81

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Gerbiamoji Daiva,yra išeitis pasidaryti,kad nerasytu amžiaus limitas,lyties ir bus ramu smile Nereikės jums kovoti su vaikais kaip sakote,kad tik tokie raso  bei neteks blokuoti smile gal butu paprasčiau?

82

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

Ola, tau galiu pasakyti tik tiek, DUSK **** SENA ****! ir dar... MIRSI VIENATVĖJE, nes joks savęs gerbiantis vyras net nežiūrėtų į tavo pusę smile p.s. galite manyti, koks aš niekšas, kaip galiu kalbėti su moterimis nemandagiai... o vat galiu, aš gerbiu moteris... gerbiu MOTERIS, o ne dalbajobes kurios nė trupučio nevertos pagarbos smile

Kad ir kokia moteris būtų, bet ji moteris, pas ją nekaba tarp kojų, tad drįsčiau abejoti Tavo pasakymu. Kažkodėl manau, kad jei Tave mestų mylima moteris, tai ją lygiai taip pat išvadintum smile nors čia žinoma kas kaip išfilosofuos big_smile

83

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

GeraširdisSvolačius parašė:

Gerbiamoji Daiva,yra išeitis pasidaryti,kad nerasytu amžiaus limitas,lyties ir bus ramu smile Nereikės jums kovoti su vaikais kaip sakote,kad tik tokie raso  bei neteks blokuoti smile gal butu paprasčiau?

padariau... nepadeda

84

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

nu ką man daryti jeigu aš jaučiu alergija tokiom kaip Ola ir Daiva?? ;DD nu negražu... bet... kodėl aš gražiai turiu elgtis, jei jos negražiai elgiasi?? tipo vyras aš, džentelmenas? turiu būti su visais mandagus ir geras?? nė velnio... bendrauju taip kaip su manim bendraujama smile manau tai sąžininga ir teisinga...

85

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Pvz., o kodėl tiesiog neignoruoti nepatinkančių asmenų. Tiesiog inmesti paprastą elementarų ignorčiką daug geriau, negu viešai demonstruoti savo apatinius, kas yra daroma šiuo metu ;] - čia atsakymas į klausimą

Jūsų Košmaras parašė:

nu ką man daryti jeigu aš jaučiu alergija tokiom kaip Ola ir Daiva?

86

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

As nuo piktu moterų,atsiginu sarkazmu ir šypsena DDD i kalbas nesileidžiu big_smile

87

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

nu ką man daryti jeigu aš jaučiu alergija tokiom kaip Ola ir Daiva?? ;DD nu negražu... bet... kodėl aš gražiai turiu elgtis, jei jos negražiai elgiasi?? tipo vyras aš, džentelmenas? turiu būti su visais mandagus ir geras?? nė velnio... bendrauju taip kaip su manim bendraujama smile manau tai sąžininga ir teisinga...

Nebuk prie bandos, buk kitoks. Nors ka as cia patarineju..:DD koks nori toks ir buk big_smile

88

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ele, taip suprantu smile ignoras geras dalykas... bet jeigu taip ignoruosi, žmonės tai jie ir nesupras... ta prasme... na kvailys, nežino, kad jis kvailys pakol jam nepasako ;DD tai čia panašiai... jeigu pro pirštus visi žiūrės į tokius išsipisinėjimus, tai ir toliau taip išsipisinės... reikia garsiai, griežtai kalbėti... panašiai kaip kai katė pridaro kur kampe, už karšienės ir su snukiu į myžalus ;DD

89

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Net jeigu ir pasakysiu kvailiui, kad jis yra kvailys, jis to nepripažins ir nesupras. Man atrodo, kad tuo atveju, jeigu nusprendi kvailiui nurodyti jo kvailumą, tada jau geriau pasirinkti kitokį bendravimo būdą, be kažkokių banalių įžeidinėjimų, nes bet kuriuo atveju kvailys viešai demonstruoja savo kvailumą, kurį mato kiti, tai nebūtina ir kitam nusileisti iki kvailio lygio ;]

90

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

gerai jau gerai, apsiraminu ;DD

91

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Modestas parašė:
Jūsų Košmaras parašė:

Ola, tau galiu pasakyti tik tiek, DUSK **** SENA ****! ir dar... MIRSI VIENATVĖJE, nes joks savęs gerbiantis vyras net nežiūrėtų į tavo pusę smile p.s. galite manyti, koks aš niekšas, kaip galiu kalbėti su moterimis nemandagiai... o vat galiu, aš gerbiu moteris... gerbiu MOTERIS, o ne dalbajobes kurios nė trupučio nevertos pagarbos smile

Kad ir kokia moteris būtų, bet ji moteris, pas ją nekaba tarp kojų, tad drįsčiau abejoti Tavo pasakymu. Kažkodėl manau, kad jei Tave mestų mylima moteris, tai ją lygiai taip pat išvadintum smile nors čia žinoma kas kaip išfilosofuos big_smile

jo cia tiktu dar pasakymas - nespjauk i sulini, nes paciam gali tekt is jo gert wink

siaip idomu kas butu jei va du tokie nariai butu negyvenamoj saloj kokius pora menesiu big_smile ar papjautu vienas kita ar vis del to kaip nors susidraugaut smile

92

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

big_smile Nelabai išeitu,papjauti ,jeigu peilio neturėtu big_smile Realu gyli žydra jura  pagelbėtu :::044

93

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

aš tai plaukčiau, tiesiog plaukčiau kuo toliau nuo gyvenamos salos, net žinodamas, kad tikrai paskęsiu, arba mane suvalgys rykliai, bet vis tiek plaukčiau ;DDD

94

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jūsų Košmaras parašė:

aš tai plaukčiau, tiesiog plaukčiau kuo toliau nuo gyvenamos salos, net žinodamas, kad tikrai paskęsiu, arba mane suvalgys rykliai, bet vis tiek plaukčiau ;DDD

tai va , vadinas moterys kaltos yra kad vyru gyvenimo trukme trumpesne big_smile

95

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

tas jau seniai aišku ;DD

96

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Kosmare, nepasiduok piktoms moteriskiu provokacijoms, buk stiprus wink Yra zmones, kurie kitus tik pikdo, erzina, provokuoja ir kitaip uzgaulioja. Jie liaudiskai vadinami energetiniais vampyrais... Tokiu tikslas ir yra kitus  priversti susinervinti. Jeigu tokiam zmogui pavyko tave sunervinti, jis triumfuoja smile Bet tu gali ir neleisti tam ivykti wink

97

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

reikia nervus kažkaip stiprinti ir kantrybę ugdyti ;DD

98

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

butum kaip zmogus, supazindinciau su fainom realiom panelem, kosmare tu musu mieliausiasis

99

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

bet deja, aš ne žmogus, o velniai žino kas, tai apsieisiu be realių panelių

100

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

??????
dabar aisku...
maniau, reikia realiu santykiu