajerį matai? smile

logikos nerasta:)
ir kriterijai nesuvokiami.
ziurint i nuotrauka jusu, atrodote dvigubai vyresnis. As cia izvelgciau meginima apgaut del amziaus.
Keiskit ivaizdi:)

60

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

ir dar. Jus esate issidukes. Ar mergina turi buti skaistuole, ar irgi issidukusi?
Ir dar- kurioj vietoj cia meile ir svajones apie bendra sviesia ateiti?